Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

NIGHT RIDERS: REGULAMIN I WARUNKI PRZYSTĄPIENIA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Angello

Angello

    Założyciel NIGHT RIDERS VIP

  • Redaktorzy
  • 1796 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock
15806693002_9d84b16ca1_c.jpg
Autor zdjęcia - adamwsb
 
REGULAMIN klubu Night Riders Gran Turismo
 
1. Regulamin może zostać w każdej chwili zaktualizowany. By przystąpić do Klubu Night Riders i być jego członkiem konieczna jest akceptacja poniższego regulaminu.
 
2. Każdy uczestnik spotkań klubu Night Riders ma obowiązek zachować ogólnie pojętą kulturę osobistą.
 
3. Zabrania się używania słów i wypowiedzi mających na celu obrażanie innych osób (w szczególności wulgarnych!).
 
4. Zabrania się nieszanowania zdania członków Night Riders
 
5. Zabrania się zmiany ustawień pokoju bez zgody pozostałych uczestników spotkania.
 
6. Zabrania się celowego powodowania kolizji podczas jazdy. Na każdym wyścigu klubowym obowiązuje przestrzeganie zasad CRC
 
7. Każdy kto nie będzie przestrzegał regulaminu klubu Night Riders będzie usunięty z klubu po wcześniejszym ostrzeżeniu lub w trybie natychmiastowym (w zależności od zaistniałej sytuacji). Klubowicz który dostanie 3 ostrzeżenia będzie poddany głosowaniu o usunięciu z klubu.
 
8. Podczas zawodów organizowanych przez klub Night Riders obowiązują uszkodzenia ciężkie (nie dotyczy luźnych mini zawodów, które będą organizowane co jakiś czas). Ma to na celu wyeliminowanie celowego powodowania kolizji oraz wymusić na uczestnikach większą ostrożność i rozwagę podczas prowadzenia auta.
 
Podczas niezaplanowanych spotkań czyli tak zwanej luźnej jazdy o ustawieniach zniszczeń decyduje gospodarz pokoju.
 
9. Dopisywanie się do list turniejowych i uczestnictwo w wyścigach klubowych:
Osoba zainteresowana uczestnictwem w wyścigu organizowanym przez klub NR powinna się zarejestrować na forum simrace.pl oraz dopisać się do listy chętnych na dany wyścig.
Najpóźniej na pół godziny przed ustaloną godziną startu wyścigu hostujący (organizator turnieju) stawia pokój. W związku z powyższym ustala się ostateczny deadline wpisywania na listę, tj. max 1 godz. przed ustaloną godziną startu wyścigu (czyli jeśli start wyścigu jest np. o 21:00 to deadline wpisywania na listę mija o 20:00). Osoby, które dopiszą się później lub wcale, ryzykują nie dopuszczeniem do pokoju. Druga ważna sprawa: ostateczna godzina wejścia do pokoju osób zapisanych to najpóźniej 15 minut przed godziną startu wyścigu. Po tej godzinie w przypadku wolnych miejsc (ktoś z listy nie dotarł) do pokoju mogą wbić osoby zapisane po deadline (tzw. rezerwowi).
 
 
WARUNKI PRZYSTĄPIENIA do klubu Night Riders :
 
Każdy chętny do wstąpienia w szeregi klubu Night Riders powinien spełnić poniższe warunki:
 
1. Wymagane jest zapoznanie się z zasadami CRC oraz potwierdzenie tego odpowiednim wpisem (link poniżej)
 
2. Rekruci Night Riders. Osoby chętne do zostania klubowiczem Night Riders (Rekruci) przejdą okres próbny. Okres próbny Rekruta służy jego weryfikacji, która ma na celu sprawdzenie kultury jazdy i zachowania się na wyścigach oraz ogólnie pojętej kultury osobistej. Długość trwania tego okresu zależy od aktywności danego Rekruta, gdyż wyznacznikiem jest tutaj ilość turniejów klubowych, w których Rekrut weźmie udział. Ustalony limit minimalny to 4 zaliczone wyścigi Night Riders. Ale uwaga: maksymalny okres czasowy to 2 miesiące. Jeśli w tym czasie Rekrut nie osiągnie wymaganego minimum (czyli ukończy mniej niż 4 wyścigi) niestety zostanie skreślony z Listy Rekrutów (oczywiście nie dotyczy to wyjątkowych i losowych sytuacji - takie przypadki będą rozstrzygane indywidualnie).
 
Dany rekrut zostanie wpisany na listę po pierwszym zaliczonym turnieju NR
 
3. Należy wysłać zaproszenie na PSN do kolegi p_kwiatek w treść wiadomości wpisując „Night Riders”. 
Spotkania (jazdy, wyścigi, turnieje itp.) odbywają się w pokoju organizatora turnieju, bądź innym podanym przy liście zapisów na dany event
 
5. Klubowicze Night Riders. Członkostwo w klubie zobowiązuje - każdy klubowicz powinien aktywnie uczestniczyć w życiu klubu Night Riders poprzez branie udziału w organizowanych eventach, wyścigach, turniejach. Ustala się, że każdy aktywny klubowicz powinien zaliczyć (ukończyć) co najmniej jeden wyścig w miesiącu. W przeciwnym razie dany klubowicz trafi na listę nieaktywnych klubowiczów. Po 4 miesiącach nieaktywności dany klubowicz zostaje skreślony z listy.
 
 
Każdy klubowicz, rekrut, oraz chętny do wstąpienia do klubu ma obowiązek zapoznać się z Zasadami jazdy online SIMRACE.pl - CRC
 
Logo klubu:
Załączony plik  GT NR logo full size.jpg   22,83 KB   11 Ilość pobrań
 
 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować


 24339541219_aa976f320e_o.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych