Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Jak ustawić kierownice w Assetto Corsa - sterowanie poradnik

tutorial poradnik

Najlepsza odpowiedź LKRISS , 16 styczeń 2017 11:52

No to dodam tutaj jeszcze omownienie opcji FFB przez Raufa podczas ostatnie szkolenia w zakresie ustawien autek.

https://youtu.be/Lye_iNiHc8w?t=11m15s

FFBCLIP APP - do pobrania z RD
http://www.racedepar...bclip-app.7910/

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Po wejściu w Big Picture na steam wymuszenie wyłączenia globalnego ustawienia kontrolera spowodowało natychmiast wykrycie podłączonych urządzeń pod usb co skutkowało wykrycie u mnie kiery, płytek symproject sterowania autem we wszystkich grach,jeśli masz pedały podłączane osobno na porcie usb a niżeli do podium kiery to powinno je wykryć

Spróbowałem to zrobić i u mnie niestety nie zadziałało. Co więcej, po odłączeniu i podłączeniu T300 jeszcze raz, steam widzi kierownicę jako pada i nie mogę przypisać żadnych ustawień kierownicy. Gry już nie widzą nawet kierownicy. TLCMów nie widzi w ogóle.

me2slow

me2slow

ex.Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1420 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Na forum AC pojawiła się tabela ze steer range w ACC, a że istnieje teoria, że steer range powinno być identyczne w sterowniku kierownicy i w grze (chodzi tu o konkretny samochód) to możemy sobie teraz dopasować 1:1. Jeżeli np Mercedes ma 640 stopni to taką wartość powinniśmy mieć w sterowniku kierownicy a nie np 900 stopni. Niżej wrażenia na kierownicach SC2:
__
in game dor and td must have the same value. try it with any car on the list above, I did and felt quite a big difference, especially in the McLaren 720, which always felt a lot vague to me, and by matching the right dor I get a lot more detail and a more substantial ffb.
anyway
___
Thats my exact feeling, more Direct force, game doesnt need to compress forces between bumpstops because bumpstops are hardcoded by TD.
I can feel some gains and eliminate the games calculations, to ease my mind. I want total control, not what game suposes is the correct DOR

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Użytkownik me2slow edytował ten post 08 wrzesień 2020 13:57

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tutorial, poradnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych