Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Content Manager — alternatywny launcher

mody

95 odpowiedzi w tym temacie

majzell

majzell

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Cześć, panowie mam problem a mianowicie crashuje mi gre gdy chce odpalić CM. Wygląda to tak

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Gra jest świeżo zainstalowana, żadnych modów. Próbowałem wielu sposobów i nie wiem w czym problem. Gra się odpala do poziomu ładowania toru i pojawia sie crash. Steam połaczony, odpalałem jako administrator, robiłem spójność plików, ściągniecie wersji z google tez nie pomogło

EDIT:

drugi reinstal pomógł

Użytkownik majzell edytował ten post 29 styczeń 2020 18:55

RedDragon

RedDragon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaKielce

Mam problem z CM, mianowicie nie działają mi pory dnia po zmianie godziny w CM. Czy trzeba coś jeszcze doinstalować?

Problem rozwiązany. Trzeba było dograć SOL.

Użytkownik RedDragon edytował ten post 29 styczeń 2020 22:16

PC

CPU Intel I7 9700 KF 4,9 GHz   MOBO Gigabyte Z390 Aorus PRO   GPU MSI RTX 2070 Super   MEM Patriot 16 GB (2x8) 3600 MHz CL17   HDD SSD Patriot 512GB M.2 PCIe NVMe VPN100   PSU Thermaltake Smart SE 630W SPS-630AH3CCB

RIG

RIG Simline GT3 | Sparco PRO ADV | 3 x Gigabyte G32QC | Simucube 1 + Q1R | Rosso Sim Racing Ferrari 488 GT3 wheel | Simline Porsche GT3 CUP wheel | Heusinkveld Sprint Pedals

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 323 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok
Do tego potrzebujesz:
- zainstalować CSP z CM
- zainstalować Custom Shaders Patch Light patch z neta (bez tego nie będą działać "flary" świateł
- SOL

PC

Rig

RedDragon

RedDragon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaKielce

Do tego potrzebujesz:
- zainstalować CSP z CM
- zainstalować Custom Shaders Patch Light patch z neta (bez tego nie będą działać "flary" świateł
- SOL

To jeszcze tego Light Patch muszę dograć. Dzięki Firssen.

PC

CPU Intel I7 9700 KF 4,9 GHz   MOBO Gigabyte Z390 Aorus PRO   GPU MSI RTX 2070 Super   MEM Patriot 16 GB (2x8) 3600 MHz CL17   HDD SSD Patriot 512GB M.2 PCIe NVMe VPN100   PSU Thermaltake Smart SE 630W SPS-630AH3CCB

RIG

RIG Simline GT3 | Sparco PRO ADV | 3 x Gigabyte G32QC | Simucube 1 + Q1R | Rosso Sim Racing Ferrari 488 GT3 wheel | Simline Porsche GT3 CUP wheel | Heusinkveld Sprint Pedals

Montill

Montill

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Witajcie,
Podpowie ktoś w jaki sposób umieścić linki do ściągniecia modów bezpoeśrednio pod serwerem w content managerze?

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1425 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Dawno już nie robiłem, ale tam możesz korzystać z tzw. BBCode, czyli link umieszczasz w

[url]link[/url]

i jakoś podobnie opis, to wszystko we właściwym okienku w CM. Poszukaj to znajdziesz.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mody

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych