Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

SRC- Sezon II, dyskusje o zawodach

online LIGA CRC przepisy

Najlepsza odpowiedź KamilWR , 09 czerwiec 2016 22:50

Wstrzymujemy zawody aż do momentu gdy Codemasters zrobi porządek.

Po wejściu poprawki gdy wszystko będzie ok rozpoczniemy sezon na nowo, w tej samej grupie.

Rajdów nie usuwam, można je ''treningowo'' sobie przejechać.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1212 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy

Dla mnie koniec, crash gry od razu po pierwszym odcinku.

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

pro8l3m

pro8l3m

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • STEAM ID:nope_supra

Bez sensu crash ns ss2 kilkakrotnie :P zawieszam starty szkoda nerwow

krzysiek

krzysiek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:krzysiek

Pro8l3m, jedziemy w zespole. Mam nadzieję, że napisałeś tak żeby pokazać poziom swojego sportowego wkurzenia. Jeżeli jednak piszesz na serio to pogadajmy na PW.

Ja pojechałem fatalnie, szczególnie nocne etapy, w sumie z 3 OS-ów jestem zadowolony, ale dojechałem i będę jechał dalej.

Podłamanym życzę wytrwałości! :)

Użytkownik krzysiek edytował ten post 05 czerwiec 2016 18:47

"Niebieska Strzała" rajdowy kanał youtube : https://www.youtube....aStrzala/videos

pro8l3m

pro8l3m

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
Krzysiek nie wiem czy jest sens patrz Kamila wywalili na ss1 mnie na ss2 inni tez mieli problem , kolejne starty beda zalezaly od następnego rajdu jeżeli ponownie mnie wywali nie widzę większego sensu aby kontynuować ściganie sie w tym sezonie dopuki coddies nie naprawi bledu

pro8l3m

pro8l3m

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
Sory 2 razy kliknalem na telefonie :P

Użytkownik pro8l3m edytował ten post 05 czerwiec 2016 18:59

orek

orek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • STEAM ID:orek

Ja nie miałem żadnego błędu z wysyłaniem wyników ale po 5 albo 6 odcinku gra się wysypała i wywaliło mnie na pulpit. Gdyby nie to że miałem raczej słabe czasy to powiedział bym, że to jakiś spisek :D pierwszy raz mnie coś takiego spotkało.

peczak

peczak

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów
  • STEAM ID:P I O / peczak17

Hej, pisze teraz bo na weekend mnie nie bylo. Musialem jechac ze Śląska do Poznania, w ten upadł, eh mam dość. Pojechałem rajd na szybko bez treningu w piątek. Grecja tez pełna błędów niestety. Raz zaliczona publiczność, raz żona mnie przestraszyła i wylecialem w kosmos, razem ok 1min straty. Asfalt na spokojnie bez ciśnienia. Cieszę się, że dojechałem, klikalem wyniki do przodu bez kraszu na szczęście.

Szkoda ze macie tyle kłopotów rywalizacja przez to traci, ale nic trzeba jeździć 

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1212 postów
  • LokalizacjaTychy
Ciężko z czasem zeby wg usiąść do wyników po ostatnim rajdzie...
Zastanawiam sie czy jest sens prowadzenia jakiejkolwiek punktacji patrzac na to jak działa Dirt. Jedni dojada drudzy nie i jest to wnerwiające gdy konczysz zawody nie ze swojej winy. Dajcie jakis glos na ten temat.
Ja osobiscie proponowalbym przejecjac te zawody do konca sezonu bez punktacji. A jezeli doszlaby jakas aktualizacja to wznowilibysmy punktacje w trakcie trwania sezonu.

PC

Rig

Its Not Me

Its Not Me

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 461 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198027376954/
  • LokalizacjaRzeszów

Najlepiej przerwać zawody do aktualizacji. Później zacząć sezon od nowa ;)

mikekwinto

mikekwinto

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 postów

tez tak uwazam

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1212 postów
  • LokalizacjaTychy

Czekam na kolejne głosy w tej sprawie ;)

PC

Rig

krzysiek

krzysiek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:krzysiek

jestem za przerwaniem ligi do czasu naprawienia gry, ale warto byłoby robić rajdy "treningowe", bez punktacji, żeby coś się działo.

"Niebieska Strzała" rajdowy kanał youtube : https://www.youtube....aStrzala/videos

KTOS?!

KTOS?!

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • STEAM ID:szyneczka098
  • LokalizacjaGdańsk

Myślę, że można zmienić formę tego rajdu, do czasu naprawienia błędów, w rajd treningowy. Jak kogoś wyrzuci to restart rajdu i ponawia próbę. Punktację forumowską zostawić w spokoju i tyle.

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

Ja juz dawno (po Monte) mowilem zeby sie wstrzymac z liga i poczekac na patcha. To co Codies odwalaja to jakas maniana i szkoda nerwow aby to kontynuowac w takiej formie.

peczak

peczak

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów
  • STEAM ID:P I O / peczak17

Rajd bez punktacji to juz nie te emocje. Restartowanie to jeszcze gorsza opcja. Szkoda ze to przerywamy ale cisnac to na chama to tez nie wyjście. 

z innej beczki: jest opcja ze jak sie zacznie rajd to ma sie czas 1-2h na przejechanie i tyle? Zeby nie trenowac itd.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA, CRC, przepisy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych