Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Zaproszenia do ścigania na innych forach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Jeśli wiecie o organizacji jakiegoś ciekawego turnieju, którym chcielibyście zainteresować członków NR, to piszcie o nich tutaj.

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów
  • PSN id:GTPL_oldboy1957
  • LokalizacjaŚwiętochłowice

GTPL_Bytkuba i ja mamy zaszczyt zaprosić do zapoznania się z nową serią wyścigową organizowaną przez nas na forum GTPL

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

i startu w niej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rywalizacją w serii opartej na rzeczywistych wyścigach WTCC. Ponieważ jest to rywalizacja indywidualna i zespołowa, w celu zgłoszenia swojej chęci startu wymagane jest zarejestrowanie się na naszej stronie.

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1373 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

w celu zgłoszenia swojej chęci startu wymagane jest zarejestrowanie się na naszej stronie.

cóż za ironia...

Dołączona grafika

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Żadna ironia Dominik. Napisałem wyraźnie, że jest to rywalizacja głównie indywidualna, więc żeby się zgłosić i wpisywać na listy startowe przed każdą rundą musisz się zarejestrować, bo inaczej się nie da. Gdyby to były zawody zespołowe, wystarczyłaby rejestracja jednego członka zespołu. Proste jak rypanie ale Ty wciąż i wszędzie widzisz coś innego niż jest w rzeczywistości :D

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Podejrzewam, że Dominikowi nie chodziło o ironię per se, a ironię losu.

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1373 postów
  • LokalizacjaKraków

Żadna ironia Dominik. Napisałem wyraźnie, że jest to rywalizacja głównie indywidualna, więc żeby się zgłosić i wpisywać na listy startowe przed każdą rundą musisz się zarejestrować, bo inaczej się nie da. Gdyby to były zawody zespołowe, wystarczyłaby rejestracja jednego członka zespołu. Proste jak rypanie ale Ty wciąż i wszędzie widzisz coś innego niż jest w rzeczywistości

Po pierwsze, nie wiem co u ciebie w domu oznacza słowo "rypanie", ale jeśli o mnie chodzi to podaruj sobie takie trywialne określenia w moim kierunku.

Po drugie, w którym miejscu tego zdania widzisz słowo "głównie"?

Ponieważ jest to rywalizacja indywidualna i zespołowa, w celu zgłoszenia swojej chęci startu wymagane jest zarejestrowanie się na naszej stronie.

Nie wiesz co piszesz i sam sobie zaprzeczasz, ale do tego już się przyzwyczailiśmy. Zresztą to nieistotne, bo w moim krótkim i trafnym komentarzu chodziło o co innego - ironią jest fakt, że wymagacie od nas czegoś czego sami nie spełniliście ścigając się u nas. I nie obchodzi mnie czy to są zawody indywidualne, zespołowe czy jakiekolwiek inne. Ważne jest jakie są wymogi na forum, na którym się ścigamy i czy je spełniamy. Wy jak na razie ich nie spełniacie, natomiast dla nas żadnym problemem jest rejestracja u was. Adam poznałem cię już na tyle, żeby wiedzieć, że to rozumiesz. Co więcej, zapewne rozumiałeś to od samego początku, zagadką jest dla mnie jedynie dlaczego wciąż udajesz, że jest inaczej. Podejrzewam, że może chodzić o obawę przed utratą autorytetu, co jest charakterystyczne dla starszych osób z dużym doświadczeniem ;) Skoro Kwiatek już zaczął sypać łaciną to i ja również chętnie zadedykuję ci coś w tymże pięknym języku: Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum :)

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

O której godzinie będą rozgrywane kwalifikacje/wyścigi?

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Kwalifikacje w soboty, start Q1 22.00. Wyścigi były planowane na poniedziałki na 22.00 ale jest duże prawdopodobieństwo zmiany startu W1 na 21.30. Wszystko zależy od woli większości uczestników.

"Walenie" i "rypanie". Te pierwsze, to ssaki morskie, a te drugie to przydenne ryby oceaniczne, charakteryzujące się prostotą budowy, stąd określenie "proste jak rypanie" :lol:

Jeśli jednak określenie to jest dla Ciebie "nietolerowalne" to przepraszam i zmieniam na "proste jak budowa cepa" :D

Pozwolisz Dominik, że na pozostałą część twojego posta odpowiem Ci na pw bo nie chcę tu robić offtopa, w czym jak zauważyłem jesteś tu niekwestionowanym mistrzem :D

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1373 postów
  • LokalizacjaKraków

W czymś trzeba być ;)

I nie ma takich ryb (chyba, że to literówka i chodziło o piranie :P )

Użytkownik siniak edytował ten post 19 kwiecień 2016 13:11

Dołączona grafika

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

I nie ma takich ryb )

A skąd wiesz skoro fauna oceaniczne jest jeszcze w ogromnym procencie niezbadana ? Stawiasz za pewnik coś, co może być totalna nieprawdą :D

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1373 postów
  • LokalizacjaKraków

Filozof rybny się znalazł :D

I kto tu offtop robi? :P

Dołączona grafika

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Panowie, w zespole Kwiatka jest na tę chwilę wolne miejsce w Citroenie, więc jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany startami we wszystkich rundach, to Kwiatek pewnie będzie zadowolony :)

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Jeśli tu jeszcze jest ktoś żywy, to serdecznie zapraszam na drugi sezon WTCC, który organizuję na forum GTPL. Są jeszcze 3 wolne miejsca w zespołach. Finiasz już się zgłosił i pojechał wczoraj kwali. Myślę, że mu się spodobało, bo rywalizacja jest zacięta, a stawka kierowców wyrównana. Dzisiaj o 22.00 wyścigi pierwszej rundy, więc można się jeszcze zgłosić i wystartować gościnnie bądź jako zespół. Wszystkie informacje dostępne tu:

bytkuba

bytkuba

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 postów
  • PSN id:bytkuba

Jest tu jeszcze ktoś żywy?

Użytkownik bytkuba edytował ten post 26 czerwiec 2017 14:03

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa