Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Continetal CUP Youngtimer - wrażenia, filmiki, dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 242 postów
  • STEAM ID:Turbo_ONE
  • Xbox Live:Turbo ONE 77
  • LokalizacjaCiechocinek

Prawie wszystko gotowe, w tygodniu będzie serwer preQ nic tylko trenować :D

Dołączona grafika

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Hej,

Setupy nie miały być zamknięte w przypadku tej ligi? W regulaminie jest zapis że setupy otwarte.

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 242 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Ojc ... zagapiłem się ale już poprawione dzięki ;)

EDIT

Przejazd z laguny ;) naprawdę fajnie się jedzie ta corvetta i bez TC jest dużo szybciej

Użytkownik Turbo_ONE edytował ten post 17 styczeń 2019 15:41

Dołączona grafika

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaBratysława

tak w ogóle - ile planujecie zatankować Corvetty na wyścig?

Wg moich nędznych obliczeń to coś koło 45-50L by chyba było trzeba - mile widzane wyprowadzeie z błędu. 

Użytkownik TorquedMad Mind edytował ten post 19 styczeń 2019 18:57

http://tqmm.pl TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny (i Lego... i fotografia... i czego tam się dotknę)

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 242 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

A jeszcze nie liczyłem paliwa, sprawdzałem opony to wytrzymują około 17 lap. Ile będzie okrążeń ktoś może już liczył ?

Dołączona grafika

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaBratysława

A jeszcze nie liczyłem paliwa, sprawdzałem opony to wytrzymują około 17 lap. Ile będzie okrążeń ktoś może już liczył ?

25 minut to 1500 sekund. Okrążenie to ok. 101 sekund (liczę tych co robili 1:41) , więc niecałe 15 kółek się zrobi. Mi "spalanie" wychodziło 2.7 na okrążenie, ale to będę liczył 3, więc ze 45L bym wrzucił do baku.

http://tqmm.pl TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny (i Lego... i fotografia... i czego tam się dotknę)

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 242 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
Laguna Seca - Corvette C4 - American CUP

Lista Startowa:
TorquedMad Mind 31 okr.
orzech5991 17 okr.
Qbix-zkz 16 okr.
worms14pl 14 okr.
Turbo_ONE 12 okr.
Davy Strange 12 okr.
Speedster 11 okr.
CAL_ONE 11 okr.

Obowiazkowy trening o 20:
LKRISS Simrace.pl 7 okr.
Krzysztof Borowiecki 6 okr.
Sebastian Matuszewski 5 okr.
DrFugazi 2 okr.
Allais 2 okr.
danqki 2 okr.
Patjx 1 okr.
Przemek Gajdemski 1 okr.

Osoby których nie ma na liście a chcą jutro pojechać musza wyjeździć okrążenia i pojawić się o 20 na trening, obowiązkowy kontakt na kanale teamspeak.

Dołączona grafika

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Laguna Seca - Corvette C4 - American CUP

Lista Startowa:
TorquedMad Mind 31 okr.
orzech5991 17 okr.
Qbix-zkz 16 okr.
worms14pl 14 okr.
Turbo_ONE 12 okr.
Davy Strange 12 okr.
Speedster 11 okr.
CAL_ONE 11 okr.

Obowiazkowy trening o 20:
LKRISS Simrace.pl 7 okr.
Krzysztof Borowiecki 6 okr.
Sebastian Matuszewski 5 okr.
DrFugazi 2 okr.
Allais 2 okr.
danqki 2 okr.
Patjx 1 okr.
Przemek Gajdemski 1 okr.

Osoby których nie ma na liście a chcą jutro pojechać musza wyjeździć okrążenia i pojawić się o 20 na trening, obowiązkowy kontakt na kanale teamspeak.

Chciałem tylko powiedzieć że mega podoba mi się to podejście do tematu  :good:

Rozumiem że osoby przypadkowe które wejdą np. o 20:30, a nie ma ich na tej liście zostaną usunięte z serwera przed kwali?

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 242 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Rozumiem że osoby przypadkowe które wejdą np. o 20:30, a nie ma ich na tej liście zostaną usunięte z serwera przed kwali?

Jeśli skontaktują się ze mną i wyjeżdżą okrążenia jest szansa ze pojada wyścig, jeśli nie to najprawdopodobniej dostaną kika z severa :D 

Dołączona grafika

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaBratysława

dzięki bardzo za wyścig. Mój poziom był tragiczny, więc zgodnie z oczekiwaniami zwiedzałem koniec stawki :D 

Mam nadzieję, że przy drugim wyścigu jak byłem dublowany, to nie przeszkadzałem za bardzo tym 5 kierowcom. 

Speedster

Speedster

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • STEAM ID:lukaszde12
  • LokalizacjaWrocław

dzięki bardzo za wyścig. Mój poziom był tragiczny, więc zgodnie z oczekiwaniami zwiedzałem koniec stawki :D

Mam nadzieję, że przy drugim wyścigu jak byłem dublowany, to nie przeszkadzałem za bardzo tym 5 kierowcom. 

Z wyścigu na wyścig umiejętności będą rosnąć, zapewne kiedyś będziesz wyprzedzał przód stawki  :tak:

orzech5991

orzech5991

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • STEAM ID:GreenBastard
  • LokalizacjaKraków
Jak dla mnie było bardzo ciężko :D Najlepiej mi się jechało samemu, widząc kogoś w lusterku traciłem dużo tempa. Jak pierwszy wyścig był okej, tak w drugim robiłem masę błędów, byłem już zmęczony po całym dniu i chciałem aby się to już skończyło :D

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaBratysława

witaj w klubie - 2gi wyścig w sumie 6 warningów mi wyszło i nawet nie wiem, czy miałem przejechac przez pitlane - i tak przejechałem :D

Speedster - wiadomo. Realnie to był mój 1-szy wyścig online. I mam 37h w Assetto dopiero. Pora zacząć ćwiczyć Watkinsa

Qbix-zkz

Qbix-zkz

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198234308880/
  • LokalizacjaKraków

Mi jechało się bardzo dobrze, mimo że nie byłem początkowo przekonany co do Corvett. Straszne kluski, ale z dobrym cisnieniem w oponach, w sumie bylo spoko. P3 w pierwszym wyscigu, to zyciowka w Simrace, a widząc w lusterku zbliżającego się @Speedster była większa motywacja do tempa :D

Speedster

Speedster

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • STEAM ID:lukaszde12
  • LokalizacjaWrocław

Buehehehe  :mrgreen:  ja to niby stały bywalec? Też 1wszy raz zasiadłem do ligi i zawodów. Mnóstwo głupich błędów ale w sumie fajna zabawa powalczyć z ekipą a nie z AI jako przeciwnikiem. Do następnego  :good:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych