Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
* * * * *

Zapowiedziano kontynuację Spintires: MudRunner


Już nie Spintires, a po prostu MudRunner 2.
Niecały rok temu studio Focus Home Interactive wydało Spintires: MudRunner, które przyjęło się niesamowicie ciepło wśród graczy - podobnie u nas, o czym świadczy nasza recenzja MudRunner-a opiewająca głównie w superlatywy tego błotnistego symulatora. Jedynym minusem był fakt, że to bardziej remake aniżeli pełnoprawna gra, a wszystko to z powodu kłótni twórcy z ówczesnym wydawcą pierwszej części Spintires, przez co gra stanęła w miejscu na jakiś czas. MudRunner miał być finalną wersją pierwszego Spintires i to się udało, a w międzyczasie gra dostała dwa darmowe DLC, a kolejne jest w opracowaniu - jest to na tyle interesujące, że trzeci dodatek ma dać graczom możliwość odwiedzenia Ameryki Północnej, ponieważ do tej pory mieliśmy dostępne tylko tereny Rosyjskie.

Tymczasem wydawca postanowił ogłosić zapowiedź kontynuacji Spintires, które będzie się nazywać po prostu MudRunner 2. Póki co nie wiadomo nic więcej - w serwisie Twitter twórcy ogłosili, że gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach, a sam sequel nie wpłynie na nadchodzący dodatek American Wilds do pierwszego MudRunner-a.


Zapraszamy na forum do tematu poświęconemu MudRunner 2.

0 Komentarze