Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Reklamuj swój sprzęt simracingowy na forum!

ZAKUPY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

W tym wątku portal SIMRACE.PL umożliwia reklamę własnych produktów wiązanych z simracingiem. Jest to miejsce, które ma na celu promocję i reklamę oraz waszą opinię w temacie reklamowanych produktów. 

Uwaga! Warunkiem zamieszczenia własnej reklamy jest ustalenie treści z administracją forum pod adresem forum@simrace.pl. 

Lista reklamowanych stron i produktów:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

wheelcover

wheelcover

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjadolnyśląsk

Pokrowiec na kierownice

Chciałbym zaprezentować dość nietypowe doposażenie dla Waszych kierownic. No bo pokrowiec na kierownice? Po co? No właśnie. Kurz. Jak wiadomo - wróg numer jeden elektroniki. Ilu z Was miało problemy z potencjometrami w pedałach, albo z kierownicą? A po jej rozkręceniu przerażenie, ile tam jest kurzu? No właśnie. Wiem to z doświadcznia. Początkowo przy marketowych kierownicach typu Tracer, następnie wieczny kurz w pedałach Logitech G2X, aż po Thrustmastera (niestety Fanatec'a sie jeszcze nie dorobiłem) Postnaowiłem więc z tym powalczyć i udało się skutecznie. Pokrowce składają się z trzech elementów. Pokrowiec na kierownicę, pedały i skrzynię biegów. Już po 2-3 dniach na pokrowcu widać, ile syfu nie wlatuje nam do środka. Zapraszam do dzielenia się uwagami i opiniami

Zapraszam na facebook

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

oraz Allegro

Kontakt: 605921840

email: wheelcover555@gmail.com

43442974221_661bf5e578_c.jpg

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

W sumie to już dawno myślałem o tym. Jakieś zniżki dla forumowiczów przewidujesz?

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

wheelcover

wheelcover

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjadolnyśląsk

Jasne, zawsze możemy się dogadać. Liczyłem na jakieś opinie, czy w ogóle ktoś jest zainteresowany, czy lepiej zarzucać worek na śmieci, albo reklamówkę z biedronki

jaspero

jaspero

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 124 postów
  • STEAM ID:jaspero

Ja zarzucam ręcznik :D

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

W moim przypadku wykorzystuje pokrowce po torebkach żony, które walają się po całym domu i zapełniły niejedną garderobę...

Zresztą w pomieszczeniu z klimą nie kurzy się tak bardzo, więc przyznam że problem marginalny.

Ale najważniejsze, że na pokrowce są chętni i widzą ich zalety, więc  :okok:

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Elvis uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1432 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Ja traktuje Rig jako ozdobę salonu, a obręcze i puchary stoją na szafce jako dekoracja :happy:

Także nie wyobrażam sobie, żebym miał to czymś nakrywać, a kurzu mi się jakoś na tym za wiele nie zbiera.

Ale jeśli są chętni to czemu nie.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

pioterzero

pioterzero

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Na sprzedaż elementy, pozwalające zmodyfikować "twardość" pedałów, dzięki czemu Nasze odczucie i wyczucie jazdy będzie na jeszcze wyższym poziomie.

W zestawie 2x 8mm podkładki pod sprężynę pedału gazu, sprzęgła oraz najważniejsza część zestawu 1x specjalnie zaprojektowana gumowa wkładka dla sprężyny hamulca!

Podkładki z materiału PETG, dające efekt twardszego pedału gazu oraz sprzęgła nie skracają jego zakresu działania, dzięki czemu dokładniej operujemy pedałami. Operowanie gazem w sekcji wielu zakrętów jeszcze nie było tak dokładne.

Gumowa wkładka zamontowana na sprężynie hamulca pozwala na kontrolowanie pedału z większą dokładnością.
Wkładka zaprojektowana tak, aby z większym naciskiem zwiększał się opór hamulca - taka modyfikacja umożliwia Nam kontrolę m.in. na wyczucie tzw. momentu blokowania kół podczas do hamowania.

Elementy szczególnie przydatne dla osób, które lubują się w symulatorach jazdy m.in Assetto Corsa, iRacing czy nawet w takich grach jak DIRT.

Nie oszukujmy się, lepsze odczucie prowadzenia pojazdu, lepsze czasy, lepsze miejsca w tabeli wyników. :)

Montaż elementów banalnie prosty. Sprawę możecie załatwić za pomocą dwóch narzędzi - śrubokręta oraz imbus'a.
Podkładki po odkręceniu obudowy oraz "cylindrów" wrzucamy w dolną część cylindra (wcięcia w elemencie pozwalają na dokładne umieszczenie podkładki w cylindrze).
Gumową wkładkę "wkręcamy" w sprężynę hamulca (tak jak na zdjęciu) oraz montujemy w roli uznania - wkładką do dołu - bardzo duży opór nacisku (przydatne w takich seriach jak F1) , wkładką do góry - mniejszy opór - polecam do serii wyścigów GT2/GT3 czy Rally.

PS. Modyfikacje zrobiłem dla samego siebie, natomiast jest tak pomocna w jeździe, że nie mógłbym zostawić tego dla siebie.

Koszt to 49,99 zł + przesyłka  - jeśli będzie ktoś zainteresowany zapraszam na allegro

MaciejRH

MaciejRH

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • Discord:MaciejRH#9986
  • STEAM ID:MaciejRH
  • LokalizacjaOkolice Częstochowy

Elastomery do pedałów, hydrołap i innych

Cześć wszystkim,
przedstawiam wam ofertę elastomerów na zamówienie od OWELAST (stworzyłem tą nazwę, aby łatwiej było wam zapamiętać i rozpoznawać moje produkty).

UJyZZnU.jpg

Doświadczenie
Nie jest to moje pierwsze podejście do poliuretanu, na swoim koncie mam ponad 80 tulejek, które zostały już rozprowadzone wśród członków naszego forum. Nie posiadam narzędzi typowo do obróbki poliuretanu, jednak mam dostęp do tokarki oraz wielu wierteł dodatkowo stworzyłem kilka swoich patentów, wyrobiłem sobie styl i kolejność pracy. Ponadto nie było osoby, która skarżyłaby się na jakość wykonania produktu, a nawet kilka osób zachęcało mnie do powtórzenia akcji i rozszerzenia oferty. Oto i jestem :P

GfAJviP.jpg

Zastosowanie
Elastomery są stosowane do pedałów, hamulców ręcznych(hydrołap) i innych urządzeń. Używane w projektach DIY oraz do modyfikowania lub wymiany zużytych tulejek w produkcyjnych urządzeniach np. Fanetec. Na forum jest wiele postów na ten temat.

Oferta
Wałki docinam na dowolną podaną w zamówieniu długość.
Dodatkowo mogę wytoczyć(wywiercić) otwór w środku wałka na trzpień.
W przypadku wałka z otworem długość pojedynczej tulejki może wynosić od 10 mm do 60 mm.
Inne długości będą traktowane jako niestandardowe i mogę się ich nie podjąć z powodu ograniczeń sprzętowych.

Cennik
Ceny za 10 mm wałka:

• 3 zł => średnica 20 mm, twardość 55/65/75 ShA
  • 4 zł => średnica 30 mm, twardość 60/75 ShA

Cena za 10 mm wałka z otworem:

• 2 zł + cena wałka(powyżej)

Dodatkowo do każdej sztuki jest doliczany koszt 2 mm materiału (tyle średnio idzie na cięcie i obróbkę). Zamiast podnosić cenę wałka wolałem dodać takie coś, jest to bardziej sprawiedliwe, ponieważ dla zamówień z krótkimi wałkami pracy jest tyle samo, a utraty materiału w wyniku obróbki o wiele więcej.

Dostawa

• 6 zł => list polecony ekonomiczny tylko dla zestawu z tulejkami krótszymi niż 15 mm, ponieważ dłuższe nie łapią się w ograniczeniu grubości listu (max 20 mm, a nie wyślę tulejek bez żadnych zabezpieczeń)
  • 13 zł => paczkomat
  • 15 zł => kurier

Kalkulator
Obliczenie kosztów wydaje mi się banalnie proste, dodatkowo po złożeniu zamówienia podaje każdemu cenę jaka wychodzi. Jednak dla tych którzy chcieliby sami sobie obliczyć zrobiłem prosty wzór (mam nadzieję) na obliczenie ceny:
(długość_wałka_w_mm + 2)/10 * cena_wałka * ilość_sztuk + koszt_wysyłki
Przykład:
Chcę kupić 4 x tulejki o średnicy 20 mm o długości 23 mm z otworem w środku każda z wysyłką do paczkomatu.

(23+2)/10 * 5 zł * 4 + 12 zł = 62 zł

Dokładność
Każda tulejka jest robiona przeze mnie z największą starannością, jednak z powodu, że duża część obróbki jest ręczna i same urządzenia pomiarowe mają swoje niedokładności. Przewiduję następujący margines błędu:

• +/- 1 mm na długość (rzadko przekraczam +/- 0,5 mm, zawsze staram się zrobić z zapasem 0,2 mm)
  • +/- 0,8 mm na średnicę (rzadko przekraczam +/- 0,4 mm)

Czas realizacji
W zależności od natłoku zamówień i dostępności czasu jednak zwykle wynosi około 1-2 tygodnie.
Po złożeniu zamówienia zazwyczaj podaje czas w jakim będzie wykonany zestaw.

Twardość
Wałki są zamawiane z polecanej na tym forum firmy, pracowałem już wcześniej na tych wałkach i nie mam zastrzeżeń. Dodatkowo dzwoniłem osobiście do siedziby i producent deklaruje, że z całej wyprodukowanej dziennej partii jest pobierana próbka do sprawdzenia pod kątem twardości.

Kontakt
Wiadomości priv przez komunikator na forum, ponieważ tam mam dotychczasowych klientów i wszystko zdało egzamin.
W przyszłości możliwe, że napiszę stronę internetową, aby wszystkim było łatwiej.

Płatność
Przelew na numer konta lub przelew Blik na nr telefonu (dokładne dane po złożeniu zamówienia).
W przypadku wyboru tego pierwszego proszę o podesłanie potwierdzenia (jeśli ktoś robi przelew dzień przed wysyłką, lub kasa nie dojdzie).
Wysyłka dopiero po otrzymaniu pieniędzy lub potwierdzenia przelewu.

Reklamacje
Reklamację uznaję tylko w przypadku, złego wykonania zamówienia (nie zmieszczenie się w podanym marginesie błędu), pomyłce przy pakowaniu lub wysyłce i dostarczeniu złego zestawu (jestem tylko człowiekiem i mogę się pomylić).

Dodatkowe informacje

• nie bójcie się pisać nawet o bardzo małe ilości ;)
  • zaleca się robić większy otwór w wałku niż trzpień np. trzpień ma 6 mm średnicy to otwór powinien mieć 8 mm
  • nie należy przesadzać z długością tulejek (zbyt długa tulejka może blokować trzpień w środku podczas ściskania) i czasami lepiej kupić dwie krótsze i rozdzielić je podkładką niż kupować jedną długą.
  • nie należy przesadzać z wielkością otworu względem średnicy wałka, ponieważ może to powodować nieprzewidywalne działanie elastomeru, warto się zastanowić czy nie wybrać wałka o większej średnicy zewnętrznej.
  • w przypadku LC warto pamiętać, żeby nie przekroczyć domyślnej długości zestawu. W pozycji zero powinien być minimalny nacisk (poniżej 1%) najlepiej żeby go nie było wcale, pamiętając również o tym, że nie może być luzu.
  • każdy przed wysyłką dostaje link do zdjęć jego zestawu ze specjalnym znakiem rozpoznawczym, który potwierdza autentyczność zdjęć.
  • sprzedaję tylko dla forumowiczów, nie mam ofert na allegro lub olx, nie zależy mi na tak ogromnym rozgłosie, ponieważ nie mam tyle czasu na realizacje zamówień.
  • ogłoszenie jest ważne do odwołania.

Promocje

• dla zamówień powyżej 80 zł wysyłka listem za darmo pozostałe wysyłki za pół ceny
  • dla zamówień powyżej 100 zł wysyłka za darmo

Przepraszam za tak długi post, ale chciałem żeby wszystko było jasne.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do zakupu.
Pozdrawiam

Użytkownik MaciejRH edytował ten post 22 wrzesień 2021 10:15

"Proste drogi są dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców" - Colin McRae

Rig

OWELAST to ja, jeśli potrzebujesz elastomerów do swojego sprzętu zapraszam tutaj

PrezeS2714

PrezeS2714

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Discord:PrezeS#2714

Wrzucone za zgodą administracji.

Opis

Nie jest to produkt stricte simracingowy, ale trzyma się klimatów motoryzacyjnych. Zaczynam swoją przygodę z branżą odzieżową, za to grafiką zajmuję się już jakiś czas. Postanowiłem zabrać się za sprzedaż koszulek w własnymi nadrukami, coś, czego nie można kupić nigdzie indziej.

Projekt

Obecnie mam gotowy jeden projekt, koszulki z kultową Toyotą AE86, w malowaniu panda.

Cena

Cena nie jest wygórowana, sprawdziłem ceny na Allegro i obracają się one w okolicach 60/70 PLN za koszulkę, u mnie cena wynosi 40 PLN + koszty wysyłki.

Dalsze plany

Pracuję teraz nad Civic'em EP3, liczę że sprzedaż obecnego projektu uda się i będę mógł działać dalej. Jestem w stanie wykonać grafikę personalizowaną na dowolny przedmiot, np. naklejki, bluza, koszulka, kubki i co tam jeszcze przyjdzie do głowy, cena do dogadania.

Dzięki za uwagę i poświęcony czas!

Linki do zakupu:

AE86

(darmowa wysyłka)

CIVIC EP3

Użytkownik PrezeS2714 edytował ten post 24 czerwiec 2022 10:11

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZAKUPY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych