Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Powrót do ślizgania


Powracamy do dorifto!
Po około dwóch latach przerwy nasz serwis powraca do driftingu w Assetto Corsie, tym razem pod szyldem Classy Sliders. Póki co dostępny jest tylko serwer publiczny przeznaczony do wspólnych treningów, ale z czasem pojawią się luźno organizowane eventy.

Czego można się spodziewać? Przede wszystkim luźnych spotkań - bez zbędnej nagonki, godzinnych treningów czy prób opanowania każdego uślizgu do perfekcji. Czym? Będą górować samochody w specyfikacji ulicznej, co oznacza moce do w okolicach 300 koni mechanicznych oraz dominacja aut z kraju kwitnącej wiśni - gdzie narodził się drift. Gdzie? Tak jak wyżej, dominować będzie znowu Japonia, ale z małymi wyjątkami. Fuji, wzgórza Sekia, Tsukuba, legendarne Ebisu czy nawet nasz polski Tor Wyrazów. Kiedy? Nie ma ustalonych godzin spotkań, jednak praktycznie codziennie w godzinach wieczornych ktoś znajdzie się na serwerze, nawet w porywach do 15 osób!

Classy Sliders ma swój dział na forum, jednak z racji szybkości grupa zdecydowała się używać do komunikacji Facebooka - grupa Classy Sliders na Facebooku.

0 Komentarze