Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

RBR PRO - instalacja, problemy, pytania

109 odpowiedzi w tym temacie

aaltonen

aaltonen

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 59 postów
  • STEAM ID:scooby14444
  • LokalizacjaZamość

Super jazda. Widać, że masz wyśmienicie obcykanego ryśka i te odcinki.

Jak chciałbym spróbować, ale nie wiem kompletnie od czego zacząć. Napisz jakieś kompendium jak się tam w ogóle zapisać, co ściągnąć, skąd, jakie mody itd itp.

Intel i9 9900kf @5.0 | ASRock Phantom Gaming 9 | Nvidia RTX 2080Ti Founders Edition @2.0 | HyperX Fury 64 GB DDR4 3200 | Adata XPG Gammix S11 Pro 1TB x 2 szt. | SilentiumPC AR7X | Corsair AX850 | SilentiumPC Navis Evo 360 | Acer Predator XB321HK + Acer Predator Z35P

Spoiler

Simetik K2 | Fanatec CSL ELite | Clubsport Pedals V3i | Clubsport Shifter SQ V 1.5 | Clubsport Handbrake V 1.5 | Samsung C49RG90
Spoiler

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1639 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Teraz akurat nie mam czasu, może któregoś dnia. W skrócie, ściągasz, instalujesz, otwierasz RBRPro, szukasz w nim FAQ i robisz wszystko tak jak tam napisane, Przede wszystkim musisz się zarejestrować.... link nie działa chwilowo bo jest zmieniany, musisz czekać. RBRPro ma wszystko co trzeba, nie instalujesz modów itp....
Dużo info jest na tej stronie
https://m.facebook.c...63508084337823/

Użytkownik me2slow edytował ten post 06 luty 2020 22:12

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
Link do pobrania RBRPRO jest w opisie:

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with 20Nm Small Mige motor powered with Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
RBRPro i ciąg dalszy moich zmagań na rajdzie Monte-Carlo...

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • LokalizacjaRumia

A jest jakiś poradnik co i gdzie instalować?

Ew. czy któregoś z Was mogę pomęczyć na priv?

Gra byłą kozacka tylko mnie tekstury odstraszają na triplu...

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
Żadnego priva, dlaczego? Bo chodzi o to żeby inni mogli ewentualnie skorzystać z tych rad a nie tylko jedna osoba. Wal śmiało ale na forum.... Tekstury? A jakie one mają znaczenie przy dużej prędkości? Mało tego, dla mnie są bardziej naturalne niż te mocno podrasowane w DR/DR2....

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • LokalizacjaRumia

Niech Ci będzie :)

Ok znajdę chwilę to popytam...

Albo...albo...skąd to zassać?...mam oryginał ale na płytach a nie mam dawno napędu...

Pewnie nie ma w PL wszystkiego...trzeba się ratować komunikatami z ekranu?

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 05 marzec 2020 11:16

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
Nie musisz mieć gry jako takiej, ona jest za darmo w RBRPro. Instalujesz tylko RBRPro, wszystko już tam jest. Parę postów wyżej napisałem skąd można go pobrać, poszukaj.

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • LokalizacjaRumia

Mówisz o stronie FB ?

Nie mogę znależć plików rbrPro...

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
Nie ... o YouTube, jest filmik i pod nim jest link do ściągnięcia RBRPRO kilka postów wyżej

Użytkownik me2slow edytował ten post 05 marzec 2020 11:33

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • LokalizacjaRumia

Ok znalazłem...dziękiuję...to jest cała gra czy tylko jakiś mod?

Dobra wiem ...RBRPro is a standalone version of Richard Burns Rally. No original game needed!

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 05 marzec 2020 11:37

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
Już Ci na to pytanie odpowiedziałem dwa posty wyże dlatego siedziałem cicho...lol...

smakubaku

smakubaku

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • STEAM ID:smakubaku

Propozycja instalacji przedstawiona przez me2slow czyli RBRPro jest byc moze dobra (nie sprawdzalem) ale nie jedyna. Z RBRPro jest podobno latwo i przyjemnie ale jest to zamkniety mod z tego co mi wiadomo wiec musialbys zaakceptowac rozwiazanie przyjete przez tworce. Rowniez w razie problemow jestes skazany na tworce oraz relatywnie mala spolecznosc poki co.

Alternatywna opcja jest zainstalowanie sobie wszystkiego manualnie sam i w tym bardzo pomoze ci ponizsza strona poczynajac od instalacji poprzez rozwiazywanie problemow:

Instalacja:

https://vauhtimurot....tion-guide.html

Rozwiazywanie problemow, modyfikacje itp:

https://vauhtimurot....in-english.html

Mozesz rowniez dolaczyc do discorda 'RBR Zone' gdzie dostaniesz pomoc (niezaleznie od tego jaka opcje instalacji wybierzesz). Ten discord ma kanal RBRPro gdzie dostaniesz pomoc dotyczaca tego moda oraz wiele innych kanalow (skins, tracks, cars, tools, pacenotes itp) gdzie dostaniesz ogolna pomoc (skierowana raczej do uzytkownikow ktorzy maja zainstalowanego RBR po staremu :)). 

https://discordapp.com/invite/ATk42e8

Użytkownik smakubaku edytował ten post 06 marzec 2020 09:50

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1639 postów
Zarejestrowanych jest ponad 800 osób na RBRPro i ta ilość wciąż rośnie. Ja mam i tradycyjny RBR i RBRPro na różnych dyskach, nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć oba rozwiązania na PC.

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 532 postów
  • LokalizacjaSlubice

Z RBRPro jest podobno latwo i przyjemnie ale jest to zamkniety mod z tego co mi wiadomo wiec musialbys zaakceptowac rozwiazanie przyjete przez tworce. Rowniez w razie problemow jestes skazany na tworce oraz relatywnie mala spolecznosc poki co.

Przecież RBRPro to, że tak powiem tylko GUI, który zbiera w sobie wszystko co najlepsze w jednym miejscu. A instaluje sie kilkoma kliknięciami.

I tak w jednym malutkim launcherze masz to co najlepsze w świecie RBR włączając największą społeczność RBR Online czyli czeski plugin.

Nawet pójdę o stwierdzenie dalej, że to taki RBR`owy Content Manager. A w AC bez tego się grać nie da. Nawet w wersji darmowej.

Auta i trasy są dokładane praktycznie codziennie. Ba. Nawet sam launcher potrafi mieć dwie aktualizacje dziennie. Tak więc prędzej czy później ogromna większość zarejestrowana na RBR CZ będzie używać RBRPro. Czyli społeczność ponad 60k użytkowników zarejestrowanych na forum. Dajmy na to, że połowa już "wymarła" to i tak mamy liczbę ponad 30k aktywnych userów, którzy także udzielają się na forum i służą pomocą.

To nie te czasy żeby się rypać z RBRCitem, instalować ręcznie pluginy i bawić się w notatniku przy konfiguracji. Zejdzmy na ziemię. Każdy ceni wygodę.

Chyba, że ktoś lubi pomykać po autostradach przez europę maluchem. Kilku hardcorów na pewno pozostanie przy "tradycji". Droga wolna :)

Zarejestrowanych jest ponad 800 osób na RBRPro i ta ilość wciąż rośnie. Ja mam i tradycyjny RBR i RBRPro na różnych dyskach, nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć oba rozwiązania na PC.

Rozumiem, że te 800 osób to jest liczba osób, które założyła konto kierowcy na RBR Pro. Należy tutaj pamiętać, że nie potrzeba mieć tego konta aby używać apki. Więc co najmniej drugie tyle jak nie więcej używa tego aby usatwić sobie tylko content i jeździć rajdy w RBR CZ.

Użytkownik smogf edytował ten post 06 marzec 2020 17:27

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych