Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Assetto Corsa Competizione - zapytaj

- - - - -

121 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Engine Map - rozpracowal ktos moze co dokladanie daje zmiana trybu mapy silnika? Ja wyczytalem jedynie, ze poziom 0 jest szybszy od 4 ale jak to sie czyta dokladniej i ile ta zmiana wnosi do gry? moze mniejsze zuzycie paliwa? moze cos jeszcze? bo przeciez nie o wytrzymalosc silnika chodzi? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1359 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Z oficjalnego forum:

ECU map is still WIP. It works but needs some fine tuning. In any case the differences are low.

As it is now 0 gives more power (response, torque etc) and more fuel consumption, 3 gives less power and less fuel consumption. Differences in power are minimal, don't expect anything radical. The assignment numbers for each map might change.

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Dzieki @Plupi, chyba wszystko jasne. Ten etap ma status mocnego WIP wiec mozemy sie cieszyc ze jest. Finalnie fajnie by bylo aby mial jednak wiekszy wplyw pomiedzy zuzyciem paliwa a moca. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1116 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Hej. Czy jest sposób, żeby informacje tekstowe (np. że była kolizja albo żę zmieniłem balans hamulcow) pokazywała się w innym miejscu niż na dole ekranu? Bardzo by mi się to przydalo :/

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Raczej bez szansy bo w ACC masz zakniete modyfikacje wiec pozostaje sie przyzwyczaic do tych pozycji jakie sa aktualnie.

Rig

PC

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1116 postów

tyle że zrobiłem sobie riga tak, że dasH mi zasłania akurat idealnie te powiadomienia :D

Użytkownik shogel edytował ten post 01 wrzesień 2019 13:32

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1116 postów

Panowie jak z poziomu kiery lub klawiatury obsługiwać powtórki? Np. jak przewinąć do następnego okrążenia? Jakiś lewy jestem, bo nie mogę nigdzei tego znaleźć :/

Klimas Adrian

Klimas Adrian

Stały bywalec

• Administrator Ligi
  • 264 postów
  • STEAM ID:adrian15101
  • LokalizacjaJelenia Góra
Jakiś czas temu odkleiłem się na chwilę od RBR i spróbowałem acc. Strasznie mnie zabrało, aczkolwiek nigdy nie miałem do czynienia z wyścigami. Powiedzcie proszę jak dobrze ustawić kamerę. Generalnie chodzi mi o fov. W rysku zostawiało się defaultowy i jazda. Mam monitor 24cale 1920x1080 144 Hz więc dosyć mały. Co ewentualnie powinienem zmienić względem defaulta w ustawieniu ffb i pedałów? Jeżdżę na thrustmaster t150 pedały fanatec csr elite lc. Będę bardzo wdzięczny za wskazówki ;)

stas

stas

Bywalec

• Administrator Ligi
  • 146 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Możesz użyć tego do ustawienia fov:

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

PC

Rig

bamse

bamse

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie
Witam. Panowie jest gdzieś opcja, aby ustawić wyścig, w którym dodajemy 2 kierowców, którzy w czasie pitstopu wymienia się na rigu? Precyzujac bardziej chciałbym z palca wpisać nazwisko kierowcy nr1 oraz kierowcy nr2.

Użytkownik bamse edytował ten post 14 marzec 2020 15:01

PC:  CPU: Ryzen 5 1600AF @3800MHz  |  MB: ASRock B450 Pro4  |  GPU: MSI Gaming X GTX 1070  |  RAM: Patriot Viper Steel 3200MHz 2x8 GB  |  PSU: SilentiumPC Vero L3 700W 80+ Bronze  |  SSD: AData SX6000  |  COOLER: Fera3 1224  |  HEADSET: n/a  |  LCD: 34" 34UM59-p Ultrawide  RIG:  WHEEL: -  |  SEATS: -  |  RIG: in progress: -

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1359 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Multiplayer? Nie ma takiej opcji.

bamse

bamse

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie
Tak ma multiplayer. Ale siedzimy z rodziną. Chcemy zrobić sobie zawody na jednym kompie / rigu jeździć ze zmianami kierowców. I nie widzę tylko wpisania nazwiska 2 kierowcy

PC:  CPU: Ryzen 5 1600AF @3800MHz  |  MB: ASRock B450 Pro4  |  GPU: MSI Gaming X GTX 1070  |  RAM: Patriot Viper Steel 3200MHz 2x8 GB  |  PSU: SilentiumPC Vero L3 700W 80+ Bronze  |  SSD: AData SX6000  |  COOLER: Fera3 1224  |  HEADSET: n/a  |  LCD: 34" 34UM59-p Ultrawide  RIG:  WHEEL: -  |  SEATS: -  |  RIG: in progress: -

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaSlubice

Tak ma multiplayer. Ale siedzimy z rodziną. Chcemy zrobić sobie zawody na jednym kompie / rigu jeździć ze zmianami kierowców. I nie widzę tylko wpisania nazwiska 2 kierowcy

Włączcie sobie karierę. Od któregoś tam wyścigu jest zmiana kierowcy. A zanim do tego dojdzie jeden jedzie practice. Drugi quale. Trzeci wyścig.... itd :) Ale po 3 testach już zakładasz 2 osobowa drużynę (wpisujesz danekierowcow „z palca”).

PC

Rig

YANIcom

YANIcom

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 845 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

Czołem, po chyba rocznej absencji od kręcenia kierownicą (no może poza  jesiennym epizodem RoS), tak trochę zatęskniłem :)

Mam ACC pełną od pierwszego dnia EA i jakoś nie miałem okazji w nią się wgryźć...

Jest dział "ACC-zapytaj", więc pytam na początek:

1. Czy jest gdzieś przewodnik dla odAdoZ dla rozpoczynającego przygodę z ACC? - zalecane ustawienia, wszelkie ustawienia czegokolwiek, wskazówki i porady, itd...

Z góry dzięki...

P.S.

Może najpierw z ustawieniami kierownicy poproszę - korzyść, siła, amortyzacja, efekty...

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

@YANIcom, z jednej strony ACC nie jest skomplikowane w obsłudze, przecież wszystko podane na tacy i ustawiane z menu gry. Z drugiej trochę tego jest. Ale myślę że jak usiądziesz to parę wieczorów i spokojnie do ogarnięcia.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
=Pedro= uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych