Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

IMPACT Force Feedback 6.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

adrian15101

adrian15101

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • STEAM ID:adrian15101
  • LokalizacjaJelenia Góra

Nie wiem czy zaglądacie regularnie na RaceDepartment ale pojawił się ostatnio IMPACT Force Feedback 6.0. Do tej pory nie używałem w DR Force Feedbacka bo był po prostu bardzo źle zrobiony. Ten mod znacznie poprawia jego działanie, zwłaszcza na asfaltach dzięki czemu teraz da się po nich jakoś w miarę rozsądnie jechać. Na szutrze testowałem bardzo mało ale na pierwszy rzut oka również działał świetnie.

Tu macie link do moda : 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Jeśli chodzi o moje ustawienia FF to w profilerze mam tylko efekty ogólne na 50%. Reszta 0%. W DIRT Rally wszystkie siły na ok 60%.

Polecam ! Według mnie naprawdę lepiej działa ten FF. Szczególnie na asfalcie :D

jimhaumman

jimhaumman

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Wyszła nowsza wersja dzisiaj,możesz zamieścić screeny ze swoich ustawień w grze bo w opisie nic o tym nie ma?

Ty piszesz że masz ustawienia na 50%,a twórca moda zaleca ustawienia na 107%.

Jakiej kierownicy używasz?

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów

ja jeżdżę na tych z gry, mam ustawione w profilerze na 100% a w grze 20-30% i dla mnie jest spoko, na czym polegają te mody jak tak? lepiej czuć drogę czy jak? dopiero od niedawna mam kierownicę i nie ogarniam do końca tego (mam g27)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych