Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Mój projekt malowania w Gran Turismo Sport

foto projekt skin tuning auta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Kamil.22

Kamil.22

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam wszystkich.

Przedstawiam swój projekt malowania samochodu TVR Tuscan S6 w Gran Turismo Sport, który bierze udział w konkursie PlayStation Polska na facebook'u. Jeżeli wam się podoba to proszę o oddanie głosu (wystarczy zostawić komentarz z numerem projektu-mój ma numer 4). Głosowanie odbywa się tutaj: www.facebook.com/205010466233119/posts/2226890777378401/

Ten projekt możecie odszukać w grze po #gtsartkonkurs. Zapraszam także do odwiedzenia mojego profilu (Moje PSN ID: Kejmil_Barca_Fan) w Gran Turismo gdzie znajduje się wiecej moich prac. 

Mam nadzieję, że podoba wam się mój projekt. Zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu. Z góry dziękuje za wasze głosy.
Pozdrawiam.

Załączone pliki

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: foto, projekt, skin, tuning, auta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych