Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Amateurs Club Sezon 4 - regulamin i zapisy

online LIGA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1389 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Nadejszła wiekopomna chwila i pora trochę przyspieszyć w Amateurs Club, ruszamy zatem z przygotowaniami do 4 sezonu! :lol:

Zgodnie z przeprowadzoną ankietą w wątku

http://simrace.pl/fo...ór-tras-i-auta/

będziemy podążać śladami

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

ale dorzucimy też kilka innych samochodów GT4.

Samochody:
Ginetta G55 GT4 -

Porsche Cayman GT4 Clubsport - wymagany

Maserati GranTurismo MC GT4 - wymagany

Uwaga: Każdy uczestnik sezonu 4-tego zobowiązany jest pojechać przynajmniej jeden event każdym z powyższych samochodów.

Zasady Amateurs Club:

1. Trenujemy i pojawiamy się na wyścigach!

2. Jeździmy i walczymy fair play - w tym sezonie nie będzie kar czasowych za kontakty, ale zasady CRC ciągle obowiązują i mają być przestrzegane.

3. W miarę możliwości pomagamy innym i dzielimy się wiedzą, setupami itd.

4. Klasyfikacja kierowców - żeby Was bardziej zmobilizować do uczestnictwa, za każdy udział w wyścigu dostajecie punkty wpisywane do generalki.

5. Odwrócony cały grid do drugiego wyścigu.

Kto może wziąć udział w wyścigach?
Każdy kto wykręci przynajmniej 5 czystych okrążeń w pre quali lub bezpośrednio przed wyścigiem lub ma już doświadczenie w wyścigach online.

System kar:
Promujemy czystą jazdę i fair play dlatego zachowania niezgodne z CRC po zgłoszeniu i rozpatrzeniu mogą skutkować naliczeniem karnych punktów/sekund. System kar jest pozoliłem sobie skopiować z Regulaminu głównej ligi Simrace.pl (Battle of Britain). Ponieważ jest to liga amatorska wykreślony został punkt dot. back to pits, oznacza to, że można tej opcji użyć w kwalifikacjach (bezwarunkowo) oraz w trakcie wyścigu, jeżeli uszkodzenia pojazdu uniemożliwiają sprawny dojazd to Pit Lane lub zagrażają innym uczestnikom wyścigu. Możliwy jest powrót na tor, pod warunkiem, że nie spowoduje zysku czasowego w stosunku do normalnie zakończonego okrążenia.

Spoiler

Zgłoszenia/Odwołania:
Od naliczonej kary można będzie się odwołać do sędziów wyścigu do 48h po zakończeniu wyścigu, zgodnie z obowiązującym formularzem odwołania/zgłoszenia. Decyzja o zgłoszeniu zdarzenia/odwołania znajduje się w gestii poszkodowanego. Na korzyść sprawcy kolizji będzie przemawiać oddanie pozycji poszkodowanemu.

Tory na najbliższe wyścigi:

Prolog: Highlands  (02.01.2018) - 15 okrążeń
wyścig nie liczony do klasyfikacji sezonu

1. Brands Hatch Indy (Kunos) - 09.01.2018 (wtorek)
2.

- 16.01.2018 (wtorek)
3.

-
23.01.2018 (wtorek)
4.

-
30.01.2018 (wtorek)

5.

- 06.02.2018 (wtorek)
6.

-
13.02.2018 (wtorek)
7. Silverstone National (Kunos) - 20.02.2018 (wtorek)
8. Finał: Brands Hatch GP (Kunos) - 27.02.2018 (wtorek) - 15 min. Quali, wyścig 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop.

Setupy:

Otwarte. Mile widziane dzielenie się setupami, a jakiś komentarz do wprowadzonych zmian będzie dodatkową zaletą.

Terminy:
Wyścigi co tydzień we wtorek o 21:00 zgodnie z terminami powyżej.

Weekend wyścigowy (czyli wtorek  ;) ) :
20:00 Praktyka - jeśli nie zdążysz wykręcić wymaganych 5 czystych okrążeń w pre quali, to wbij po 20-tej na praktykę i zrób chociaż kilka, żebyś nie wykosił połowy stawki na pierwszym zakręcie
21:00 Kwalifikacje 12 minut.

21:15 Race 1 - grid na podstawie kwalifikacji
21:40 Race 2 - odwrócony grid z wyników pierwszego wyścigu

Wyścigi trwają ok. 20 minut. Oprócz tych, które opisane są inaczej.

Obowiązkowe mody:

ściągnij PLP SimRace  :arrow: wątek i opis aplikacji  :arrow: 

ściągnij  :arrow: pTracker - opis działania w temacie pTracker

komunikacja głosowa TeamSpeak 3 -  :arrow: TS3 tutorial hasło do kanału : amatorki

simrace map pack Instrukcja plus pliki

Helicorsa lub Car Radar - opisy pod linkami

Server:
Simrace.pl AMATEURS CLUB S4 - Ha$ło: amatorki
Live stat będzie podpięte pod menu LEADERBOARDS -> AMATEURS CLUB

Dodatkowe info:
Jako że jest to inicjatywa oddolna, organizowana przez amatorów, bardzo dużo zależy od nas samych. Najważniejsze jest dobre nastawienie i chęć do wspólnej czystej jazdy. Jeżeli widzicie jakieś niedopatrzenia walcie do mnie śmiało (priv albo post). Macie jakieś pomysły? Zachęcam do dzielenia się na forum Clubowym.

Niech naszym mottem będzie szacunek do innych użytkowników toru i dobra zabawa! 

Zapisy zgodnie ze wzorcem:

1. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - DrFugazi (Ginetta G55 GT4)

Proszę nie powtarzać wpisów poprzedników tylko zmienić numerek i nicka. W nawiasie proszę określić preferowany samochód. Może się przydać do ustalenia ilości slotów na serwerach.

UWAGA: zapisy w regulaminie mogą ulec zmianie przed rozpoczęciem sezonu, szczególnie dotyczy to linków do statystyk serwera, punktacji lub niektórych terminów jeśli będą kolidowały z innymi eventami.

Wszelkie uwagi i komentarze do regulaminu mile widziane,

najlepiej tu: http://simrace.pl/fo...ór-tras-i-auta/

Użytkownik DrFugazi edytował ten post 25 luty 2018 13:22
Update linka do Ginetty

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1389 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Ruszamy z zapisami do 4-tego sezonu:

Zapisy zgodnie ze wzorcem:

Lp. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Nick (Preferowany samochód)

Proszę nie powtarzać wpisów poprzedników tylko zmienić numerek i nicka. W nawiasie proszę określić preferowany samochód. Może się przydać do ustalenia ilości slotów na serwerach.

1. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - DrFugazi (Ginetta G55 GT4)

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Ejkej

Ejkej

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

2. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Ejkej (Ginetta G55 GT4)

Chad_MC

Chad_MC

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • STEAM ID:chad_mc
  • Origin ID:Chad_MC1
  • LokalizacjaPOL

3. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Chad_MC (Ginetta G55 GT4)

Drag4n

Drag4n

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów
  • STEAM ID:Drag4n
  • LokalizacjaBad Pyrmont, Germany

4. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Drag4n (Maserati GranTurismo MC GT4)

Wszyscy dokonujemy wyborów... Sztuką jest żyć z konsekwencjami.

PC

Rig

Sim-R

Sim-R

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • STEAM ID:ac670
  • LokalizacjaWarszawa

5. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Sim-R (Ginetta G55 GT4)

Rig

PC

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 postów

6. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - AldoRaine (Porsche Cayman GT4 Clubsport)

Użytkownik AldoRaine edytował ten post 17 styczeń 2018 12:26

Karyon

Karyon

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

7. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Karyon (Ginetta G55 GT4)

Podli

Podli

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

8. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - (Porsche Cayman, jak będzie możliwość to 2 wyścigi Ginetta, 2 Maserati  i 4 Porsche?)

Robsoon

Robsoon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaPiastów

9. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - robert91 (Maserati GranTurismo MC GT4)

PC

Rig

Saleta7891

Saleta7891

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

10. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Saleta7891 (Porsche Cayman GT4 Clubsport)

edd

edd

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

11. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - edd (Porsche Cayman GT4 Clubsport)

To jednak nie dla mnie ;)

Użytkownik edd edytował ten post 08 styczeń 2018 23:05

oxygen

oxygen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaŁDZ

12. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - oxygen (Porsche Cayman GT4 Clubsport)

19bart83

19bart83

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 84 postów
  • STEAM ID:0:1:75958292
  • LokalizacjaDrawsko Pomorskie

13. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - 19bart83 (Ginetta g55 gt4)

romuch3

romuch3

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

14. Przeczytałem regulamin sezonu czwartego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - romuch3 (Ginetta lub Maserati)

Początek sezonu jeszcze pracuję na zmiany, od połowy będę regularnie.

Ostatecznie - GINETTA

Użytkownik romuch3 edytował ten post 08 styczeń 2018 14:59

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych