Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Small but Mighty - relacje z wyścigów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Mam prośbę. Obejrzyjcie powtórki z dzisiejszych wyścigów i napiszcie mi na PW co wam się ciekawego podczas ich wydarzyło (nr okrążenia + krótki opis + z jakiego ujęcia).

WZÓR: Lap 5 - walka z Kraziem i Finkiem - kamera z zewnątrz.

Ułatwi to późniejszy montaż relacji z wyścigu.
W sumie ci co brali udział w ściganiu tydzień temu, na Brands Hatch i Silverstone też, bo nie miałem czasu przysiąść: w pracy zapieprz z robotą, a w domu przy dzieciach ;)
W tytule wiadomości piszcie: SbM - "nazwa toru".
Dziękuję za uwagę :)

Co do dzisiejszego ścigania:
Na Grand Valley spieprzyłem, bo niepotrzebnie wyjechałem szerzej obawiając się żeby nie spowodować kolizji z predo81 i GT_angelov, przez co wyniosło mnie na trawę, obróciło i trzasnął we mnie siniak. Do pitstopu jechałem z kierownicą skręconą o 90o na prostych :)
Na Deep Forest poszło lepiej. Najpierw walka z GT_angelov i Kraziem (przegrana) i późniejsza ucieczka przed lauda86, którą prawie skrewiłem rozwalając sobie prawe przednie koło, ale lauda nie wytrzymał ciśnienia i wyleciał, bodajże, na ostatnim kółku i szczęśliwie dowiozłem 6 miejsce do mety :)

PS pozwoliłem sobie założyć ten wątek, bo takowego nie byłu Finku :)

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród

To zacznę ja.

Ostatnie okrężenie na Deep Forest. **** koncetowe któregoś z ostatnich zakrętów. Pożniej pomyliło mi się włączanie pierwszego biegu z GT5 i prawie zmiotłem dwójkę prowadzącą po czym uderzyłem w bandę i rozwaliłem sobie cały tyl.  :happy:

Dostajesz ostrzeżenie - na tym forum nie używamy wulgaryzmów (odsyłam do regulaminu którego zapewne nie czytałeś!)

/siniak

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Na PW miało być ;)

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród

Czy to konieczne? :prosi:

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Sorry, myślałem że mi dyktujesz co mam nagrać ;)

edit:

Preview z dotychczas rozegranych wyścigów.

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

W pierwszym wyścigu walczyłem, żeby nie wypaść z toru i udało się, chociaż miałem parę takich momentów, po których musiałem zmieniać zbroję :) Zważywszy na fakt, że czołówka jechała Lotusami (oprócz Rogue'a, ale to cziter, więc się nie liczy ;)) moje siódme miejsce nie jest złe, szkoda tylko że wygrałem z Megankami, MX-piątką, Golfem Preda w kuwecie i Kamalikiem, który wziął się wycofał*. Dobrze że nie było piątego okrążenia, bo Bimbak cisnął, a ja jechałem coraz wolniej.

Przez to, że mało znam Nordschleife zaniedbałem treningi na GP/D - przejechałem może ze cztery okrążenia. Miotałem się w zakrętach, miałem za długo ustawione biegi i jedyny sukcesem było to, że nie zostałem zdublowany. Niby skończyłem ostatni, ale Angelov pobiegł na autobus :), a Kamalik wziął i się wycofał*.

1. nie rozwalić samochodu,
2. nie ukończyć na ostatniej pozycji,
3. nie dać się zdublować,

Myślę, że to wysoko zawieszona poprzeczka.

PS 4. nie przypieprzyć, jak zwykle, w prez... siniaka  :)

Nawet draśnięcia nie miałem, nie byłem ostatni, nie zostałem zdublowany i nie zdjąłem Siniaka, bo nie brał udziału.

Sukces! :D

Gratulacje dla Campo i Preda za GP/D  :okok:

*Kamalik ma u mnie minusa, za poddanie się w obu wyścigach.

PS tradycyjnie proszę was o obejrzenie powtórek i wyłapanie ciekawych momentów (spiny, przepychanki, walka w zakrętach itp.), zanotowanie czasu i podesłanie mi takiej listy na PW w/g wzoru z pierwszego posta. Nie uśmiecha mi się oglądanie dwóch dwudziestopięcio-minutowych wyścigów po dwanaście razy każdy :)

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław
Ja się nie liczę. Nordschleife mnie tak dobiło, że nie mam ochoty więcej jeździć, sorki. Po połowie roku wyciągam płytkę GT6 z konsoli i nie mam ochoty więcej się ścigać. Nie nadaję się do tego.

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Żartujesz.

Właśnie się zuploadowało:

http://www.youtube.com/watch?v=ibjaZJa0BCg

Użytkownik SzczwanyGapa edytował ten post 30 listopad 2014 00:15

Konioczynka

Konioczynka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • PSN id:Konioczynka
  • LokalizacjaWarszawa
Teen koszulki chce zamawiać z logo a tu pisze ze juz nie gra. Wez go zrozum ... ;P

post-8-0-44710300-1417029428.jpg

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS VIP

• Redaktorzy
  • 1796 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Campo chyba zaraz do Ciebie przyjadę i ustawię Cię do pionu :plask: a potem :piwo1:

Nawet nie wiesz jak brakuje mi GT6. Nawet nie wiesz jaki ja (i inni posiadacze PS4) mam ból :dupa: mając wypasioną konsolę i żadnej konkretnej gry samochodowej :sciana:

24339541219_aa976f320e_o.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Przecież #Driveclub jest! ;)

Na Starym Forum Polygamii patrzą tęsknym wzrokiem za GT6, bo też się poprzesiadali na PS4, a tam posucha.

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1373 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Nawet nie wiesz jak brakuje mi GT6. Nawet nie wiesz jaki ja (i inni posiadacze PS4) mam ból :dupa: mając wypasioną konsolę i żadnej konkretnej gry samochodowej :sciana:

Angello co ty za przeproszeniem tutaj pierniczysz? :P Przecież nikt cię nie zmuszał do zamiany PS3 na PS4 - zaraz ja tam pojadę i ustawię ciebie do pionu :plask:

Dołączona grafika

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS VIP

• Redaktorzy
  • 1796 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Dałem się omamić reklamom i uwierzyłem właśnie chociażby w taki DriveClub :glupek:

Teraz nie pozostało nic jak cierpliwie czekać na Project Cars :fanatec:

24339541219_aa976f320e_o.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Reszta wkrótce :)

Konioczynka

Konioczynka