Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
- - - - -

Startuje liga European Porsche Supercup w R3E


Po DTM przyszedł czas na pucharowe 911-tki.
Po niedawno zakończonym sezonie DTM 2016 w RaceRoom Racing Experience, przyszła pora na coś nowego. Z przeprowadzonej ankiety wyszło, że gracze byli najbardziej chętni na pucharową wersję klasycznej 911-tki. Jej wcielenie z 2017 roku to kolejna ewolucja i wiele się nie zmieniło - nieprzesadna aerodynamika z ogromnym tylnym spoilerem, wolnossący silnik boksera w swoim charakterystycznym położeniu oraz niska waga. Wszystko to wystarczy, aby kierowca nie nudził się podczas jazdy.

Tory na jakich przyjdzie się ścigać kierowcom to:
  • Slovakia Ring / 14.03.19 (wyścig nie liczony do generalki)
  • Red Bull Ring Spielberg / 28.03.19
  • Hockenheimring / 11.04.19
  • Hungaroring / 25.04.19
  • Spa-Francorchamps / 09.05.19
  • Monza / 23.05.19
Harmonogram wygląda następująco: jak można zauważyć, wyścigi odbywają się w czwartki co dwa tygodnie, co daje dwa tygodnie czasu prekwalifikacji na przygotowanie się do wyścigu. W dniu wyścigu o godzinie 20:00 startuje trening, następnie o 20:40 kwalifikacje trwające 10 minut, po czym zaczynają się dwa wyścigi po 30 minut. O kolejności startów do R1 decydują kwalifikacje, zaś w drugim wyścigu zobaczymy na starcie stawkę w odwróconej kolejności.

Regulamin European Porsche Supercup

Temat do dyskusji

Zapraszamy do udziału!

0 Komentarze