Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

SRC- Sezon I, dyskusje o zawodach

online LIGA CRC

Najlepsza odpowiedź KamilWR , 02 maj 2016 20:52

Koniec sezonu ;)

Wyniki po rajdzie Walii zostały zaktualizowane. Zapraszam do wglądu.

Podsumowując cały sezon:

Generalka:

1. It's Not Me - VW Polo - 212 PKT

2. mikekwinto - Lancia 037 - 117 PKT

3. Greko - BMW E30 M3 - 115PKT

Matty - Hyundai rally - 115 PKT

It's Not Me zdominował sezon po całej lini, ale nie ma się czemu dziwić wyniki w LB mówią same za siebie :)

mikekwinto oraz Greko wykonali kawał dobrej roboty w swoich RWD pokonując bez większych problemów zawodników w ''czterołapach'' i tym samym wskoczyli na 2 i 3 miejsce w generalce !

Na najniższym stopniu podium uplasował się także Matty który dołączył do rywalizacji dopiero od 3 rajdu !

Wielkie brawa Panowie  :okok:

Grupa 2010:

1. It's Not Me - VW Polo - 212 PKT

2. beh_ - Ford Fiesta- 128 PKT

3. Matty - Hyundai rally - 119 PKT

Grupa RWD:

1. Greko - BMW E30 M3 - 183 PKT

2. zamoy72 - Lancia 037 - 176 PKT

3. mikekwinto - Lancia 037 - 173 PKT

Zespoły 2010:

1. It's Not Me + orangeDracon - Apoliptico Rally-  VW Polo - 274 PKT

2. LKRISS + Tomessi - Simrace.pl Rally Team - VW Polo - 18 PKT

Zespoły RWD:

1. mikekwinto +  zamoy72 - Suicidal Tendencies Rally Team - Lancia 037 - 349 PKT

2. lawicko + DeltaFoxtrot - Negative Delta - BMW E30 M3 - 204 PKT

3. pro8l3m + KTOS?! - Hoonigan Dirt Rally Team -  BMW E30 M3 - 144 PKT

Pierwszy sezon za Nami, myślę że nie było najgorzej organizacyjnie i poszło to w miarę sprawnie.

Przed kolejnym sezonem pojawi się parę zmian regulaminowych o których będziecie informowani.

Dużo nowych rzeczy wyszło w trakcie tego sezonu więc trzeba to unormować.

W tym tygodniu ostatecznie wybieramy grupę na kolejny sezon i już niebawem ruszamy dalej.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i całej reszty która brała udział w zawodach organizowanych przez Silesia Rally.

Dzięki Panowie i do następnego !

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
392 odpowiedzi w tym temacie

pro8l3m

pro8l3m

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • STEAM ID:nope_supra

DNF na drugim odcinku ale i tak po miesiącu przerwy uznaję to jako sukces bo pierwszy dojechałem :D

Ja tez :D pierwszy przejechalem dosc spokojnie takie male rozpoznanie ale jak bylem 17 po 1 odcinku to od razu but na drugim odcinku i zgasly mi swiatla potem pare wywrotek i pomyslalem ze nie ma sensu dalej jechac a zwlaszcza ze nie lubie Monte nigdy tam nie dojezdzam rajdow :D Ale juz ostre testy na Szwecje 

Użytkownik pro8l3m edytował ten post 28 luty 2016 00:15

Job3k

Job3k

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

DNF na drugim odcinku ale i tak po miesiącu przerwy uznaję to jako sukces bo pierwszy dojechałem :D

Ja tez :D pierwszy przejechalem dosc spokojnie takie male rozpoznanie ale jak bylem 17 po 1 odcinku to od razu but na drugim odcinku i zgasly mi swiatla potem pare wywrotek i pomyslalem ze nie ma sensu dalej jechac a zwlaszcza ze nie lubie Monte nigdy tam nie dojezdzam rajdow :D Ale juz ostre testy na Szwecje 

Żywcem wzięte z mojego przejazdu :D

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 920 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)
Ja zastosowałem metodę "na Prokopa" i ukończyłem rajd ;)

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1212 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy

I będa punkty. Chyba nawet całkiem spore :)

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

pl.ghost84

pl.ghost84

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • Lokalizacjapłońsk

kto grubo idzie, jebnac musi :P ja podzielilem Wasz los :)

...

...

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Ufff...dojechałem. 

Kilka błędów od 9 odcinka i straciłem 15 sekund do końca rajdu.

Mechanicy przygotowują 037 do rajdu Szwecji....nie wiem co wymyślą, będzie ciężko. 

Arek

Arek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • STEAM ID:GGCarSport | Arek
  • Xbox Live:arkadiusz.prochota
  • PSN id:arooopl
  • LokalizacjaChorzów

a ja jechałem spokojnie ale pod koniec, 2x kapcie, no i starszna strata...

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

W przeciwienstwie do poprzednich sezonow wydaje sie ze teraz kluczem do wysokich punktow jest dojechanie do mety - nie trzeba cisnac jak dawniej ;)

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1212 postów
  • LokalizacjaTychy

Ciekawi mnie to dlaczego wcześniej gdy było tylko 10 miejsc punktowanych wszyscy prawie dojeżdżali, (bez korzystania z event restart ) teraz gdy mamy aż 15 punktowanych pozycji jakoś ciężko nawet połowie zawodników którzy wystartowali dojechać do mety.

Ciekawe co jest tego powodem  :gwizdze:

:happy:

PC

Rig

Lukas

Lukas

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • STEAM ID:Lukas
  • LokalizacjaWarszawa

Odcinki Monte tak średnio kojarzę no i DNF oczywiście  :D Na 6 odcinku pilot trochę późno krzyknął, że ślisko i prędkość zrobiła swoje. Zatrzymałem się na murku i miałem nadzieje, że wrócę na trasę ale ten grubas na prawym siedzeniu wrzucił nas w przepaść  :D 
Jeden z dwóch rajdów za którymi nie przepadam odhaczony, więc mam nadzieję będzie już tylko lepiej.

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

Ciekawi mnie to dlaczego wcześniej gdy było tylko 10 miejsc punktowanych wszyscy prawie dojeżdżali, (bez korzystania z event restart ) teraz gdy mamy aż 15 punktowanych pozycji jakoś ciężko nawet połowie zawodników którzy wystartowali dojechać do mety.

Pewnie mysl, ze jeden blad moze byc ostatnim w tym rajdzie paralizuje niektorych i przez to jezdza bardziej nerwowo ;)

Użytkownik DeltaFoxtrot edytował ten post 28 luty 2016 14:20

Greko

Greko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • STEAM ID:Greko

Całe Monte przejechałem w genialnym tempie. Popełniłem tylko jeden mały błąd, ( kocham czarny lód :P) na szczęście straciłem tylko kilka sekund. Rajd skończyłem w Piątek więc byłem ciekawy jak BMW poradzi sobie w porównaniu do Gr.B. Moim zdaniem M3 było bezpieczniejszym wyborem, na pewno wybacza więcej błędów niż Lancia. Teraz tylko czekać na Szwecję, ciekawe ile osób dojedzie :).

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów

teraz czuć przynajmniej klimat prawdziwego rajdu :)

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

Całe Monte przejechałem w genialnym tempie. Popełniłem tylko jeden mały błąd, ( kocham czarny lód :P) na szczęście straciłem tylko kilka sekund. Rajd skończyłem w Piątek więc byłem ciekawy jak BMW poradzi sobie w porównaniu do Gr.B. Moim zdaniem M3 było bezpieczniejszym wyborem, na pewno wybacza więcej błędów niż Lancia. Teraz tylko czekać na Szwecję, ciekawe ile osób dojedzie :).

Tez mialem podobny dylemat bo wiadomo ze Lancia najszybsza z RWD ale za to najbardziej dzika. Opel Manta lagodniejszy (i wolniejszy odrobione od Lancii) ale i tak nie gwarantuje bezpiecznego konczenia rajdow. Dlatego wybralem BMW bo jednak oprocz bezpieczenstwa daje chyba wiecej frajdy poprzez wieksze mozliwosci kontroli auta.

A co do Szwecji - mimo ze bardzo trudny rajd to jednak nie ma tam chyba tylu "smiertelnych" pulapek co na Monte wiec mimo ze na pewno czasowo bedzie duze zroznicowanie i duze straty to jednak chyba duzo wieksza ilosc kierowcow ukonczy ten rajd.

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1212 postów
  • LokalizacjaTychy

Pewnie mysl, ze jeden blad moze byc ostatnim w tym rajdzie paralizuje niektorych i przez to jezdza bardziej nerwowo ;)

Taaa, to pewnie główny powód ;)

Ja przy dobrych wiatrach może zacznę sezon dopiero od Grecji...

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA, CRC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych