Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Problemy z Assetto Corsa

665 odpowiedzi w tym temacie

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1432 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

@Mav309

Pit presets jest w ostatniej zakładce Setupu jak stoisz w pit i to sobie najlepiej ustawić przed wyścigiem i zapisać razem z setupem w pliku. Ja sobie zawsze robię strategię na Quali, gdzie ustawiam mniej paliwa i nie przejmuję się Pitem i do drugiego pliku zapisuję już tyle paliwa ile trzeba na starcie + 3 strategie pitu: pusta gdybym musiał zjeżdżać na naprawę, Paliwo + Med, Paliwo + Hard. Później tylko na jakiejś prostej wybieram D-Padem której strategii użyć i zjeżdżam. D-Pada nie mapujesz nigdzie, on powinien być domyślnie obsługiwany. Myszka też w tym nie przeszkadza. Może masz jakąś apkę, która to psuje albo może w ogóle używasz jakiejś starej apki do strategii, której używano zanim Kunosi zaimplementowali w oryginale.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Mav309

Mav309

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 628 postów
  • Discord:Mav309#6943
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Ac kupiłem dwa miesiące temu i pamiętam że po naciśnięciu D-pada pojawiało się okienko pit presets, nie instalowałem żadnych programików do strategii, ale jak sobie zainstalowałem CM to pamiętam że klikałem w nim,  w ustawieniach D-PADA (z głowy nie przypomne sobie co to za opcje ale coś mi świta że opis mówił, że "teraz można używać kursorów jako przycisków). Wydaje mi się że ponownie włączyłem używanie D-PADA do strategii ale po naciśnieciu d-pada (dowolnego przycisku) teraz nic się nie pojawia (nie ma tego kunosowego okienka).

Dotychczas nie było to potrzebne , ale po ostatnim dłuższym wyścigu na zanvoort gdzie klikałem ręcznie już w picie ile paliwa zalać dotarło do mnie że to dobre 2-3 sekundy straty.

Spróbuję dzisiaj wieczorem przed wyścigiem ogarnąć i doprowadzić że pit strategy mi zadziała ;)

Użytkownik Mav309 edytował ten post 10 czerwiec 2019 14:11

7tBY5I9.jpg

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

PC

Rig

Mav309

Mav309

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 628 postów
  • Discord:Mav309#6943
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Ok, ogarnąłem, w CM miałem włączoną opcję "Use pitstop menu form mouse".

Po wyłączeniu tego wszystko się odblokowało, automatyczna apka od pitstopów, presety w configu etc.

Ale przy okazji: zna ktoś sposób żeby na triple przesunąc tą automatyczną apkę na główny ekran? Bo otwiera się standartowo maksymalnie po lewej a u mnie na triple to wymaga żebym prawie przez ramię patrzył :) Może w jakichś plikach .cfg trzeba pogrzebać? :)

7tBY5I9.jpg

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

PC

Rig

Steav

Steav

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Xbox Live:nie pamiętam już ;)
  • PSN id:SteavA4Klub
  • LokalizacjaLeipzig

Witam serdecznie. 

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim temacie ale nie udało mi się znaleźć innego bardziej odpowiedniego, ani odpowiedzi.

Otóż problem dotyczy PS4 i kierownicy T300 RS

Po włączeniu dowolnej jazdy nie mogę ruszyć samochodem. Zawsze pozostaje na luzie "N", nawet ustawiałem automat i nic to nie pomogło. Gaz/ Hamulec reagują. Za którymś razem udało mi się ruszyć z automatem na padzie. Nie miałem wcześniej żadnych problemów w grach f1, gts, dirt...  Asseto kupiłem wczoraj, bo jest na mega promocji w psn ;)

P.S Przypadkiem odnalezione w innym temacie. Chodziło o błędne tłumaczenie w grze odnośnie włącz/wyłącz manualną skrzynię biegów( a chodzi o układ H).  Przepraszam za śmietnik. Ruszam na tor  :haha:

Użytkownik Steav edytował ten post 15 czerwiec 2019 13:30

Sylwestrzak

Sylwestrzak

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Hej.
Mam problem, żeby móc wziąć udział w wyścigu muszę zaznaczyć w opcjach checkbox "użyj wersji 32bitowej" w przeciwnym razie wywala błąd i gra się crashuje. Czy są jakieś sposoby aby wyścig odpalić w trybie 64 bitowym? Pytam, ponieważ wgrałem moda z Custom Shader Patch w CM, a ten path daje efekty tylko w 64 bitach.
BTW, czy tylko ja myślę że to jedna z gier, które są mega problematyczne i potrafią napsuć krwi? :)

Dodam, że w trybie okienkowym działa, ale to nie rozwiązuje problemu.

Użytkownik Sylwestrzak edytował ten post 24 październik 2020 21:36

Laptop DELL Inspiron 5570

Win 10 x64

4x core i5 8265U 1,6GHz
12 Gb RAM

GPU Radeon 530 dedykowana karta graficzna 4Gb VRAM

UHD Intel zintegrowana k. graficzna

Logitech DFGT

MrRiczi

MrRiczi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Discord:MrRiczi#0990
  • STEAM ID:STEAM_0:1:223671063

Witam mam problem z AC nie działają mi żadne mody, samochody oraz mapy instatluje je przez content managera. Mod instaluje się normalnie mogę wybrac samochod lecz podczas ładowania gra crashuje dzieje się to z kazdym autem. (próbowałem tez instalowac auta ręcznie skutek był taki sam)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych