Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Plotki nowości przewidywania - nowa gra Kunos Assetto Corsa Competizione

* * * * * 2 głosy

656 odpowiedzi w tym temacie

Plupi

Plupi

Nałogowiec

• Moderatorzy
  • 1507 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

DLC z amerykańskimi torami już 30 czerwca!

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Wreszcie coś co trochę odświeży ściganie w ACC :D 

PC

Rig

Flickr

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Wreszcie coś nowego i nie auta tylko tory! Mam olbrzymi sentyment do amerykańskich obiektów, jak dla mnie wszystkie większe chciałbym w ACC.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Plupi

Plupi

Nałogowiec

• Moderatorzy
  • 1507 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

ACC oficjalną platformą w nowym sezonie FIA Motorsport Games. Specjalnie na potrzeby rywalizacji zostanie przygotowany tor Paul Ricard.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

The world’s finest esports competitors are set to take part in the 2022 FIA Motorsport Games, with Esports confirmed as one of the 17 competition disciplines for the second edition of the event being staged 26-30 October in Marseille.

The 2022 competition will utilise the world-renowned Assetto Corsa Competizione platform with racers competing in virtual GT3 cars – digital versions of the same cars that will compete in GT, GT Sprint, and Endurance disciplines at the event.

For the 2022 FIA Motorsport Games, Kunos Simulazioni will make a custom build of the Circuit Paul Ricard for the event.

rauf

rauf

Świetnie wieści. Może faktycznie będzie zmiana trendu i pod esport "wyścigowy" nie będą podpinane gry pokroju Rocket League czy "symulatory" jak F1 lub GT niemające wiele wspólnego z prawdziwym ściganiem? Trochę to niepoważne, jak oficjalna gra reprezentująca największy cykl wyścigowy jest wykpiwana przez pro zawodników. A dokładnie to miało miejsce przez cały okres covidowy z cyklem F1. Luźne streamy też mają swoje miejsce, niech każdy bawi się w co ma ochotę, ale jak już robimy "mistrzostwa" i zapraszamy sponsorów odtwarzając jakiś cykl w wirtualu to niech to będzie możliwie realne jak ACC, iRacing czy rFactor.

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

mrc

mrc

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaPolska

Trochę to niepoważne, jak oficjalna gra reprezentująca największy cykl wyścigowy jest wykpiwana przez pro zawodników. A dokładnie to miało miejsce przez cały okres covidowy z cyklem F1.

Możesz podać przykłady tego "wykpiwania przez pro zawodników"?

rauf

rauf

Nie wiem jakiego przykładu oczekujesz, był czas że Lando sporo streamował z F1, bawił się z Russelem, Leclercem i bodaj Albonem, mieli dobry ubaw z błędów gry jak niedziałające pity, cudaczne kolizje, ogólnie w tych transmisjach nie robili złudzeń, że F1 to śmieszna arkadówa a po którymś zwisie Norris ostentacyjnie zrobił uninstall na livie. I chyba też za tą szczerość młodzi kierowcy zyskali sporo fanów wśród młodszej publiki.

edit

"It doesn't drive like a real car at all and that's why Max doesn't play it. Would I recommend the F1 games to serious racers? No, iRacing or rFactor." These are bold statements from Norris, who will have to reinstall F1 2019

Użytkownik rauf edytował ten post 21 czerwiec 2022 20:26
link

Rig

PC

mrc

mrc

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaPolska

"It doesn't drive like a real car at all and that's why Max doesn't play it. Would I recommend the F1 games to serious racers? No, iRacing or rFactor." These are bold statements from Norris, who will have to reinstall F1 2019"

To jest konkretny przykład, jednak warto pamiętać, że w edycji F1 2020 nastąpiła znacząca zmiana modelu jazdy. Gra oferuje tryby 'casual' oraz 'standard' i moim zdaniem takie podejście jest bardzo trafionym pomysłem.

Znaczna część odbiorców na rynku (myślę, że jest to wyraźna większość graczy) to osoby, które oczekują od gry wsparcia wszystkich możliwych asyst i braku frustracji z nieumiejętności okiełznania auta. Ogromna popularność arcadowej serii Forza potwierdza ten trend.

Dlatego ta oficjalna gra powinna być produktem, który zaoferuje dwa tryby gry: jeden dla niewymagających początkujących poszukujących łatwej zabawy oraz drugi, jak najbardziej simracingowy.

PrezesASR

PrezesASR

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaKraków

esportowcy z takich tytułów jak iR rF2 ACC R3E nie biorą udziału w ligach esportowych F1, i vice versa esportowcy F1 nie biorą udziału w eventach w największych simach
chyba tylko tyle wystarczy żeby dowiedzieć się czym jest ta gra i jak jest traktowana na profesjonalnym poziomie 

Plupi

Plupi

Nałogowiec

• Moderatorzy
  • 1507 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Nowy dodatek to American Track Pack.

Pierwsze screeny z Watkins Glen (niestety coś poszło nie tak i wszędzie są w bardzo małej rozdzielczości):

Plupi

Plupi

Nałogowiec

• Moderatorzy
  • 1507 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Pierwsze screeny z Indianapolis Speedway:

tiroy

tiroy

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • STEAM ID:76561198166954488

ACC oficjalną platformą w nowym sezonie FIA Motorsport Games. Specjalnie na potrzeby rywalizacji zostanie przygotowany tor Paul Ricard.

The world’s finest esports competitors are set to take part in the 2022 FIA Motorsport Games, with Esports confirmed as one of the 17 competition disciplines for the second edition of the event being staged 26-30 October in Marseille.

The 2022 competition will utilise the world-renowned Assetto Corsa Competizione platform with racers competing in virtual GT3 cars – digital versions of the same cars that will compete in GT, GT Sprint, and Endurance disciplines at the event.

For the 2022 FIA Motorsport Games, Kunos Simulazioni will make a custom build of the Circuit Paul Ricard for the event.

Krótki felieton od random callsign nt. ACC i tego co powinni zmienić

Zgadzam się z człowiekiem, dodałbym jeszcze German Track Pack: Hockenheim, Sachsenring, Lausitzring. I Nordschleife ;)

Użytkownik tiroy edytował ten post wczoraj, 20:22

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych