Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Które z serii wyścigowych śledziłeś w sezonie 2014.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Sezon 2014 w sportach motorowych (27 użytkowników oddało głos)

Które z serii wyścigowych śledziłeś w sezonie 2014

1. F1 (21 głosów [32.81%])

Procent z głosów: 32.81%

2. Moto GP (6 głosów [9.38%])

Procent z głosów: 9.38%

3. Rajdy, w tym: WRC, ERC, RSMP (11 głosów [17.19%])

Procent z głosów: 17.19%

4. Serie wyścigowe: DTM, WTCC, BTCC, ETCC (7 głosów [10.94%])

Procent z głosów: 10.94%

5. Wyścigi długodystansowe w tym: WEC, Blancpain Series (7 głosów [10.94%])

6. Puchary producentów: Porsche Supercup, Volkswagen Castrol Cup, KIA Lotos Race 2014 (7 głosów [10.94%])

7. Rajdy przełajowe: Pucharu Świata FIA w rajdach cross-country oraz Dakar (2 głosów [3.12%])

Procent z głosów: 3.12%

8. inne niewymienione (skomentuj) (3 głosów [4.69%])

Procent z głosów: 4.69%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Jak w temacie, zaznaczamy które z serii wyścigowych (rajdowych) śledziłeś w sezonie 2014.

carracegrid.jpg

Dla mnie z tytułu relacjonowanie co tygodniowych zmagań w kalendarzu wyścigowym był to pierwszy rok, który w miarę uważnie prześledziłem. Najwięcej uwagi (zresztą jak co roku) skupiam na serii F1. Z tym sportem jestem od czasów końca kariery Niki Laudy, Alaina Prosta, Nigella Mansella czy niezapomnianego Ayrtona Senny. Pamiętam nawet czasy jak F1 były transmitowane przez TVP czy Eurosport. A później oglądało się wyścigi w niemieckim DSF, który miał swój osobny kanał z transmisją. 

W tym sezonie oprócz F1, sporo uwagi poświęciłem Moto GP. A to chyba za sprawą Murcyllio, który tak dzielnie kibicuje Rossiemu. W sumie sezon bardzo ciekawy i w sumie nie widziałem kilku wyścigów a jedynie skróty. Rajdy to już niestety nie to samo co kiedyś. No i brak tak fajnych relacji jakie były w eurosporcie jeszcze kilka lat temu również swoje robi. Pierwszy raz mocniej się zainteresowałem wyścigami długodystansowymi. Ciekawa rywalizacja Audi, Toyota oraz debiutanta czyli Porsche dało całkiem ciekawe widowisko. Ciężko to oglądać 24h ale skróty i podsumowanie czemu nie. 

No i jak co roku śledziłem bardzo uważnie cały Dakar. W tym roku również obiecuję stworzenie wątku i aktualne wyniki naszych w Dakarze.

Najmniej mnie interesowały poczynania w takich seriach jak BTCC czy ETC a nawet DTM. 

A co was zainteresowało najbardziej? Czy uważnie śledziliście jakąś serię wyścigów czy rajdów w sezonie 2014?

Zapraszam do ankiety i komentarzy.

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

DamianL

DamianL
  • STEAM ID:DamianL
  • PSN id:Czempion
  • LokalizacjaŚwidnica

Ja oprócz F1 śledziłem najbardziej rywalizację w World Series by Renault - po prostu miłość do single-seaterów :)

Nieraz obejrzało się relacje z czego innego jak WTCC, czy Blancpain mimo iż jak widzę cokolwiek z przedrostkiem GT3 (za wyjątkiem Porsche Supercupu ;) ) to mam odruchy wymiotne. Rajdów już nie śledzę, bo mnie po prostu... nudzą :) tak jak z wyścigów ludzie się śmieją, że rajdy są ciekawsze, bo nie ma ciągłej, nudnej jazdy w kółko, to ja uważam, że wyścigi są ciekawsze, bo nie ogląda się co najwyżej mapy GPS z kropkami oznaczającymi zawodników wraz z oczekiwaniem na aktualizacje wyników :)

Treningi jazdy wyścigowej (prawdziwe tory & Assetto Corsa / AC Competizione)
- pełen zakres zajęć (od podstaw elementarnych do zaawansowanych technik)

- pomoc w setupie
- strategie wyścigowe i taktyki
- nauka jazdy w tłoku (atak, obrona)

- skuteczne wdrożenie z symulatora na tor oraz z toru na symulator 

https://www.facebook.../lempartracing/

https://lempartracing.com/

Tommi

Tommi
  • Discord:Tommi#6736
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

Ja w sumie to tylko F1 oraz Le Mans. Reszta jakoś tak bokiem poszła u mnie w tym roku. 

PC

Rig

Flickr

rauf

rauf
  • Discord:rauf#2248
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Jakby ktoś zapytał co wolę, to nie bez wahania: rajdy, Dakar i LeMans.
Ale jak przyjdzie do oglądania...to już uczciwie wybrałem: F1, endurance i puchary, szczególnie Porsche.

Po prostu to była okazja obejrzeć. Najwięcej frajdy miałem z Blancpain, być może dlatego że wygodnie się to ogląda na youtube.

Wyjątkowo całe obejrzałem w tym roku LeMans, świetna walka była, liczę że w 2015 uda się zobaczyć live.

Rozczarowały mnie za to relacje z WTCC i WRC, po prostu nudne, do tego te auta...

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
martino787 uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!
Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

hubertopriv

hubertopriv

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów
  • STEAM ID:hubertopriv

He, 

a ja cały sezon F1, troche RMS ze względu na Robka, ale przede wszystkim DMP i DriftMasters.gp (osobiście Kielce, Toruń, Bemowo x 2) + relacje webowe.

Szkoda, że w głosowaniu nie ujęto żadnej dyscypliny związanej z driftingiem, a to też sport i to bardzo motorowy... i bardzo techniczny mimo, że na pozór widowiskowy.

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Hubert a może tak na przyszły sezon jakiś wątek zapodasz w temacie sezonu Driftowego skoro go tak śledzisz. A może jeszcze ktoś się zainteresuje? Ja chętnie poczytam co tam się dzieje bo aktualnie to tylko wiem, że takie zawody są rozgrywane. Kilka mniejszych relacji w TV widziałem ale żeby mnie to jakoś tam specjalnie kręciło? hmm? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

hubertopriv

hubertopriv

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów
  • STEAM ID:hubertopriv
Bardzo chętnie wrzucę opis kilka fotek i filmowych relacji lub skrótów. Mam nadzieję, że podczas cutbacku grudniowego znajdę na to czas 😄

Monet24

Monet24

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Szczerze to tylko Moto GP i tyle , jakoś to najbardziej mnie interesowało ;)

rauf

rauf

Czołem @Monet24, przybywasz z 2014 roku?  :P

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 341 postów
  • LokalizacjaWrocław

Nagroda Złotej Łopaty za wykop roku jak nic :P

Rig

PC

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1415 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Tym bardziej że to jedyny post tego gościa - przybył z 2014, napisał posta, po czym szybko wrócił z powrotem :icon_rotfl:

Dołączona grafika

rauf

rauf

Wtedy był jeszcze słaby internet  :bezradny: Zobaczymy czy i "z kiedy" do nas wróci  :prosi:

Rig

PC

Mariusz Lebioda

Mariusz Lebioda

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • STEAM ID:leon_998
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Poza F1 i MotoGP z ankiety dodatkowo GP2, IndyCar i WSBK.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych