Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

F1 2020 - co nowego?

- - - - -

27 odpowiedzi w tym temacie

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaJaworze k/Bielska Białej
Symulator F1 w F1 77fc98b2db00f53762cd5ef44210329b.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

deeze

deeze

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
  • STEAM ID:deeze67
  • Origin ID:deeze67
  • LokalizacjaWarszawa

Taki się posiada zapewne tylko na początku w przypadku gdy startuje się ze swoim teamem :) Zainwestujesz - będziesz miał coś lepszego niż... bazę CSL Elite ...kierę od Thrustmastera i zdaje się T-LCM xD

Użytkownik deeze edytował ten post 10 lipiec 2020 00:37

Rig

PC

Twitch: PB67

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów
To nie wiem jeszcze, jeden wyścig przejechałem na razie, ale jak to zobaczyłem to mnie z kubła wyrwało i musiałem się tym podzielić

KapitanUxy

KapitanUxy

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • STEAM ID:76561198032398251
  • Origin ID:KapitanUxy
  • Xbox Live:KapitanUxy
  • PSN id:KapitanUxy
  • LokalizacjaŁódź

I jak pierwsze wrażenia? Wczoraj już prawie zakupiłem ale jednak ACC wygrało wieczór ;)

[MAINBOARD] ASUS H310-Plus [GPU] MSI GTX1080 Gaminig OC [CPU] i5-8400 2,8 GHz [MEM] 2x8GB IRDM 2400MHz [SYS] Win10 [LCD] 28' ASUS VP28UQG 4K, 60Hz, TN, 1ms + 45' TV PHILIPS 4K, 60Hz, HDR.

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Recka mi coś nieramowo idzie, ale do wieczora wypchnę. Świetna pozycja dla traktujących gry jako zabawę, dla siadających do ekranu, żeby pobawić się w F1, kariera ciekawsza, kierowanie własnym zespołem, lepsze sterowanie, łatwiejszy start dla początkujących. Sieciowi wyjadacze pewnie też skorzystają na większej stabilności aplikacji (na 3 maszynach testowałem, DX12 stabilne 100%), ulepszonej detekcji cięć ale i tak wszystko rozbije się o stabilność online a na to trzeba czasu i pewnie paru poprawek więc trudno w tej chwili ocenić multi. 

Dla typowych simracerów zmiany są natomiast kosmetyczne, czasem DLC więcej nowości przynosi niż następna edycja F1 od Codies. 
Przyznam, że z tego powodu mam też małe wyzwanie, mianowicie jak opisać grę która naprawdę niewiele różni się w najważniejszych aspektach od poprzednika? F1 stało się po prostu wyścigowym odpowiednikiem FIFY.

W skrócie:

• dla casuali - rewelacja, zabawa w F1 nigdy nie była taka przystępna, split screen duża zaleta
  • dla esportowców - będą marudzić na stabilność online i milion detali ale i tak nie ma wyboru, więc 2020 będzie ogrywane z radością aż do 2021
  • dla streamerów - my team, customizacja zespołu/bolidu niby skromna, ale jak siądzie Lando to połowa internetu będzie piszczała z radości a i bekę można skręcić z jakości renderów twarzy czy w ogóle wsadzenia za kółko kobiety (nie że to śmieszne, tylko coś nowego)
  • dla simracerów - jestem ciekaw kto w ślepej próbie rozpoznałby czy jedzie w 2019 czy 2020  :tak:

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Gawe

Gawe

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Panowie mam pytanie, bo w f1 19 mialem z tym problem w f12020 pojawia sie również. Gram na 3 screenie i widoku z kokpitu. Problem polega na tym ze nie moge właczyć tego ekranu pomocniczego który jest w na innych kamerach. Wszystkie informacje muszę czerpać z kierownicy, ale przez to muszę strasznie nisko siedziec (wirtualnie w grze). Wiecie czy da sie ten ekran wstawić, żebym mógł cała kierownice ukryc.?

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów
Nie da się go włączyć w kamerze z bolidu.

Użytkownik Michał888 edytował ten post 17 lipiec 2020 07:57

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Najlepsze wyjscie to zrobic  Dashboard na komorce badz tablecie ( tak wlasnie mam nie tylko do F1 ale do ACC rowniez ).Ja uzywam programu SIM Dashboard pelna licencja na ACC i F1 kosztowala mnie 5 euro :) . Polecam bo wygoda niesamowita.Mozna grac na wersji bezplatnej rowniez ale wtedy  ograniczone mozliwosci edycji i korzystania z gotowych wzorow i tworzonych przez ludzi ktorych sa  setki mozna dobrac do kazdego wrecz auta dowolny albo zrobic  sobie samemu pasujacy . Warto !! ;)

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Też tego używam, ale dodatkowo mam jeszcze pasek led podpięty pod simhub i przymocowany do telefonu (taki budżetowy wyświetlacz ale daje radę). Oba programy gryzą ze sobą tylko w F1 i nie można używać ich razem. Pokazują wtedy bzdury lub występują opóźnienia.

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Szczerze mowiac nie wiem na cholere CI jeszcze pasek Led jak w kazdym dashboardzie to  jest :)

Michał888

Michał888

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Fajny efekt to daje :) To tak samo jak bym Ci napisał po co Ci ten telefon skoro jest wyświetlacz na ekranie  :happy: 

Baron

Baron

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Telefon po to ze  przy widoku z kokpitu jaki mam ustawiony w obu tych na  tytulach nie widze wyswietlacza przy kierownicy .. ;)

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

Ja polecam SIM Dashboard https://www.stryder-...board/index.php:)

Sam kilka stworzyłem projektów pod dane auto.

Załączone pliki

• Załączony plik  v2.jpg   66 KB   3 Ilość pobrań

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych