Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Richard Burns Rally - temat ogólny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
672 odpowiedzi w tym temacie

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1988 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Jest dokładnie odwrotnie. Na HU masz ponad 40(!) tras których nie ma na CZ, na HU brakuje dosłownie paru tras które są tylko online na CZ a nie większość jak twierdzisz, nie ma w ogóle porównania do HU. Nawet nie możesz sobie je offline przećwiczyć.

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 30 styczeń 2022 21:39

Latency is often more important than speed

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

SIELILO Petr

SIELILO Petr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKłodzko

Jest dokładnie odwrotnie. Na HU masz ponad 40(!) tras których nie ma na CZ, na HU brakuje dosłownie paru tras które są tylko online na CZ a nie większość jak twierdzisz, nie ma w ogóle porównania do HU. Nawet nie możesz sobie je offline przećwiczyć.

Po testach wegierski dla mnie jest duzo lepszy, podział na klasy, ogólnie launcher itp. możliwość tworzenia rajdow. Jest po prostu dla mnie o duzo przed zaniedbanym czeskim. Ale...ok, sa te trasy jakies tam BTB, szutry. No spoko. Jednak np teraz czesi wypuszczaja kolejne odcinki np z Pacejova, barak etc i nie bedzie ich na Hu nie ma biskupic, banova - jesli ktos lubi asfalty to moze mu to brakowac. szkoda ze sie nie dogadują pod tym wzgledem

czeresnia123

czeresnia123

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Lokalizacjał

dzień dobry od jakiś dwóch dni gdy wchodze do rbr mam problem z gazem i hamulcem pokazuje że są wciśnięte na maxa a w innych grach mam normalnie wie ktoś jak to naprawić ?

SIELILO Petr

SIELILO Petr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaKłodzko

dzień dobry od jakiś dwóch dni gdy wchodze do rbr mam problem z gazem i hamulcem pokazuje że są wciśnięte na maxa a w innych grach mam normalnie wie ktoś jak to naprawić ?

A jak wciskasz to maleją ?
Odwrócone osie, zalezy przez co wchodzisz, klikasz inverted axis

m@rcinpl

m@rcinpl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 512 postów
  • LokalizacjaRumia
Odwróć osie

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1988 postów
Prestiżowy turniej VRC organizowany od lat przez naszych rodaków ma już prawie 1000 kierowców zarejestrowanych na rallysimfans.hu, nie jestem pewien ale to może być rekord Guinnessa, za parę dni zaczyna się Rajd Szwecji. Richard Burns Rally, przez wielu uważany za najlepszy symulator rajdów na świecie ma coraz większą popularność, do tego jest zupełnie za darmo. Kto kocha rajdy powinien jak najszybciej dołączyć
https://rallysimfans...4&nevezes_lista

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 21 luty 2022 14:44

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

my_dog

my_dog

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Witam

_______cofnijmy się troszkę w czasie. Grając w RBR na starym sprzęcie, mówię tu o kartach graficznych GeForce 4 i FX (2004r) ..., graficznie gra wyglądała lepiej jak teraz grając na mojej GTX1070. Powodem tego jest, że nowe kary graficznie nie obsługują starych standardów i pytanie jest:

- czy są łatki, mod -y  uzupełniają braki graficzne w do nowych kartach graficznych ?

obecnie jestem na diecie obrotowej , gdzie się nie obrócę tam zeżrę

psy1.png

AOC27.ASRockB85.CORSAIR650.FiiO1121.kossSP540.ADXgamingKEY

i7-4770.Win7.msi1070.16DDR3.240SSD+3tbHDD.naconPS4.g403

m@rcinpl

m@rcinpl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 512 postów
  • LokalizacjaRumia
Grałem w rbrpro i tam jest sporo ustawień graficznych I nie zauważyłem problemów.

Teraz siedzę na rbr hu i tutaj jest słabiej że względu na mniejszą ilość opcji.

Gram na 1080ti.

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1988 postów

Pany i Panewki, rusza nowy sezon WRPP (Wirtualny Rajdowy Puchar Polski) na pluginie RBR HU!!!  

"Chcesz poczuć ducha prawdziwej rajdowej rywalizacji? Chciałbyś uczestniczyć w pełnym emocji, najbardziej realistycznym cyklu wirtualnych rajdów na świecie?"

"Charakterystyka Rajdów

Rajdy WRPP są tworzone na podstawie realnych odpowiedników, staramy się odwzorować ich warunki, klimat i charakterystykę. Każdy kolejny rajd jest ogromnym wyzwaniem dla wirtualnego kierowcy, który musi utrzymać koncentrację i chłodną głowę przez setki kilometrów wirtualnych OS’ów. Jest to puchar dla tych, którzy chcą poczuć klimat rajdów z naszego krajowego podwórka."

Zapisy do WRPP 2022 (kliknij enter): https://rallysimfans...ajnoksag_id=188

Discord: https://discord.gg/795eSep2ns

VirtualRally.eu: https://virtualrally.eu/

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 21 kwiecień 2022 13:18

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1988 postów

Ostatni gwizdek żeby się zapisać jeszcze do WRPP czyli Wirtualny Rajdowy Puchar Polski! Czas jest do godziny 17:00, na ten moment mamy 139 zawodników zapisanych w różnych klasach. 

Hakuna5

Hakuna5

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
Panowie właśnie po wielu latach powracam do Ryśka w wersji HU i mam dwa problemu, pomoże ktoś jak ogarnąć żeby przednia szyba nie pękała , a drugie problem to czy jest opcja polskiego pilota na tym pluginie?

Ps. Szyba ogarnięta, szukam tylko tego pilota.

Użytkownik Hakuna5 edytował ten post 11 czerwiec 2022 15:55

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1988 postów

Na Discordzie RSF.HU kanał polski w przypiętych masz opisane jak wgrać pilota PL: 2c57883ab1bc4a4f.png

Hakuna5

Hakuna5

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
[quote name="KOWAL Mirek" post="90950" timestamp="1655074882"]
Dzięki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych