Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

UWAGA Jak i gdzie pod żadnym pozorem nie budować symulatora!

poradnik tutorial

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

HURACAN RWD

HURACAN RWD

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

ale może budżet nie ma limitu? 

niestety ma

dlatego uważam że polski fachowiec zrobi to lepiej i taniej 

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś
Panowie szczerze....ilu z nas poszło tą drogą? Prawdopodobnie kolega HURACAN RWD jest pierwszy.

@me2slow, Zupełnie nie, zapewniam Cię, że jest naprawdę trochę osób, które wkręcają się w temat simracingu zupełnie inaczej niż nam się wydaje z perspektywy forum. To że my przerobiliśmy prawie wszystko od Logitecha do DD, naprawdę nie znaczy, że każdy tak musi.

W ostatnich miesiącach budowały się 2-3 naprawdę rozbudowane zestawy których właściciele nawet słowa na forum nie napisali, 2 zaczepiło mnie privami, jeden przez FB. Zobaczyli onboard na yt, albo sami się ścigają w realu na trackdayach i mają ochotę potrenować też w wirtualu.

Mają duże firmy, alebo mocno angażujące zawody i brak czasu na wciąganie się w temat od podstaw. Powiem więcej, część z nich szukała już takich rozwiązań np. na targach (znane nam wszystkim firmy) ale nie byli zadowoleni ani z kompetencji ani z wyceny.

Tak więc nie jest to nic wyjątkowego, dogadujesz zestaw, ktoś Ci to składa, nanosi poprawki, organizuje custom obręcze czy inne wymarzone detale, sprzęt przywiezie, zainstaluje, skonfiguruje, sprawdzi i przede wszystkim odpowie na milion pytań które przy okazji się pojawiają.

Złożenie biurkowca na Logitechu to żadna filozofia, poskładanie z głową riga za +50k pln naprawdę wymaga skila i czasu. I to samo jest z komputerem, nie każdy celuje w "polecane zestawy z PClab" tylko coś estetycznego, mocarnego i cichego np do postawienia w eksponowanym miejscu w firmie czy bogatym aparcie. 

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
@rauf, miałem na myśli naszych forumowiczôw. Nie słyszałem żeby ktoś z nas zamawiał całego riga w jakiejś firmie ale może się mylę. Z reguły wszyscy sami na forum składają.

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

PC - still under construction

rauf

rauf

Wiesz co lubią duże pieniądze? :P

Spoiler

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

HURACAN RWD

HURACAN RWD

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

tritonracing.com

Post niestety będzie smutny  :(  

Z pięknej historii o moim rigu wyszła sprawa dosłownie kryminalna.

Zostałem w bezczelny sposób oszukany przez firme TRITON RACING reprezentowana przez pana Arkadiusza.P

​Sprawa ciągnie sie już od paru miesięcy a firma niema ani pieniędzy ani zakupionego sprzętu. (kwota 66.000zł)

​Cała sprawa wyglada na oszustwo z premedytacją i zostaje zgłoszona do Prokuratury.

​Wszyscy którzy mieli cokolwiek wspólnego z marką TRITON RACING nabrali wody w usta  :( nikt nic nie potrafi powiedzieć.

Wlascieciel co chwile wymyśla nowe powody że nie może przesłać pieniędzy bo kody mu sie skończyły do bankowości, bo leży na  zakaźnym co chwile cos  :lol:

W krótkim skrócie to  banda oszustów i mówię to z pełną odpowiedzialnością.

Nie mająca nic wspólnego z normalnie działająca Firmą.

Dlatego ostrzegam wszystkich przed firmą TRITON RACING.

Chętnie usłyszę tu komentarz od kogoś firmy TRITON RACING na  temat zaistniałej sytuacji.

Użytkownik HURACAN RWD edytował ten post 26 marzec 2020 15:28

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
No to niezły kanał, szczerze współczuję, ja pamiętam, że mocno odradzałem... Można było poradzić się tylko co kupić, zamówić samemu sprzęt do siebie do domu, i załatwić speca który by to tylko złożył do kupy i skonfigurował, nawet tu na forum jest kilku magików.... Mamy wtedy i koszty niskie i ryzyko zerowe. No cóż, mleko rozlane...

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

PC - still under construction

rauf

rauf

@HURACAN RWD, przykra sprawa, mam nadzieje zostanie niezwłocznie wyjaśniona. Ponieważ, mam Arka na FB dałem mu już znać, być może będzie chciał zareagować.  

Prośba do postronnych o nie nakręcanie afery, dajmy szansę "stronom" dojść do porozumienia.

Rig

PC

HURACAN RWD

HURACAN RWD

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Teoretycznie była to działająca normalnie firma.

Posiadająca zespół esportowy oraz jakieś niby tam doświadczenie w budowie tego typu symulatorów.

Ustaliliśmy specyfikacje poszedł przelew i tyle.

Nigdy bym nie pomyślał że ktoś za 15 tys Euro w tak bezczelny sposób spali swoje Nazwisko, Firme, Marke, etc    

HURACAN RWD

HURACAN RWD

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

@HURACAN RWD,dałem mu już znać, być może będzie chciał zareagować.  

Prośba do postronnych o nie nakręcanie afery, dajmy szansę "stronom" dojść do porozumienia.

wielkie dzięki może na forum uda sie uzyskać jakąś sensowna odpowiedz co do odzyskania pieniędzy .

Bart-as

Bart-as

#wrucił

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 259 postów
  • PSN id:Bart-as/GTPL_Bart
  • Lokalizacjawest side

...

Użytkownik Bart-as edytował ten post 14 kwiecień 2020 21:33

rauf

rauf

Decyzja firmy taka, żeby nie rozwijać tematu online. Myślę, że obie strony to poważnie ludzie i doszły do porozumienia, została kwestia rozliczenia co ponoć jest w pełni skomunikowane i proces w trakcie. Arek raczej nie chce tu się produkować i ja szanuje jego decyzję. Prośba do kolegi @HURACAN RWD, o podsumowanie jak sprawa znajdzie swoje zakończenie (w co nie wątpię) bo pewnie forumowicze będą bardzo ciekawi i fajnie gdyby wyjaśnienie było transparentne. Wszystkim się zdarzają problemy, ważne jak je rozwiązujemy. Tyle z mojej strony.

Rig

PC

HURACAN RWD

HURACAN RWD

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Decyzja firmy taka, żeby nie rozwijać tematu online. 

decyzją firmy niech będzie zwrot pieniędzy i komentarz do zaistniałej sytuacji to było by stosowne

przypominam że to na tym forum polecono mi tą firme :(

i odcinanie wątku jest porostu nie fair 

Proszę jedynie o jasna odpowiedz kogoś  firmy TRITON RACING 

rauf

rauf

Nie mogę wypowiadać się za firmę.

@HURACAN RWD, nikt wątku nie odcina, nic nie zamykamy.

Na forum, nie tylko tym, warto sugerować się doświadczeniem wypowiadających, stronę wcześniej coś polecał @olitolit500, który ostatni raz zajrzał tu w styczniu i ma łącznie 6 wypowiedzi na liczniku. Z drugiej strony było trochę i innych wypowiedzi, ale ja zawsze uważam że nie można uszczęśliwiać ludzi na siłę, wolna wola zasięgającego języka. 

Rig

PC

HURACAN RWD

HURACAN RWD

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Minęły kolejne dwa tygodnie i cisza  :(

Firma widmo .........

Niema z kim rozmawiać nikt nic nie odpisuje 

Może ktoś wie gdzie przebywa /bywa wlasciciel firmy   TRITON RACING   ?

rauf

rauf

Co można powiedzieć, trochę to trwa, może pora na drogę prawną? 

Rig

PC

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poradnik, tutorial

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych