Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Dirt 3 - Codemasters

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Chyba wciąż najlepsza gierka arcadowa jaką znam.
Uwaga, na PC gdyby ktoś chciał jest mnóstwo problemów (akurat ja ich nie mam) ale na forum Steam się wylewa, warto poczytać przed zagraniem.
-optymalizacja
-po uśpieniu Game for Windows Live od grudnia 2013 obiecują odpiąć to od gry i nie bardzo wychodzi, więc logowanie trwa wieki, a czasem wogóle nie działa
-czuć że to typowy porcik z konsoli

To tak dla ochłody Norwegia :snieg: 

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

To fakt, gra jest świetna i faktycznie jak na zabawę arcadową daje dużo frajdy. Ale aby np. zrobić calaka to trzeba być kosmitą  :haha:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1114 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

Też posiadam Dirt3, ale na PS3 :bezradny:  i ogólnie również polecam tą grę ponieważ daje dużo frajdy.. szkoda tylko, że ma mało tras typowo pod WRC, ale można zakupić DLC np: Monte Carlo :mniam:  także raczej nie zamierzam sprzedawać tej gry bo czasem człowiek ma ochotę polatać bokiem na luźnej nawierzchni z prędkością ok 120 km/h :fanatec:

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

Adamski77

Adamski77

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Kupiłem na Steama i jestem rozczarowany, gra uproszczona na maxa, po przejechaniu 2 OS, zaczynasz nowy wyścig w innym kraju, a nie jak bywało wcześniej, 2 OS, zjazd na naprawy, a potem kolejne wyścigi. Z ustawień jakie są mozliwe, to tylko ustawienia wysokość i twardość zawieszenia, regulacja skrzyni biegów na kilku stopniowej skali, plus ustawienie na przód lub tył auta, zniknęła możliwość dostosowania ogumienia względem starych części Colinów z których się wywodzi, czy nawet innych gier rajdowych, jeśli wyjdzie następna wersja, najpierw kupie na torrentach i jak poprawią większość to kupię, jak nie to wiadomo. DUŻY minus za wciąż wymagane konto u mikroshieta. 

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Gra dostała update, który zdaje się wreszcie odpiął ją od truchła GWFL, wymaga to ponownego dossanie 6GB....

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1210 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy

Czyli moge w koncu zainstalowac grę którą kupiłem na steam :D

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

A ja ostatnio odpaliłem "Dirt Showdown" to gra z 2012 roku. Bardzo podobna do Dirta 3 i całkiem fajnie się w to gra tyle, że na padzie  :haha:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych