Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Aktywni kierowcy

21 odpowiedzi w tym temacie

slavo0511

slavo0511

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • STEAM ID:slavo0511
  • LokalizacjaAugustów

Chciałbym wiedzieć ile jest nas tak na prawdę aktywnych jeżdżących w R3E.

W tematach Lista posiadaczy R3E i Dodaj znajomego jest zapisanych około 30 osób, z czego faktycznie aktywnie jeżdżących z nami jest 8? 9 osób? Reszta się wstydzi? :P

Pytanie brzmi czy jest na tyle dużo aktywnych osób żeby faktycznie jeździć na podobnym poziomie w miarę dużym składzie 15-20 osób. Wiadomo im więcej osób to większa zabawa. 

Jak waszym zdaniem powinny wyglądać wyścigi? sprinty 2 x 15 minut lub podobne? endurance +30 minut?

Jak często powinny się odbywać, 1 raz w tygodniu? 2? W jakich dniach?

angust

angust

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • STEAM ID:angust74
  • Xbox Live:angust74
  • LokalizacjaŁódź

Siemka,

ze mną jest kilka osób, znamy się ze wspólnego ścigania na

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Ja z Andrzejem, jesteśmy nakręceni na R3E jest jeszcze 3+ kolegów którzy jeśli będzie jakaś fajna liga to pewnie dołączą.

Ja osobiście nie przepadam za sprintami które premiują zawodników dysponujących dobrym tempem. Ja się niestety do nich nie zaliczam więc chętnie widziałbym wyścigi w których znaczenie odgrywa też strategia, powiedzmy 2 x 30 min lub endurance 60+

Użytkownik angust edytował ten post 18 luty 2018 02:29

Dziadek

Dziadek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • STEAM ID:Dziadzio

Ja  grywam i jeżdzę  w R3E. Po zakupie wszystkich tras i aut gra ta nabrała dla mnie inny wymiar a dźwięki pojazdów to jest majstersztyk, których w żadnej innej grze jeszcze takich nie spotkałem. Dla mnie obojetnie co i ile razy w tygodniu tyle tylko aby to było wieczorem a najlepiej po 21.

Użytkownik Dziadek edytował ten post 18 luty 2018 00:38

Yelon

Yelon

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
  • STEAM ID:yelon65
  • LokalizacjaJastrzębie-Zdrój

Aktywny !  :okok:

Chad_MC

Chad_MC

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • STEAM ID:chad_mc
  • Origin ID:Chad_MC1
  • LokalizacjaPOL

Aktywny, ale GT3 jest już tak przereklamowane i nudne że byłem tylko na treningu ;D Wyścig 2x 15 jest wystarczające wg mnie.

slavo0511

slavo0511

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaAugustów

Nie chodzi nawet o samo GTR3 co moim zdaniem sama społeczność wybiera na najbardziej aktywną kategorię aut.

Chodzi o aktywny udział w luźnych wyścigach, nie koniecznie z serii FunRace. Możemy organizować wyścigi różnych kategorii ale ogólnie chodzi mi o to że nie ma z kim rywalizować. Możemy w miarę możliwości stawiać serwer 2 czy 3 razy w tygodniu ale obecnych będzie 5 osób które są naprawdę aktywne i tu na forum, na wyścigach czy leaderboard'ach. Dodajemy się do znajomych a jak się sprawdza czasy w tabelach leaderboard to większość ma czasy tylko z challenge'y organizowanych przez twórców gry. Nic poza tym. No niektórzy DTM, FR-X17 i sporadycznie inne auta.

Rozumiem, że nie wszyscy posiadają całą zawartość gry, że nie zawsze ludzie mają czas w danym dniu czy tygodniu na grę, ale to społeczność tworzy atmosferę rywalizacji i przyjemność z walki w wyścigach. Przyjemniej się jeździ jak jest te 20 osób na trasie i jedzie się bok w bok. Od tego również jest forum, gdzie można sprawdzić kiedy odbędzie się najbliższy wyścig, gdzie posiadacze R3E mogą zgłaszać pomysły na wyścigi, na rozwój tego tytułu w gronie simrace.pl i nie tylko. Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi i wiem, że aktywni będą aktywni a resztę zapraszam do dyskusji i mam nadzieję do zobaczenia na serwerach. 

mataman

mataman

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 300 postów
Sobota niestety średnio mi pasuje. W inny dzień łatwiej by było być częściej.

Yelon

Yelon

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

:bezradny:

Yarek

Yarek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • STEAM ID:Jarek160

Dla mnie też sobota kompletnie odpada. Niedziela po południu to najlepszy termin dla mnie.

buniek

buniek

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaSadyba

Dawajcie znać jak coś 

Amator chyba  lata temu taki mam status  :lol:

:dres:....... GRUPA RRE  .........

Yelon

Yelon

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Na ten moment na 30 użytkowników R3E chyba 6 odpowiedzialo ,podejrzewam że slavo0511 będzie miał trudną decyzje do podjęcia co dalej robimy .

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1410 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Właśnie ruszył SRS dla R3E więc sugeruję robić ustawki w SRSie i przy okazji podnieść sobie trochę scoring.

Tu jest instrukcja jak to poustawiać:

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

slavo0511

slavo0511

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaAugustów

Na ten moment na 30 użytkowników R3E chyba 6 odpowiedzialo ,podejrzewam że slavo0511 będzie miał trudną decyzje do podjęcia co dalej robimy .

Yelon, tu nie ma co się zastanawiać, odpowiedź jest prosta - to nie ma sensu.

Widocznie ludzie wolą ścigać się ze znajomymi w grupach po 2, 3, 5, osób albo solo z ludźmi z całego świata. Doszedł do tego SRS co daje nowe możliwości. 

r4bzor

r4bzor

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • STEAM ID:r4bzor 400.
  • LokalizacjaCardiff

Aktywny 24/7  :mrgreen:

blizzard-banner.png

PC

Rig