Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

DIRT 4 - pierwsze testy i wrażenia

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

W sieci oglądamy testy już od jakiegoś czasu, tymczasem polski wydawca firma Techland właśnie otrzymała kopie testowe i mamy wreszcie wrażenia z pierwszej ręki. Wkrótce mam nadzieje także nasze własne. Czekajcie cierpliwie bo będziemy na bieżąco dzielić się opiniami.

Tymczasem polecam zajrzeć na profile FB Techlandu

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

oraz Cezarego Gutowskiego który pokusił się o dłuższą opinię

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Parę słów o DIRT4

Jeden dach, jedno oesowe zwycięstwo, kilka ostrych wyścigów rallycrossowych za kierownicą B-grupowej Lancii Delta S4... Mam za sobą pierwsze kilometry na długo oczekiwanym i powszechnie chwalonym, legendarnym wręcz DIRT-cie - wydanie 4. Jak to śmiga?
Zacząć trzeba od tego, że jest to tak naprawdę Dirt Rally, upgrade'owany w oparciu o uwagi stałych użytkowników. Model sterowania w czwórce został żywcem przeniesiony z poprzedniej wersji (od razu rozwieję obawy) i mi kojarzy się... z pierwszym Colin McRae Dirt. Tylko jest o wiele lepszy.

testowane na Logitech G29

dirt4_zpsh064incu.jpg

dla tych bez FB, reszta poniżej.

Spoiler

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Jak mozna grac tak odsunietym ekranem?  :lol:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

I jak mozna grac w butach i to z gruba, twarda podeszwa??

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów

Tym bardziej jeśli ktoś uważa WRC6 za dobrą grę, to jego opinią bym się nie sugerował, tym bardziej że grał tylko raz w dirt rally... ;)

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów

No i Gutowski napisal sprostowanie ;)

Tym razem sie przygotowal do testu - wylaczyl wszystkie asysty i wlaczyl tryb symulacji i juz mu ciezko (ale fajnie) :)

Tak wiec chyba nasze obawy zostaly rozwiane - nie bedzie gorzej niz w Dirt Rally...

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Również tak mi się wydaje. W sumie po to chyba kiedyś tą ankietę aby się przekonać czego oczekujemy. Znaleźli kompromis pomiędzy symulacja a trybem arcade? Nie sądzę bo i tak znajdą się znawcy co uważają, że jak nie ma np. temp hebli to już nie symulacja tylko coś tam semicade czy jakoś tak..? Padziarze napiszą, że teraz to się jezdzic nie da bo tylko NFS wybacza takie bledy itd. Osobiscie ywdaje mi się, że nie będę rozczarowany bo już DR dawał bardzo dużą frajdę z jazdy. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 920 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

DiRT 4 to DiRT Rally na sterydach. Nie bedzie gorzej, a moze byc tylko lepiej ;)

MaXyM

MaXyM

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 95 postów
  • STEAM ID:maxym_srpl
  • LokalizacjaPrague

chcialbym w to wierzyc. Na razie faktycznie pokazany na roznych wideach grip (w tym szczegolnie boczny) jest tak wielki ze odechciewa sie na D4 czekac. Ale tez sobie powtarzam ze to za kazdym razem wideo z jakichs arcade ustawien dla dzieci/dziennikarzy. tylko po co tak? Przeciez wideo mozna zrobic i na realistycznych ustawieniach (jesli takie sa)

mataman

mataman

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Również tak mi się wydaje. W sumie po to chyba kiedyś tą ankietę aby się przekonać czego oczekujemy. Znaleźli kompromis pomiędzy symulacja a trybem arcade? Nie sądzę bo i tak znajdą się znawcy co uważają, że jak nie ma np. temp hebli to już nie symulacja tylko coś tam semicade czy jakoś tak..? Padziarze napiszą, że teraz to się jezdzic nie da bo tylko NFS wybacza takie bledy itd. Osobiscie ywdaje mi się, że nie będę rozczarowany bo już DR dawał bardzo dużą frajdę z jazdy.

Ludzie na padach w Dirt Rally grają, więc wiesz :P

Udobond2017

Udobond2017

Nowicjusz

• Zbanowani
  • Pip
  • 2 postów

Jak by nie patrzeć, fajna gierka. ;)

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce

Jak ktoś na PS4 pyka, to na PSStore jest obniżka na D4. Ja się jeszcze bawię DR i nieufnie podchodzę do tego, ze względu na FFB na T300 na tej platformie.

Monk

Monk

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów
  • PSN id:MFMONK

No właśnie zastanawiałem się nad zakupem, ale wstrzymałem z tego samego powodu. Zobaczę ile tej obniżki dali zaraz. EDIT: 159zł, chyba wezmę, dzięki za cynk. 

Użytkownik Monk edytował ten post 30 wrzesień 2017 12:32

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Ja Dirt Rally z kolei wyrwałem za 59 zł z miesiąc temu, kupiłem zanim zamówiłem konoslę ;) była też AC za 79, brałbym, ale nie chciałem na raz dwóch gier samochodowych, jak stoi kolejka innych na dwie konsole.

Monk

Monk

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów
  • PSN id:MFMONK

Ja Dirt Rally z kolei wyrwałem za 59 zł z miesiąc temu, kupiłem zanim zamówiłem konoslę ;) była też AC za 79, brałbym, ale nie chciałem na raz dwóch gier samochodowych, jak stoi kolejka innych na dwie konsole.

AC warto brać. 

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaSiedlce
Wezmę wezmę, jeszcze kończę ostatnie achievmenty i niedobitki multi w GT6, zaraz demo GTS, w kolejce stare F1 2011,12, 13 potem 16 ; ) w zimę będę odcięty KS świata

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych