Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

RBR PRO - instalacja, problemy, pytania

273 odpowiedzi w tym temacie

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaRumia
Też zainstalowałem ale pytanie jakii macie kąt obrotu...bo ustawiłem 540 i czuje jakbym prowadził autobus...

PC
Rig

kaz

kaz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów
  • LokalizacjaChorzów
No ja 540, ale jakoś nie mam takiego wrażenia. Może kwestia przyzwyczajenia? Ja np. zawsze wszędzie sporo kręciłem i trzymałem się reala.

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1927 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
W nowszych WRC/R5 to różnie jest, zwykle między 420-540 stopni.

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

Glaniu

Glaniu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 492 postów
  • LokalizacjaKraków

Z kiera sie udało . Dzieki Mirek ;-), ale jak odwrócić oś pedałów ?

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1927 postów
Super, pedały czy ręczny odwracasz w ustawieniach RBRPRO -> options -> controls -> controlers axes

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

kaz

kaz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów
  • LokalizacjaChorzów
No ja też musiałem wszędzie wszystko odwrócić, ale dość łatwo znalazłem tę opcję. Tylko dalej nie wiem co zrobić by mieć odblokowane wszystkie sloty na auta i trasy. Bo nie chce mi się znowu przechodzić szkółki itd.

Użytkownik kaz edytował ten post 28 lipiec 2020 20:41

m@rcinpl

m@rcinpl

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów
  • LokalizacjaRumia
Nowy profil " mulligatawny"...

PC
Rig

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1927 postów

Dokładnie... ta nazwa odblokowuje wszystko co tylko możliwe.

kaz

kaz

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 postów
  • LokalizacjaChorzów

No i pięknie, dzięki wielkie - myślałem, że nie można zmieniać tam tego profilu NGP6, bo się coś skopie. BTW ale mam sentyment do tych oryginalnych tras RBRa sprzed 15 lat! <3

Przekleję tu może jeszcze dla potomnych bardzo ważny protip z pokrewnego topicu:
"Żeby zmienić częstotliwość odświeżania FFB w RBR ze standardowych, niskich 60Hz na 144Hz, szukamy w głównym folderze gry RichardBurnsRally.ini, otwieramy i szukamy physicsUpdateRate=144, tu akurat ustawione na 144Hz, można mniej sobie ustawić ale nie więcej. Standardowo, od razu po zainstalowaniu RBRPro była tam u mnie wartość 0 która zapewne oznaczała 60Hz."

Użytkownik kaz edytował ten post 28 lipiec 2020 23:30

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1927 postów
Porównanie RBR vs realne nagranie, ciężko poznać co jest co... niewiarygodne...

m_isza

m_isza

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

niestety realu juz nie ma... :(

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Niezłe, faktycznie jak się wzrok przyzwyczai to realism sie zyskuje. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

analogearthquake84

analogearthquake84

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 89 postów
  • STEAM ID:analogearthquake84
  • LokalizacjaBiałystok
Hej. Jak ustawić zawieszenie Citroena C2R2, żeby nie wywalało go w kosmos na każdym progu zwalniającym na odcinku Verkiai?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1927 postów
Za nisko samochód masz ustawiony pewnie, daj go trochę wyżej, jak to zrobisz to korektę zbieżności/pochylenia kół musisz zrobić. Więcej tutaj w dziale poradniki: http://virtualrally.eu/

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1927 postów

Kolejny filmik w stylu RBR vs real... 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Firssen