Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto

Kategorie


Świat Simracingu Kanał RSS 244 artykuły

Dodatek z WTCR do R3E pojawi się już niedługo
sie 14 2018  Jak zapewnia deweloper, jest to kwestia kilku dni.

Project CARS Kanał RSS 25 artykuły

Podkategorie
Samochody, oraz ich klasy w Project CARS
sty 06 2016  Mimo że lista pojazdów w Project CARS nie zachwyca ilością (wybacza to jednak ich jakość!) nasz portal pokusił się o stworzenie spisu klas pojazdów wraz z ich krótkimi, treściwymi opisami. W poniższym tekście znajdziesz podstawowe informacje o m.in. kartach, supersamochodach czy również bolidach, wraz z ich kilkoma zdjęciami.

Świat sportów motorowych Kanał RSS 31 artykuły

919 Evo atakuje Nordschleife
cze 30 2018  35-letni rekord w końcu pobity!

Motoryzacja Kanał RSS 13 artykuły

Kroniki motorsportu cz. 7 – Wyścigowe bolidy GT1 z homologacją drogową
lip 10 2018  Wraz z początkiem lat 90-tych światowa seria WSC przeżywała bardzo trudny okres z powodu wprowadzenia absurdalnych przepisów, co ostatecznie doprowadziło do braku zainteresowania wśród konstruktorów oraz uśmiercenia legendarnej Grupy C. Na jej miejsce wprowadzono kategorię GT1, której auta tym razem bazowały na zmodyfikowanych, drogowych supersamochodach, a ich dominację określa się na lata 1994 do 1998. Zapraszam do lektury o historii klasy GT1!

Pozostałe newsy Kanał RSS 7 artykuły

Wszystkiego najlepszego w nowym roku
sty 01 2018  Podsumowanie naszego simracingowego roku 2017, i życzenia na jeszcze lepszy, następny rok!