Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Początki z iRacing

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • STEAM ID:fansimulator1985
  • Xbox Live:TomaszSkcePL
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Witam. 

Skorzystałem z promocji i wykupiłem za dolara 3 miesięczny dostęp do usługi. Co polecacie na początek? Mazda mx cup? jak wygląda możliwość jazdy w serii gt3? Trzeba zdobyć licencje wyższą czy można od samego dołu jeździć w tej serii? Wiem że trzeba wykupić auta i tory stąd pytam żeby niepotrzebnie nie wykupywać auta i torów a nie będę mógł jeździć. Ogólnie jak ktoś może doradzić i podpowiedzieć jak zacząć i na co zwracać uwagę  to byłbym wdzięczny za każdą informację. 

jurek

jurek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 140 postów
  • LokalizacjaWarszawa
W gt3 dopiero od licencji c w imsie lub licencja d ferrari fixed. Ja jezdzilem mazdy z konca stawki bez incydentow zeby z niej jak najszybciej wyjsc, pozniej tak samo w ferrari fixed i dopiero imse zaczalem jezdzic normalnie sie scigajac.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik jurek edytował ten post 31 sierpień 2019 16:36

PC

Rig

Glaniu

Glaniu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 489 postów
  • LokalizacjaKraków
Mazda super do nauki pomijając burdel w niskich splitach. Imsa fajna jeżeli chodzi o frekwencję, frajda Porsche Cup .

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

W gt3 dopiero od licencji c w imsie lub licencja d ferrari fixed. Ja jezdzilem mazdy z konca stawki bez incydentow zeby z niej jak najszybciej wyjsc, pozniej tak samo w ferrari fixed i dopiero imse zaczalem jezdzic normalnie sie scigajac.

Siema ..mam prosbe mozna jakis kontakt na discordzie albo TSie zlapac ? chcialem  sie kilku rzeczy dowiedziec odnosnie iracing. Nie bardzo kumam jak  wykupic  i w ogole jakie sa zasady wykupu sezonu  zeby  wyjsc z D licencji.( Punkty mam Ok ).Chetnie bym pojezdzil w Iracingu ale jakos nie moge na ludzi ktorzy byliby zainteresowani trafić.  Z drugiej strony rozumiem bo abonament odstrasza  ..jednak jezdzac kilka miesiecy  na iracing przekonalem sie ze tam ludzie generalnie jezdza czysciej niz w innych simach , byc moze powodem jest wlasnie abonament bo w koncu nikt nie lubi wyrzucac w bloto pieniedzy.

Martinuss77

Martinuss77

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

chcialem  sie kilku rzeczy dowiedziec odnosnie iracing.

Wszytko czego potrzebujesz sie dowiedziec o iRacing jest na kanale do ktorego podaje 

Ci link.Jest to pierwszy poradnik a kolejne znajdziesz na tym wlasnie kanale.

https://www.youtube....h?v=43VUpVI0fXU

jurek

jurek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 140 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Siema ..mam prosbe mozna jakis kontakt na discordzie albo TSie zlapac ? chcialem  sie kilku rzeczy dowiedziec odnosnie iracing. Nie bardzo kumam jak  wykupic  i w ogole jakie sa zasady wykupu sezonu  zeby  wyjsc z D licencji.( Punkty mam Ok ).Chetnie bym pojezdzil w Iracingu ale jakos nie moge na ludzi ktorzy byliby zainteresowani trafić.  Z drugiej strony rozumiem bo abonament odstrasza  ..jednak jezdzac kilka miesiecy  na iracing przekonalem sie ze tam ludzie generalnie jezdza czysciej niz w innych simach , byc moze powodem jest wlasnie abonament bo w koncu nikt nie lubi wyrzucac w bloto pieniedzy.

Smialo mozesz do mnie pisac na pw jak masz jakies pytania.

PC

Rig

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Panowie dzieki za  odpowiedz ... i dzieki za linki ..niemniej jezdze tam kilka miesiecy ..moze nie  regularnie ...ale w miare jak czas pozwala .... A zapytac chcialem konkretnie ...o to jak teraz wykupic licencje zeby jezdzic  w wyzszej klasie niz D ...Jestem obecnie w D  mam punkty wystarczajace do promocji .. w kategorii Road ... i nie wiem jak  wykupic teraz jakas licencje czy trzeba czekac na jakis poczatek ktoregos sezonu czy w trakcie ..po prostu co lepiej i jak to  zrobic ...  :)

Martinuss77

Martinuss77

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

i nie wiem jak  wykupic teraz jakas licencje czy trzeba czekac na jakis poczatek ktoregos sezonu czy w trakcie ..po prostu co lepiej i jak to  zrobic .

Jak Ci sie nie chce nawet poradnika ogladnac do tak prostej sprawy to najlepiej polozyc sie i lezec.Moze sie nie zmeczysz. 

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

i nie wiem jak  wykupic teraz jakas licencje czy trzeba czekac na jakis poczatek ktoregos sezonu czy w trakcie ..po prostu co lepiej i jak to  zrobic .

Jak Ci sie nie chce nawet poradnika ogladnac do tak prostej sprawy to najlepiej polozyc sie i lezec.Moze sie nie zmeczysz

Ile Ty masz lat chlopie ze piszesz cos takiego ? ... Naprawde zalosny tekst ...

Martinuss77

Martinuss77

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

Ile Ty masz lat chlopie ze piszesz cos takiego ? ... Naprawde zalosny tekst ...

Zalosny tekst ? Czlowieku nie chce ci sie wpisac w wyszukiwarke,nie chce ci sie wpisac w Youtube a jak dostajesz link do materialu pomocnego i ktos poswieca na to swoj czas to zadajesz nadal glupie pytanie ,bo nadal ci sie nie chce ogladnac materialu ktory masz podstawiony pod nos.

Wiec jak ci sie nie chce to poloz sie i lez... moze samo sie zrobi. 

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Czy stoje czy leze to moja sprawa ... nie wiem ile masz lat i co robisz w zyciu ..ale ja mam prace rodzine i niestety niezbyt duzo czasu  wolnego ...prostszym pomyslem jest zapytac sie kogos zyczliwego  i uzyskac odpowiedz ktora pomoze mi w danym temacie  ( wlasnie  po to jest forum ) i jakbys nie zauwazyl podziekowalem wszystkim za pomoc ... w tym rowniez Tobie ...co nie zmienia faktu jak zalosne jest to co napisales ...

Martinuss77

Martinuss77

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

ale ja mam prace rodzine

Och jaki ty wyjatkowy jestes na tym swiecie.Jedyny z praca i rodzina :lol:  

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 341 postów
  • LokalizacjaWrocław

@Baron - Dzisiaj bede na Discord kolo godziny 17.30-18.00 to moge Ci co nie co wytlumaczyc jak masz ochote :)

Rig

PC

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1120 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

W sumie trochę racji...  wszystko na spokojnie można wyczytać na str iR, ale to fakt zajmuje trochę czasu początkującym.. (kiedyś mi ;) ) Licka wpada po zakończonym sezonie czyli po 13 week (12 week race + 1 week fun) jeśli masz SR powyżej 3.0. Posiadając 2.0 zostaje ta sama licka. Poniżej 2.0 licka spada. Jeśli jesteś głodny licki to musisz dobić do 4.0 i licka wskakuje z automatu na wyższą w trakcie sezonu :D Przyczepności w tej magdzie  :fanatec: i broń Cię Borze śmigać w Ferrari fixed  :sciana: i tak seria będzie zamieniona na inna chyba bmw  :?

og06cs8nsxf31.png

Użytkownik Tomessi edytował ten post 25 listopad 2019 15:18

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Mam pytanie ..dla niektorych pewnie bedzie banalne na co licze a tym samym na pomoc ..zaczalem sie od niedawna bawic w iracing i nie wiem jak przejsc do wyzszej klasy czy sa jakies dodatkowe wymogi itd. bede wiec wdzieczny za uswiadomienie ..przejscie z Rookie na klase D bylo proste ..ale teraz nie wiem jak przejsc na C ?
Przy licencji pokazuje mi informacje .. Ready for promotion.Your SR is above 3.0 You have completed your MPR !

Użytkownik rauf edytował ten post 31 marzec 2020 10:28
przeniesione do właściwego wątka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych