Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Dirt 4 - Dyskusja

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

Sim-R

Sim-R

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • STEAM ID:ac670
  • LokalizacjaWarszawa

Wstyd się przyznać ja kupiłem dawno temu i nawet nie przejechałem 1 os-u, a specjalnie gość mi zmontował ręczny analog na tę okazję i tak sobie tylko ładnie wygląda od kilku miesięcy na rigu :D Ciągle jakieś wyzwania w AC i nie ma kiedy przysiąść ale przydałoby się dla odmiany trochę poślizgać ;)

Rig

PC

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów

Dirt Rally to dla mnie nadal nr 1 jeśli chodzi o gry samochodowe, dlatego jestem ciekawy co się dzieje z dirt 4... ale panująca cisza na forum raczej optymizmem nie wieje ;)

egon

egon

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaGB
A ja czekam na ligę w Dirt Rally tyle w temacie😉

MaXyM

MaXyM

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 95 postów
  • STEAM ID:maxym_srpl
  • LokalizacjaPrague

Dirt Rally to dla mnie nadal nr 1 jeśli chodzi o gry samochodowe, dlatego jestem ciekawy co się dzieje z dirt 4... ale panująca cisza na forum raczej optymizmem nie wieje ;)

No jest to zadziwiajace. D4 bylo zapowiadane i hajpowane jako kontynuacja DR, z nowym generatorem OSow. Wyszlo cos co bezplciowego, z nierealistycznym gripem oraz tras w ktorych brakuje urozmaicenia i ciasnych zakretow, a ktore skladaja sie z powtarzajacych sie kilkukrotnie fragmentow, Developerzy szybko przyznali ze z fizyka cos jest nie tak i ze sie temu przyjrza. No i po pol roku... nic. Forum umarlo. CM sie przestali odzywac.

Pamietam w przypadku DR, to co tydzien dwa, byl dev diary, jakies promo videa, fotki, tweety. U D4 na premiere wyszedl jeden filmik i koniec.

Chyba mozna powiedziec papa. Jak dobrze, ze tym razem nie dalem sie nabrac na zakup. No moze tez dlatego ze D4 nie dostalo wsparcia dla VR.

Its Not Me

Its Not Me

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 461 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198027376954/
  • LokalizacjaRzeszów

pewnie zaczeli pracę na dirt rally 2 :D

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce
Zrobili z Dirt Rally grę lekką i ładniejsza bazując na rozwiązaniach z poprzedniej części. Teraz muszą się bardziej przyłożyć. Coś wspominali że sięgnęli granic obecnego silnika,cokolwiek mieli na myśli

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 984 postów

Cały czas się tym silnikiem tłumaczyli przy powstawaniu DR - bardzo mocno ich pingowałem na forumie, aby możliwa była jazda online ze znajomymi w tym samym czasie (ghost mode jak w grze wrc), początkowo była taka informacja na timeline (early access), ale ostatecznie ograniczyli ją tylko do rallycrossa (okłamali nas banda polskich złodziei decydentów) tłumacząc właśnie, że silnik nie daje rady, chociaż poprzednie części pozwalały na podobną zabawę gdzie jeden po drugim startował, ale mógł go spokojnie dogonić na odcinku... dlatego myślę, że to kłamliwe tłumaczenie

Ciekawe jak wyglądała sprzedaż D4 (da się to jakoś sprawdzić na steam? choćby ilość uruchamianych? widziałem tu takie podobne wykresy dla innych gier), mam nadzieję że strasznie kiepsko... co spowoduje iż się przebudzą w codemasters i zrobią DR2 na kompletnym wypasie i oczywiście z ulepszonymi ligami.

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaSiedlce
Serio Dirt Rally mnie zachwyca i wciąga...tylko potrzeba więcej tras i troszkę więcej aut, grafiki z D4 i lepszego multi...tyle. Aaa szkoły jazdy jak kiedyś w RBR, bo tu za nim ogarnąłem model jazdy, to zapamiętałem OSy... no i poprawić działanie kierownic na konsolach... obawiam się ze na razie nic nie zrobią

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 920 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)
D4 doczekal sie updejtu. Jakies tam patche no i sa w koncu multiplatformowe ligi. Chetni? 🤔

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaSiedlce

eeee Dirt Rally for the win! Przejechałem się w D4 i odczucia jakieś takie jak z Dirta 3... jakby moc przerobowa procesora poszła na grafikę kosztem fizyki, krok wstecz, tylko bajerów więcej, kariera, auta, szkoła jazdy... dalej twierdze że ideałem byłoby polączenie modelu jazdy DR, otoczki D4, oraz zawartości obydwu na raz...

Chad_MC

Chad_MC

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 108 postów
  • STEAM ID:chad_mc
  • Origin ID:Chad_MC1
  • LokalizacjaPOL

Chętny jak by coś :b

lukikrzemi

lukikrzemi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Wielkiej tragedii nie ma ostatnio coś pomykam .Ffb słabszy z 4 razy jak w DR i dziwnie nosi na  dohamowywaniach co robi się na tyle irytujące że mi się jeździ gorzej niż w DR. Pewnie coś w opcjach trzeba przestawić ale przynajmniej jakieś tam wyzwanie jest :P

coccollino

coccollino

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Panowie prośba. Mógłby ktoś podpowiedzieć ustawienia auta w Hiszpanii ? Kompletnie w nic nie mogę się wstrzelić a został mi tylko ten jeden rajd i będę miał wszystko na złoto. Po suchym jeszcze jakoś 3-4 miejsce mogę wykręcić a tylko deszcz pójdzie i leżę. Próbowałem już chyba wszystkiego i dalej nic. Miota  nim jak szatan :D Auto to Ford Focus 2001

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych