Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto

Zobacz inną zawartośćSzukaj wpisów
* * * * *

Znamy datę premiery Assetto Corsa Competizione


Pełna wersja jeszcze przed wakacjami.
AC: Competizione tkwi w usłudze Steam Early Access już ponad pół roku - pierwsza wersja zadebiutowała we wrześniu 2018 roku. Od tamtej pory sporo się zmieniło - dodano kilka nowych pojazdów, torów, duże zmiany przeszedł system rankingu kierowców i wiele innych aspektów. Gracze przez dłuższy czas z niecierpliwością czekali na ogłoszenie daty premiery pełnej wersji, co w końcu się stało.

W serwisie YouTube na kanele 505 Games - będącym wydawcą Assetto Corsa Competizone - pojawił się dzisiaj wyczekiwany zwiastun z datą premiery. O ile nie będzie żadnych kolejnych obsuw, premiery możemy się spodziewać 29 maja tego roku.


Competizone to symulator wyścigowy na licencji wyścigów Blancpain GT3. W grze mają się znaleźć wszystkie samochody oraz tory (wykonane w technice laserowego skanu) z sezonów 2018 i 2019. Dodatkowymi atutami jest dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oraz cykl dobowy.

Dyskusje społeczności SimRace.pl o grze AC Competizione
:arrow: Plotki nowości przewidywania - nowa gra Kunos Assetto Corsa Competizione

1 Komentarze

No nareszcie podali datę! To już wiemy kiedy w Italii kończy się 1 kwartał ;)