Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Najgorsza gra samochodowa 2015 - w/g społeczności SimRace.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Najgorsze gry samochodowe 2015 roku (21 użytkowników oddało głos)

Które gry uważasz za najgorsze i zasłużyły na karnego bobasa?

1. Assetto Corsa (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

Procent z głosów: 2.27%

2. Dirt Rally (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Drive Club (0 głosów [0.00%])

4. ETS2 (0 głosów [0.00%])

5. F1 2015 (0 głosów [0.00%])

6. Forza 6 (3 głosów [6.82%] - Zobacz)

Procent z głosów: 6.82%

7. Gran Turismo 7 (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

8. iRacing (0 głosów [0.00%])

9. LFS (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

10. MotoGP 15 (0 głosów [0.00%])

11. Need for Speed (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

Procent z głosów: 4.55%

12. Project CARS (11 głosów [25.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 25.00%

13. Raceroom Experience (4 głosów [9.09%] - Zobacz)

Procent z głosów: 9.09%

14. rFactor 1/2 (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

15. Sebastien Loeb Rally (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

16. Spin Tires (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

17. Stock Car Extreme (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

18. The Crew / Wild Run (5 głosów [11.36%] - Zobacz)

Procent z głosów: 11.36%

19. WRC 5 (8 głosów [18.18%] - Zobacz)

Procent z głosów: 18.18%

20. Wreckfest (1 głosów [2.27%] - Zobacz)

Głosuj

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Zwykle staramy się szukać lepszych stron naszego ulubionego gatunku ;)

Ale czemu w luźnej, karnawałowej atmosferze nie wypiec wspólnie simracingowego zakalca?

Wątek z przymrużeniem oka, macie ochotę kopnąć leżącego - tu jest na to miejsce  :twisted:

Pod ankietę polecam lekturę
Podsumowanie rynku gier samochodowych i wyścigowych w 2015 roku

Kilka propozycji od czego można zacząć cisnąć  :rozga:

Assetto Corsa - za Stefcia i jego kota z którym wspólnie z Filipin streamuje koderskie warsztaty, a jak wiemy ping-pong w online był długo winą graczy!  
Dirt Rally - bo co to za gra jak tak wyskakuje znikąd bez 3 lat bety, bez crowdfundingu i w ogóle...
Drive Club - bo taki śliczny konsolowy tytuł, a obsługi Fanateca obiecanej brak!
ETS2 - za społeczność która w korkach lubi postać i po robocie w wirtualu!
F1 2015 - okrojony kotlet, za największy regres w stosunku do poprzednich części, z wszystkich gier wydawanych seryjnie!
Forza 6 - mimo że lepsza od FM5, to lata świetle do możliwości zabawy z FM4
Gran Turismo 7 - GT7? ...tak właśnie za to!
iRacing - że potrzebowało 7 lat żeby dojść do dynamicznej nawierzchni i dodać Nordshleife do listy torów, fatalny prognostyk dla reszty!
LFS - że w ogóle jeszcze jest i Raider nas nim straszy na TS!
MotoGP 15 - motory? w ogóle co tu robią motory?
Need for Speed - że w garażu można trzymać i tuningować łącznie 5 aut własnych, słownie pięć, tak...
Project CARS - za menu i całe UI, za 1 slot na tuning, za wieczne problemy z oponami w picie, za flagi, za amatorski online, za tripla, za powtórki, za tryb foto, i za wszystkie inne obietnice które cudownie teleportowały się na listę to-do w pCARS 2
Raceroom Experience - żeby tyle co nad DLC pracowali nad oponami, telemetrią, pit stopem i wsparciem triple, i za te tak wyczekiwane paczki malowań!
rFactor 1/2 - za to że ładnie łączy tradycję wizualne lat 80 z współczesnym modelem jazdy!
Sebastien Loeb Rally - wygrać 9x mistrza WRC i dostać grę o żelazku...
Spin Tires - bo w Oovee wszystko potrafią, tylko nie zrobić jedną mapę nawet w ciągu całego roku!
Stock Car Extreme - za Automobilista, czyli nowoczesna.pl simracingu, weźta się Hombres za coś nowego!
The Crew / Wild Run - nie mam pomysłu, ale coś się znajdzie kolega Corrado podrzuci ;)
WRC 5 - żeby im tłoki bokiem wylazły za te licencje i następną część trwoniącą potencjał rajdów!
Wreckfest - w tym tempie grę skończą w okolicach pCARS 3 a nazwę i cel gry zmienią jeszcze kilkukrotnie!

kut_zpsybjlatka.jpg

chew_zpsruzprdil.jpg

Ankieta na najlepsze gry 2015 roku tutaj

Najlepsza gra samochodowa i debiut roku 2015 w/g użytkowników SimRace.pl

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
darosw uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Forza 6 - mimo że lepsza od FM5, to lata świetle do możliwości zabawy z FM4

Niestety gniot i odgrzewany kotlet :lol: Praktycznie modele te same od FM4. 

PC

Rig

Flickr

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Poszło na Project CARS. Czemu? No to tak:

• Tryb kariery która jest dla mnie kpiną. Teoretycznie pomysł jest dobry, jednak w praktyce okazało się to bardzo nużącym rozwiązaniem.
  • Photomode, a właściwie jego brak... bo to co mamy w grze to kastrat ;)
  • Brak tworzenia malowań
  • Malutka ilość pojazdów, szczególnie razi brak aut cywilnych. Tak, wiem że to tory i tak dalej, ale ja wolę uliczniaki bo z nimi jest o wiele większa zabawa niż z parapetami GT3.
  • DLC...
  • Błędy, bugi, w sumie dawno nie grałem ale strzelam że w multi dalej nie da się puścić wyścigu na 25 okrążeń i 15 kierowców tak, żeby każdy z nich normalnie dojechał bez usterki z technicznej strony gry.

No i tyle... LFS i rFactor, mimo że mają starożytną grafikę to chyba jednak stanowią najlepszą fizykę w branży, ETS2 prężnie się rozwija, zaś w resztę w ogóle nie zagrałem. No, może oprócz Assetto ale tego nie oceniam bo gra jak i model jazdy całkowicie nie trafiły w moje gusta.

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

adamwsb

adamwsb

Pilot Kamikaze

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 postów
  • STEAM ID:adamwsb
  • Xbox Live:adamwsb
  • PSN id:adamwsb
  • LokalizacjaPszów

Jak dla mnie najgorsza gra samochodowa w zeszlym roku to... Project Cars

Sama gra nie byla by u mnie na pierwszym miejscu jak o najgorsza chodzi jakby.... wyszla w rok i byla poprawiana a nie ze wychodzila kilka lat i mielismy dostac gotowy produkt niszczacy konkurencje a okazalo sie jak kazdy wie... 

CPU: I5 4690K 3.5GHz [4.6GHz]  |  MB: ASROCK Z97 PRO4

GPU: ASUS GTX 980 TI Strix

RAM: GOODRAM PLAY 16GB PC1600 2x8GB RED [1866MHz]

HDD: Crucial SSD 250GB MX200  |  WD Caviar BLUE 1TB  |  WD Caviar BLUE 640GB  |  WD Portable Elements 1TB

CASE: Thermaltake V3 Black Edition  |  PU: Cooler Master B700 v2 700W  |  OS: Windows 10 64bit  |  Modecom MC-9006  |  Natec Genesis GX68

RIG: T300RS  |  T3PA  |  Playseat  |  Creative Inspire T6100 5.1  |  TV Sony | W829B 50"
PS4

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS VIP

• Redaktorzy
  • 1801 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Nakładam ciężkie buciory i zaczynam kopać

3f96482a885e4450d8a1e0da62995f99.418x550

Forza Motorsport 6

Siarczysty wpie**ol !! !! !!

Jak można spieprzyć kontynuację tak świetnej gry jaka była Forza Motorsport 4 ?? No jak ?? Ja się ku*wa pytam !!

Uwielbiałem grac w FM4 ale jak w piątej odsłonie zabrali tyle funkcji społecznościowych to wypiąłem :dupa: na TURN10. Liczyłem, że tworząc szósta cześć TURN10 wyciągnie wnioski z tego co spieprzyli i oddadzą to co zabrali ale ku**wa nie oddali  :zly:

TURN10 coś wam koło czegoś, bo w to coś to mielibyście przyjemność  :spadaj:

Project Cars

Omamili nas tą piękną grafiką, oczarowali pięknymi dźwiękami, miało być tak pięknie a wyszło tak, że ta gra niczym mnie nie przyciąga.

Chwila...

Nie tylko ja trzymam tą grę w... :?

A no właśnie, tak dawno w to grałem, że nie pamiętam gdzie odłożyłem pudełko z grą :P

W dniu premiery odebrałem grę, włożyłem do konsoli i widzę, że kilkunastu moich znajomych tez już w to gra.

Niestety po kilku tygodniach nikogo nie dało się namówić na wspólna grę i tak jest do dziś. Posiadaczom Project Cars puściły nerwy. Gra miała (i nadal ma) mnostwo błędów, które skutecznie uniemożliwiały wspólną grę online. Wyszło już sporo poprawek do gry i nadal jest... jak jest  :nerwus:

The Crew

Tyle lat robić grę żeby wypuścić ją z milionem błędów i do tego jeszcze z grafika z roku 2000. Próbowali zamydlić oczy tym, że to niby ogromna mapa zjadła mnóstwo zasobów żeby potem w cudowny sposób wypuścić aktualizacje z o niebo lepsza grafika i fizyką. 

Szanowne IVORY TOWER

Pocałujcie nas koło :dupa:   :dupa:   :dupa:   :dupa:   :dupa:

Trochę za późno to zrobiliście, bo mnóstwo graczy pozbyło się tej spierdo**nej na początku gry. Na dzień dzisiejszy ta "samochodówka" ma nadal mnóstwo błędów i to jeszcze tych, które występowały w Test Drive Unlimited oraz Test Drive Unlimited 2. Skoro nie umiecie wyeliminować tak podstawowych i powtarzających się błędów, to nie wypuszczajcie The Crew póki się nie nauczycie  :spadaj:

Tak się reklamowali przed wypuszczeniem dodatku Wild Run, że niby pousuwali mnóstwo niedociągnięć i walących po oczach błędów a wyszło tak, że błędy są te co były i mamy jeszcze kilka nowych.

:brawo:

24339541219_aa976f320e_o.png

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Jedziecie tak po pCars a u mnie teraz ta gra ma renesans :P 

PC

Rig

Flickr

rauf

rauf

To by się zgadzało:

• renesans
  • barok
  • oświecenie
  • romantyzm
  • pozytywizm...

i to już jesteśmy w XIX wieku, chwila moment i dobije do 21!  :lol:

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Tommi

Tommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

A tam możecie gadać co chcecie ale PM zaczął coraz bardziej się mi podobać w pCars :P

P.S.

A może :P

PC

Rig

Flickr

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz
Assetto Corsa - za powolny rozwój, brak podstaw symulacji w symulacji wyścigowej
Dirt Rally - ALT+F4 jako Super Rally i to bez kary czasowej
Drive Club - dlaczego dali rade na kalkulatorach a nie na pc od razu
ETS2 - za branding opon jako DLC
F1 2015 - gdzie moja kariera ?
LFS - Za licencje S3 za 37 funtów dającą dostęp do jednego toru
MotoGP 15 - ma ktoś sprzęt by symulować jazdę na motorze ?
Need for Speed - nie grałem, właśnie to problemem, przesunięcie premiery na pc na kolejny rok
Project CARS - za bugi których wypisanie wymagało utworzenia spisu treści, za nudną karierę i za dedykowane serwery tak proste w konfiguracji że odpadłem, za coraz to gorsze, coraz droższe DLC, w sumie już mamy ich 10 a gra jest w wersji 7.0
Raceroom Experience - za ceny kompletnej gry
rFactor 1/2 - Za optymalizację całkowicie nie uzasadnioną jakością grafiki, za abonament z kosmosu i pochowajcie w końcu ten silnik gmotor
Sebastien Loeb Rally - czyli jak swoją nieskazitelną opinię psuć gównianą podróbą rajdów
Spin Tires - za rosyjski temperament który nie pozwala się swobodnie rozwijać grze, za Dev-a który w kilka miesięcy stał się menedżerem sprzedaży i nic więcej
Stock Car Extreme - gdyby nie to logo, to kto by się kapnął że to nie rfactor ?
The Crew / Wild Run - 100 za grę, 70 za season pass, 120 za Wild Run, po czym odpalamy a tu mikropłatności (jedno auto z 100 złociszy) Chyba kogoś pogięło z tymi cenami
WRC 5 - czym się rózni od WRC 4 ?
Wreckfest - za mobilizację jedynie na koniec roku, gra w sumie przyjemna

Wydaje mi się, że pCars wygra ranking, może jakaś zrzuta na nagrodę złotego kalosza ? Wyślemy im ? Rafał może wyślij im tripla niech teraz oni się męczą ;p

Szumpeter

Szumpeter

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Głos poszedł na pCars. Może nieco niesłusznie, bo gra wbrew pozorom jakiś tam poziom prezentuje, jednakże hype nakręcony przed jej wydaniem sprawił, że pierwsze uruchomienie bardzo zabolało. Nie oczekiwałem hardcore sim, ale spodziewałem się Gran Turismo, Forzy czy choćby NFS Shift 3, a dostałem produkt okrojony z aut, z mało interesującą karierą i niewielką ilością trybów rozgrywki. W połączeniu z ogromnymi problemami wersji 1.0 na radeonach, jest to mój zwycięzca, nie tyle najgorszej gry, co rozczarowania roku.

kamalik

kamalik

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 286 postów
  • STEAM ID:kamalik512
  • Origin ID:kamalik512
  • PSN id:kamalik512
  • LokalizacjaRybnik

A ja dla odmiany głosuję na NeedForSpeed. Niszczy mnie już samo patrzenie na gameplay tej gry, gdzie jadąc 300kmh i zaciągając ręczny zatrzymujemy się w miejscu w ułamku sekundy...boże! 

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

pCars chociaż w jednym rankingu lideruje ;p

rauf

rauf

Pora zamknąć ankietę.

21 głosujących wybrało najgorszą grę samochodową roku 2015 w/g użytkowników portalu simrace.pl

Tytuł zgarnia: Project CARS

Nie ma czego gratulować, w sumie zobaczymy jak pójdzie z pCARS 2, oby była zdecydowanie mniej...utytułowana  :good:

Rig

PC

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych