Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Rusza czwarty sezon ligi multiplatformowej w DiRT Rally


Pora na Grupę B.
Od trzeciego sezonu ligi multiplatformowej w DiRT Rally minęło trochę czasu a nasi uczestnicy nieprzerwanie wyczekiwali kolejnego sezonu, więc oto i ona. Co tym razem?

Jak można wywnioskować po nazwie, w naszej lidze mogą wziąć udział posiadacze gry na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4 - wszystkie wyniki będą brane z trzech lig na oficjalnej stronie ligi, a następnie publikowane na jednej stronie. Cała zasługa tego rozwiązania leży u organizatora @Palo Samo, który stworzył dla nas już kilka takich przydatnych rozwiązań.

Przejdźmy zatem do samej ligi. Wraz z czwartym sezonem pora na inną klasę, a tym razem będzie nią sama, legendarna i niesamowicie niebezpieczna Grupa B, której auta pogrzebały kilku świetnych kierowców. Do dyspozycji dostaniemy rajdowe monstra z napędem na tylne i wszystkie koła oraz... przednionapędowe kit cary, dla osób które nie czują się na siłach do jazdy szalonymi prekursorami rajdów, choć i wściekłe ośki potrafią co nieco pokazać!

Rajd będzie możne rozegrać w ciągu całego tygodnia - od poniedziałku po północy, aż do niedzieli w nocy. Format każdego rajdu to osiem odcinków specjalnych z dwoma strefami serwisowymi. Warto wspomnieć że pierwszy oes jest liczony jako shakedown i nie podlega punktacji, za to ostatni - będący tzw. power stage - ma swoją własną klasyfikację punktową. Jedziemy oczywiście bez asyst i bez restartów a każda próba użycia pomocy będzie skutkowana dyskwalifikacją z danego rajdu.

Kalendarz aktualnego sezonu prezentuje się następująco:
  • 22.01 - 27.01: Rajd Monte Carlo
  • 28.01 - 3.02: Rajd Szwecji
  • 4.02 - 10.02: Rajd Grecji
  • 11.02 - 17.02: Rajd Finlandii
  • 18.02 - 24.02: Rajd Niemiec
  • 25.02 - 3.03: Rajd Walii
Zapraszamy do przeczytania regulaminu oraz zapisania się do ligi klikając w poniższy odnośnik:

DiRT Rally PL Liga Multiplatformowa - Sezon 4, regulamin oraz zapisy

Zapraszamy również do śledzenia wyników rajdów, które znajdziecie w poniższym linku:

Klasyfikacja generalna sezonu

1 Komentarze

Je je je :D