Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Drift w Assetto - jak zacząć? Poradnik by Firssen

tutorial poradnik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 334 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok
jak zakładać serwer żeby móc polatać online z ziomkami ?

Podstawowe potrzeby to internet po kablu ze stałym/publicznym IP oraz dostęp do ustawień routera czyli wszelkie łącza od Plus, Orange itd. z góry odpadają, a poradnik pisałem już dawno temu: 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

mam z tym nadal spore problemy

Też możesz wpaść :P Swoją drogą co to za mod?

Generalnie polecam:
- Street Heroes
- Tandem Buddies

PS
Trenujemy teraz na serwerze: AC_Firssen | Kill-All-Tires
Jak coś to wbijać Team Speaka.

Użytkownik Firssen edytował ten post 31 październik 2019 22:06

PC

Rig

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaSlubice

Podstawowe potrzeby to internet po kablu ze stałym/publicznym IP oraz dostęp do ustawień routera czyli wszelkie łącza od Plus, Orange itd. z góry odpadają

Czemu odpadają? Ja mam LTE z plusa z publicznym stałym IP. Przekierowanie portów też działa. Na dobrą sprawę upload mam większy niż download to na serwer jeszcze lepiej :D

PC

Rig

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 334 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Ja mam LTE z plusa z publicznym stałym IP.

Nic nie dopłacałeś? To dziwne bo zazwyczaj ludzie którzy mają Plus, Orange itd. i próbują postawić serwer to nie działa O.o

Na dobrą sprawę upload mam większy niż download to na serwer jeszcze lepiej

No to jest akurat fakt, ja po kablu mam tylko biedne ~15mb/s uploadu przy ~70mb/s downloadu. 

PC

Rig

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaSlubice

Nic nie dopłacałeś? To dziwne bo zazwyczaj ludzie którzy mają Plus, Orange itd. i próbują postawić serwer to nie działa O.o

A o tym to akurat nie wspomniałem. Ale była mowa o tym, żeby zapomnieć. Ja tylko napisałem, że się da :)

Mam w domu serwer postawiony bo często potrzebuje korzystać z certyfikatów poza domem, a instalacja ich na wspólnym komputerze w pracy, a tym bardziej noszenie na penie trochę zbyt ryzykowne w razie zgubienia. 

W każdym razie publiczne zmienne IP chyba 8zł, publiczne stałe 15zł. Chyba, że coś się zmieniło. Ja mam taką cenę w każdym razie. Aha. No i Panie/Panowie w punktach obsługi oczywiście na ten temat nic nie wiedzą, albo mówią, że tylko dla firm. Dlatego trzeba się łączyć przez telefon od razu z działem technicznym. 3 minuty i załatwione. Dostajesz IP i podają Ci APN. W każdym razie w plusie. Nie wiem jak inne sieci.

PC

Rig

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 334 postów
  • LokalizacjaBiałystok

A o tym to akurat nie wspomniałem.

W sumie fakt, nie dopowiedziałem, że chodziło mi o podstawową usługę bez dopłacania. 

PC

Rig

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaSlubice

:D  Dobra. Bo sie offtop robi :) W tygodniu trzeba jeszcze raz przeczytać wszystko i spróbować swoich sił w drifcie :) W AC jest trochę inaczej niż za czasów LFSa :)

PC

Rig

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 334 postów
  • LokalizacjaBiałystok

W AC jest trochę inaczej niż za czasów LFSa

Ja bym powiedział, że dość podobnie, bez problemu przesiadam między się AC - LFS

Tylko w sumie ja odbieram różnicę między simami jak różnicę między autami, dziwny jestem :P 

PC

Rig

Firssen

Firssen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 334 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Jak ktoś woli obejrzeć film z audiologiem to jest tutaj:

Nie wyszło idealnie to wiem ale wiem co poprawić na przyszłość więc może następne będą lepsze bo rozpisałem się na jeszcze 5 filmów  :lol: (nie, nie będą miały po 15 minut, a raczej po jakieś 4-5).

Użytkownik Firssen edytował ten post 04 grudzień 2019 22:32

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tutorial, poradnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych