Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

SRC- Sezon I, dyskusje o zawodach

online LIGA CRC

Najlepsza odpowiedź KamilWR , 02 maj 2016 20:52

Koniec sezonu ;)

Wyniki po rajdzie Walii zostały zaktualizowane. Zapraszam do wglądu.

Podsumowując cały sezon:

Generalka:

1. It's Not Me - VW Polo - 212 PKT

2. mikekwinto - Lancia 037 - 117 PKT

3. Greko - BMW E30 M3 - 115PKT

Matty - Hyundai rally - 115 PKT

It's Not Me zdominował sezon po całej lini, ale nie ma się czemu dziwić wyniki w LB mówią same za siebie :)

mikekwinto oraz Greko wykonali kawał dobrej roboty w swoich RWD pokonując bez większych problemów zawodników w ''czterołapach'' i tym samym wskoczyli na 2 i 3 miejsce w generalce !

Na najniższym stopniu podium uplasował się także Matty który dołączył do rywalizacji dopiero od 3 rajdu !

Wielkie brawa Panowie  :okok:

Grupa 2010:

1. It's Not Me - VW Polo - 212 PKT

2. beh_ - Ford Fiesta- 128 PKT

3. Matty - Hyundai rally - 119 PKT

Grupa RWD:

1. Greko - BMW E30 M3 - 183 PKT

2. zamoy72 - Lancia 037 - 176 PKT

3. mikekwinto - Lancia 037 - 173 PKT

Zespoły 2010:

1. It's Not Me + orangeDracon - Apoliptico Rally-  VW Polo - 274 PKT

2. LKRISS + Tomessi - Simrace.pl Rally Team - VW Polo - 18 PKT

Zespoły RWD:

1. mikekwinto +  zamoy72 - Suicidal Tendencies Rally Team - Lancia 037 - 349 PKT

2. lawicko + DeltaFoxtrot - Negative Delta - BMW E30 M3 - 204 PKT

3. pro8l3m + KTOS?! - Hoonigan Dirt Rally Team -  BMW E30 M3 - 144 PKT

Pierwszy sezon za Nami, myślę że nie było najgorzej organizacyjnie i poszło to w miarę sprawnie.

Przed kolejnym sezonem pojawi się parę zmian regulaminowych o których będziecie informowani.

Dużo nowych rzeczy wyszło w trakcie tego sezonu więc trzeba to unormować.

W tym tygodniu ostatecznie wybieramy grupę na kolejny sezon i już niebawem ruszamy dalej.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i całej reszty która brała udział w zawodach organizowanych przez Silesia Rally.

Dzięki Panowie i do następnego !

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
392 odpowiedzi w tym temacie

lawicko

lawicko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • STEAM ID:lawicko

Zafundowałem sobie emocje na ostatnim odcinku. Błąd i przebita opona pod koniec pierwszego sektora, i walka przez resztę odcinka o 9 pozycję, na szczęście się udało:

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Z tymi oponami to chyba od niedawna jest taka akcja? Jakoś wcześniej mało miałem takich przypadków w Monte a teraz wystarczy boczkiem przytulić bandę i za jakiś czas kapeć gwarantowany. Miałem tak na OS3 ale jakoś doczłapałem się do mety tego odcinka. Później już kapeć wyeliminował mnie na 11 OS z rajdu. Fajnie, że tak jest i przynajmniej nie widzę tak kosmicznych czasów pierwsze 10  :haha:

Do zobaczenia na kolejnej rundzie. Rajd Szwecji chyba nie ma za dużo miejsc gdzie można wpaść w przepaść? Ale za to zakopać się w bandach dosyć łatwo. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

...

...

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Zapewniam Cię, że były top 10 w RWD w tym rajdzie.

Job3k

Job3k

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

Z tymi oponami to chyba od niedawna jest taka akcja? Jakoś wcześniej mało miałem takich przypadków w Monte a teraz wystarczy boczkiem przytulić bandę i za jakiś czas kapeć gwarantowany. Miałem tak na OS3 ale jakoś doczłapałem się do mety tego odcinka. Później już kapeć wyeliminował mnie na 11 OS z rajdu. Fajnie, że tak jest i przynajmniej nie widzę tak kosmicznych czasów pierwsze 10  :haha:

Do zobaczenia na kolejnej rundzie. Rajd Szwecji chyba nie ma za dużo miejsc gdzie można wpaść w przepaść? Ale za to zakopać się w bandach dosyć łatwo. 

Developerzy wiedzą że teraz są "balonowe" opony i w wersji 1.1 w kwietniu ma zostać to naprawione.

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

Da sie gdzies ustawic obroty tej wirtualnej keirownicy bo u mnie ona sie kreci kilkukrotnie slabiej niz normalna?

lawicko

lawicko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • STEAM ID:lawicko

Da sie gdzies ustawic obroty tej wirtualnej keirownicy bo u mnie ona sie kreci kilkukrotnie slabiej niz normalna?

Z tego co pamiętam to wystarczy wyłączyć wyświetlanie rąk i będzie się kręcić tak jak trzeba.

krzysiek

krzysiek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:krzysiek

Myślałem, że jeżdżę już w miarę szybko, a okazało się, że tylko bezpiecznie. ;)

Jak się jeździ w mocnym gronie to już tak jest, że dojeżdża się na końcu.

Przez cały rajd tylko 3 razy popełnilem grubsze błędy - 2 razy na nawrotach i raz wjechałem na murek, po czym nie dało się z niego zjechać.

No i zmieściłem się poniżej godziny, kto nie wierzy może sprawdzić - specjalnie to sobie przeliczałem. ;)

"Niebieska Strzała" rajdowy kanał youtube : https://www.youtube....aStrzala/videos

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1212 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy

krzysiek- ukończyłeś rajd i jesteś na punktowanej pozycji  :okok:

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1120 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

Dołączam do drużyny DNF.. Pomijam fakt, że zespół zabrał na rajd testową wersje Polo (upgrade 2/5) ale to i tak nie przeszkadzało ;) Celem było dojechanie do końca z czasem poniżej 1 h aby załapać się w pkt strefie. Wyszło troszkę inaczej bardzo prosty błąd na 9 odcinku kończ mój rajd. Ogólnie dobrze się czuje na tych partiach asfaltowych i dlatego pozostał mały niedosyt. Pozostaje przygotować kolce na Szwecję :fanatec:

Bardzo fajny system jednej szansy i fajnie, że rajd trwa tylko przez weekend :okok:

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

r3pr3z3nt

r3pr3z3nt

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • STEAM ID:r3pr3z3nt
  • LokalizacjaIrlandia

Fajna sprawa, nareszcie mamy normalny rajd, w ktorym czlowiek moze poczuc adrenaline "odpowiedzialnosci"... ;]
I jak widać wielu kolegów skończyło rywalizację w okolicach OS2 - odcinka oddzielającego kierowców wyścigowych od kierowców rajdowych. Naprawdę szkoda mi tych wszystkich DNF-ów, bo w normalnych rajdach też jest jakieś tam Rally 2 i w końcu wszyscy mieliśmy okazję pojeździć uczciwie. Zawsze można bić się o zwycięstwa OS-owe w swojej klasie, nie trzeba od razu rezygnować!

13. pozycja w Oplu Kadett cieszy mnie dziś wyjątkowo, bo pomimo licznych błędów udało mi się dojechać ten rajd na wszystkich kołach, bez dachowania i bez zabijania zbyt wielu durnych kibiców stających na krawędziach wąskich hairpinów ["zbyt wielu", bo niestety, jak bardzo bym się nie starał, zawsze się jakiś znajdzie...] :)

Teraz czekam na rajdy bliższe mojemu stylowi, a szczególnie Grecję... :)
No i mam nadzieję na więcej konkurencji w RWD '70!

pro8l3m

pro8l3m

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • STEAM ID:nope_supra
Jest fajnie :D mimo ze wypadlem.z trasy juz mi sie ten sezon bardziej podoba niz poprzednie. Jest cos takiego przed i w trakcie jazdy rajdu w glowie co Ci mowi uwazaj jeden blad i po tobie :P I nawet wiecej osob zaczelo sie wypowiadac na forum :D
Wielkie dzieki dla Kamila ze zakonczyl wspolprace z Miczelovem ktory mu niepozwalal na takie ustawianie sezonu na jakie my wiekszosc tu oczekiwalismy i oczywiscie wielkie dzieki za organizacje :P to napewno troche roboty jest takze w razie W Kamil mozesz liczyc na mnie

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 920 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

13. pozycja w Oplu Kadett cieszy mnie dziś wyjątkowo, bo pomimo licznych błędów udało mi się dojechać ten rajd na wszystkich kołach, bez dachowania i bez zabijania zbyt wielu durnych kibiców stających na krawędziach wąskich hairpinów ["zbyt wielu", bo niestety, jak bardzo bym się nie starał, zawsze się jakiś znajdzie...] :)

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Nie zwalaj na kibiców ;) Da się? Da się! (0:30)

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1212 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy

Jest fajnie :D mimo ze wypadlem.z trasy juz mi sie ten sezon bardziej podoba niz poprzednie. Jest cos takiego przed i w trakcie jazdy rajdu w glowie co Ci mowi uwazaj jeden blad i po tobie :P I nawet wiecej osob zaczelo sie wypowiadac na forum :D
Wielkie dzieki dla Kamila ze zakonczyl wspolprace z Miczelovem ktory mu niepozwalal na takie ustawianie sezonu na jakie my wiekszosc tu oczekiwalismy i oczywiscie wielkie dzieki za organizacje :P to napewno troche roboty jest takze w razie W Kamil mozesz liczyc na mnie

Dzięki za miłe słowo.
Michał miał inną wizje i ja miałem inna wizje na 3 sezon w jego lidze. Nie znaleźliśmy kompromisów przez co zrezygnowałem. Chyba wyszło to na dobre.

Najgorsza robota już za mną :)
Teraz pozostało tylko sporządzać wyniki każdego rajdu i tyle.
Ale bede pamiętał że jesteś chetny do pomocy. Moze w organizacji przyszłego sezonu to wykorzystam :)

Dziś wieczorem będą wyniki po Monte ;)

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów

Monte zebrało niesamowite żniwo, więc tym bardziej się cieszę że udało się dojechać dobrym tempem - ale nie ukrywam, lubię ten rajd. Jedyne czego żałuję to że nie nagrałem mojej demolki na OS4, wyglądała naprawdę konkretnie.

lawicko nieźle ciśniesz tą beemką, bez opony prawie różnicy nie ma hehe

w ogóle szacun dla wszystkich z ośką co ukończyli rajd, zwłaszcza odcinki podczas mgły gdzie czterołap ledwo ogarniał :)
W klasie 2010 "It's not me" pozamiatał - gratulacje. Nie wiem jak on to zrobił że odskoczył tak reszcie stawki :)

Czekam więc na wyniki OS'ów, bo cały czas liczę że na powerstage jeden punkcik wywalczony ;)

Its Not Me

Its Not Me

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 461 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198027376954/
  • LokalizacjaRzeszów

No to i ja sie wypowiem :D Rajd przejechałem  w miare czysto, z jednym błędem na nawrocie ;D Było pare momentów do złapania gumy, ale obeszło sie bez tego :) i Dzieki AldoRaine ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA, CRC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych