Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Simrace.pl Amateurs Club DTM Cup - regulamin

LIGA online

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1337 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Simrace.pl Amateurs Club DTM Cup - regulamin (szkic!)

Samochody:

BMW M3 E30 Gr. A 92 (podstawka)

Mercedes-Benz 190 Evo II - Dream Pack #1

Zasady Amateurs Club:

1. Trenujemy i pojawiamy się na wyścigach!

2. Jeździmy i walczymy fair play - w tym sezonie nie będzie kar czasowych za kontakty, ale zasady CRC ciągle obowiązują i mają być przestrzegane.

3. W miarę możliwości pomagamy innym i dzielimy się wiedzą, setupami itd.

4. Klasyfikacja kierowców - żeby Was bardziej zmobilizować do uczestnictwa, za każdy udział w wyścigu dostajecie punkty wpisywane do generalki.

Kto może wziąć udział w wyścigach?
Każdy kto wykręci przynajmniej 5 czystych okrążeń* w pre quali lub bezpośrednio przed wyścigiem lub ma już doświadczenie w wyścigach online.
*Na Nordschleife wystarczy jedno [ :)]

System kar:
Promujemy czystą jazdę i fair play dlatego zachowania niezgodne z CRC po zgłoszeniu i rozpatrzeniu mogą skutkować naliczeniem karnych punktów/sekund. System kar jest pozoliłem sobie skopiować z Regulaminu głównej ligi Simrace.pl. Ponieważ jest to liga amatorska wykreślony został punkt dot. back to pits, oznacza to, że można tej opcji użyć w kwalifikacjach (bezwarunkowo) oraz w trakcie wyścigu, jeżeli uszkodzenia pojazdu uniemożliwiają sprawny dojazd to Pit Lane lub zagrażają innym uczestnikom wyścigu. Możliwy jest powrót na tor, pod warunkiem, że nie spowoduje zysku czasowego w stosunku do normalnie zakończonego okrążenia. Zmieniony został również punkt dot. PLP, gdyż używamy wersji ACL.

Spoiler

Zgłoszenia/Odwołania:
Od naliczonej kary można będzie się odwołać do sędziów wyścigu do 48h po zakończeniu wyścigu, zgodnie z obowiązującym formularzem odwołania/zgłoszenia. Decyzja o zgłoszeniu zdarzenia/odwołania znajduje się w gestii poszkodowanego. Na korzyść sprawcy kolizji będzie przemawiać oddanie pozycji poszkodowanemu.

Tory na najbliższe wyścigi:

1. Nordschleife Endurance Cup Simrace - 29.05.2018 (wtorek) - Q: 20 minut, wyjazd co 10s, wyścig: 1x 45 minut, powinno być max 6 okrążeń
2. Hockenheimring (MOD) - 05.06.2018 (wtorek) - 2x 20 minut, odwrócone top 15 do 2-go wyścigu

3. Zolder (MOD) - 12.06.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop z wymianą opon

4. Norisring (MOD) - 19.06.2018 (wtorek) - 2x 20 minut, lotny start, odwrócone top 15 do 2-go wyścigu

5. Donington Park (MOD) - 26.06.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop z wymianą opon

6. Brno (MOD) * - 03.07.2018 (wtorek) - wyścig typu Endurance, 1x 90 minut, obowiązkowy Pit Stop z wymianą opon

*może jeszcze ulec zmianie

Setupy:

Otwarte. Mile widziane dzielenie się setupami, a jakiś komentarz do wprowadzonych zmian będzie dodatkową zaletą.

Terminy:
Wyścigi co tydzień we wtorek o 21:00 zgodnie z terminami powyżej.

Weekend wyścigowy (czyli wtorek  ;) ) :
20:00 Praktyka - jeśli nie zdążysz wykręcić wymaganych 5 czystych okrążeń w pre quali, to wbij po 20-tej na praktykę i zrób chociaż kilka, żebyś nie wykosił połowy stawki na pierwszym zakręcie
21:00 Kwalifikacje 8 minut (Nordschleife 15 minut)

ok. 21:10 Start wyścigu

Przerwy między Q a R wynoszą 3 minuty.

Obowiązkowe mody:

Amateurs Club All-In-One pack: jeśli nie jeździłeś jeszcze Online lub masz świeżą instalację Assetto Corsa, ściągnij :arrow:

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

i rozpakuj do katalogu z grą, np.:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa

Archiwum zawiera wszystkie potrzebne rozszerzenia: SimraceTrackPack v3.4, pTracker, CarRadar i PLP by ACL

Same aplikacje: pTracker, CarRadar, PLP by ACL (bez SimraceTrackPack) ściągniesz :arrow:

.

Jeśli jeździłeś już z Simrace.pl lub w AC League to zweryfikuj i ewentualnie doinstaluj pojedyncze mody:

Serwer:
Simrace.pl AMATEURS CLUB - UWAGA! Ha$ło: liga amatorki
Live stat będzie podpięte pod menu LEADERBOARDS -> AMATEURS CLUB

Dodatkowe info:
Jako że jest to inicjatywa oddolna, organizowana przez amatorów, bardzo dużo zależy od nas samych. Najważniejsze jest dobre nastawienie i chęć do wspólnej czystej jazdy. Jeżeli widzicie jakieś niedopatrzenia walcie do mnie śmiało (priv albo post). Macie jakieś pomysły? Zachęcam do dzielenia się na forum Clubowym.

Niech naszym mottem będzie szacunek do innych użytkowników toru i dobra zabawa! 

Zapisy zgodnie ze wzorcem:

1. Przeczytałem i akceptuję regulamin, NICK, SAMOCHÓD [, NAZWA TEAMU]

Uwaga: Samochód wybieramy na cały sezon DTM Cup!

Proszę nie powtarzać wpisów poprzedników tylko zmienić numerek i nicka.

Klasyfikacja drużynowa:

Istnieje możliwość tworzenia Teamów dwu- lub trzyosobowych. Wszyscy członkowie Teamu jadą tym samym autem. Klasyfikacja będzie prowadzona for fun.

Malowanie aut (skin/livery):

Istnieje możliwość wgrania przygotowanego samodzielnie malowania samochodu i przypisania go do kierowcy, z tym że nie gwarantuję, że zostanie to zrobione, bo Admin serwera już i tak ma dość roboty, ale zagadnąłem i nie protestował. Malowanie musi być dostarczone w katalogu o nazwie zgodnej z szablonem:

SteamID_Nick_Nr

SteamID można wyciągnąć z logów Assetto Corsa: Documents\Assetto Corsa\logs jest to dość długi numerek zdaje się w 4 linii (Steam Community ID).

Katalog nie może być większy niż 10MB, więc proszę wyrzucić z niego wszystko co niepotrzebne (grafiki, pliki PSD itd.)

Strona na FB:

Zgodnie z wolą części głosujących utworzyłem stronę na FB, ponieważ nie wiem kto chciał a kto nie, to zapisujcie się sami

Na stronie będę wrzucał informacje i przypomnienia o eventach, nie ma obowiązku być zapisanym ani w ogóle mieć FB, bo istotne rzeczy będą na forum.

UWAGA: zapisy w regulaminie mogą ulec zmianie przed rozpoczęciem sezonu, szczególnie dotyczy to linków do statystyk serwera, punktacji lub niektórych terminów jeśli będą kolidowały z innymi eventami.

Użytkownik DrFugazi edytował ten post 17 czerwiec 2018 15:05
Dodano paczke skinow i torow

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1337 postów
  • LokalizacjaKatowice

1. Przeczytałem i akceptuję regulamin, DrFugazi, Mercedes-Benz 190 Evo II, Hoonigan.pl Racing Team

PC

Rig

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

2. Przeczytałem i akceptuję regulamin, Tommi, Mercedes-Benz 190 Evo II

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

3. Przeczytałem i akceptuję regulamin, LKRISS, Mercedes-Benz 190 Evo II, VETERANS RACING CLUB by Simrace.pl

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Patjx

Patjx

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 145 postów
  • STEAM ID:patjx

4. Przeczytałem i akceptuję regulamin, Patjx, Mercedes-Benz 190 Evo II, VETERANS RACING CLUB by Simrace.pl

BabciaDementor

BabciaDementor

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów
  • STEAM ID:BabciaDementor
  • LokalizacjaMałopolska

5. Przeczytałem i akceptuję regulamin, BabciaDementor, Mercedes-Benz 190 Evo II.

misiu_rally

misiu_rally

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

6. Przeczytałem i akceptuje regulamin. Misiu_Rally, BMW M3 E30 Gr. A 92

funt

funt

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • STEAM ID:funcik3

7. Przeczytałem i akceptuję regulamin, funt - Mercedes-Benz 190 Evo II.

YoungBoniekk

YoungBoniekk

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/id/Boni3kk

8. Przeczytałem i akceptuję regulamin, Boniekk, Mercedes-Benz 190 Evo II. DFGT_Team

Użytkownik YoungBoniekk edytował ten post 27 maj 2018 18:04

dvo

dvo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

9. Przeczytałem i akceptuję regulamin, dvo, BMW M3 E30 Gr. A 92

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1110 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

10. Przeczytałem i akceptuję regulamin, Tomessi, Mercedes-Benz 190 Evo II

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

sadek

sadek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • STEAM ID:Shoyy
  • LokalizacjaEdinburgh

11. Przeczytałem i akceptuję regulamin,Sadek, BMW M3 E30 Gr. A 92

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1337 postów
  • LokalizacjaKatowice

We wtorek jest wyścig, na serwerze są 24 czasy, a mamy zapisanych 11 osób. We wtorek przed wyścigiem będziecie marudzić, że nie ma wolnych slotów, że nie to auto, że coś... ruszcie dupy, bo muszę podać adminowi ile ma być slotów na poszczególne wozy, a jeśli standardowe 24 sloty brakną to będę brał z kolejności zapisów, bo nie widzę layoutu OSRW, a na Simrace surface będzie płacz, że nie można czystego lapa wykręcić ;) 1 slot zarezerwowany dla komentatora (@Sefni).

Jak ktoś nie ma konta na Simrace.pl i nie chce zakładać to niech go ktoś inny zapisze albo niech pisze do mnie na wykopie (@drfugaz)

Użytkownik DrFugazi edytował ten post 27 maj 2018 13:04

PC

Rig

bat1

bat1

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

12. Przeczytałem i akceptuję regulamin, BAT1, Mercedes-Benz 190 Evo II

Karyon

Karyon