Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Nowe kompatybilne kierownice Fanatec z Project CARS na konsolach


Slighlty Mad Studios, czyli autorzy multifpatformowego sima mającego ukazać się wkrótce Project CARS, w porozumieniu z Fanatec przygotowali niespodziankę dla fanów wyścigów, niezależnie od platformy na której zdecydują się grać.
W porozumieniu z Sony i Microsoftem, którzy do tej pory raczej utrudniali przesiadkę z jednej platformy i dedykowanych im urządzeń na sprzęt konkurencji, będzie można cieszyć się grą w Project CARS także na sprzęcie który do tej pory nie był wspierany.

Wsparcie rozszerzono o sprzęt:

Playstation 4
  • Porsche 911 Turbo S
  • Porsche 911 GT2
  • Porsche 911 GT3 RS V2
  • CSR
  • CSR Elite
  • ClubSport Wheel Base
  • ClubSport Wheel Base v2
Xbox One
  • ClubSport Wheel Base
  • ClubSport Wheel Base v2
Dołączona grafika

Użytkownicy X1 używający topowego Clubsporta muszą jeszcze zaczekać na nową obręcz z pomocą której konsola bedzie obsługiwana. A gracze PS4 mogą skorzystać nawet z serii Porsche!

Przypuszczalnie dla wielu userów którzy nie mają powodu zmieniać swojego kółka, bedzie to bardzo dobra informacja.

PS naturalnie platforma PC nie ma żadnych ograniczeń w tej materii, większość obręczy znanych firm jest oficjalnie wspierana i ma w Project CARS swój profil.


Więcej o wspieranych kierownicach można przeczytać w wątku na naszym forum:
Jaka kierownica do Project CARS?

Premiera nowej obręczy (HUBa) Fanatec do konsoli XBOX ONE
Fanatec kompatybilny z konsolą XBOX ONE - nowa obręcz a raczej HUB


1 Komentarze

Ciekawe czy pójdą za ciosem i na PS4 mając CSR czy Porsche będzie można pograć też w DriveClub, The Crew czy Gran Turismo?