Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Wyścigi online

36 odpowiedzi w tym temacie

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
Cześć.
Tak się zastanawiam, luźna myśl: czy byłaby możliwość zorganizowania na stałe prywatnego, wewnętrznego serwera na którym można byłoby regularnie potrenować, pościgać się z ludźmi z forum. Liga ligą, ale może nie każdy w tej lidze chce i może jeździć, a łatwiej byłoby się umawiać na jakieś luźne wyścigi w wąskim gronie osób z forum. Nie byłoby to też oczywiście żadną konkurencją do tego co jest organizowane w kalendarzu. Wiemy, jaka jest kultura jazdy ludzi na serwerach publicznych w ACC. Kolega Tomasz próbował zrobić coś takiego. Nie wiem, nie znam się za bardzo na tym, ale może jest taka możliwość, może ktoś podjął by się czegoś takiego. Pewnie wiązałoby się to z jakimiś kosztami, które oczywiście wspólnie pokrylibyśmy. Robiąc coś takiego, mielibyśmy fajne miejsce do trenowania i może też do poznania się.

Użytkownik Zikos4 edytował ten post 21 kwiecień 2020 12:19

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1424 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Cześć, ciekawy pomysł. Dajcie nam dzień/dwa na naradę w gronie adminów i coś pewnie dla Was wymyślimy.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • STEAM ID:fansimulator1985
  • Xbox Live:TomaszSkcePL
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
Miałem swój serwer zrobiłem nawet post ze można śmiało pościgać się na luźno pod tor do ligi, godziny popołudniowe i nie było nikogo z grupy tu. A myślałem podobnie do Ciebie ze to może dobry pomysł.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Wiem, pamiętam , ale myślałem o czymś bardziej na stałe, tylko dla forumowiczów. Serwer na który zawsze można wejść i pojeździć z ludźmi z forum. Oczywiście można się jakoś tam umawiać na ściganie, żeby było więcej osób. Do tego zrobić kanał discord i może zadziała....

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
I jak, temat umarł?

shogel

shogel

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1116 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

bamse

bamse

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 101 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie
Byłbym chętny na takie ściganie. Może malo jest chetnych ze wzgledu na dział. Szczerze zauwazylem go teraz

PC:  CPU: Ryzen 5 1600AF @3800MHz  |  MB: ASRock B450 Pro4  |  GPU: MSI Gaming X GTX 1070  |  RAM: Patriot Viper Steel 3200MHz 2x8 GB  |  PSU: SilentiumPC Vero L3 700W 80+ Bronze  |  SSD: AData SX6000  |  COOLER: Fera3 1224  |  HEADSET: n/a  |  LCD: 34" 34UM59-p Ultrawide  RIG:  WHEEL: T300 RS GT Edition  |  SEATS: -  |  RIG: in progress: DIY Cockpit

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
Nawet nie tylko o ściganie się rozchodzi. Można byłoby chociażby potrenować ostatnią lekcję Damiana.

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1424 postów
  • LokalizacjaKatowice

Gadaliśmy o tym w naszym gronie i doszliśmy do wniosku, że przy takich cenach jak oferuje Rack za 16 slotów to kosztowałoby nas to za dużo roboty żeby samemu coś rzeźbić. Ten interfejs który myślałem zaprząc niestety nie ma możliwości ograniczenia dostępu takich jak myślałem. Jak się Wam uda zebrać grupkę kilku(nastu) chętnych na treningi to albo zróbcie zrzutkę na Rack Service albo jak chcecie nas wesprzeć to wyznaczcie admina/lidera który się do mnie zgłosi żeby obgadać szczegóły. Tylko zorganizujcie się najpierw w te kilka osób, bo szkoda pary żeby szła w gwizdek. Robić mamy co ;)

PC

Rig

bava

bava

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Gadaliśmy o tym w naszym gronie i doszliśmy do wniosku, że przy takich cenach jak oferuje Rack za 16 slotów to kosztowałoby nas to za dużo roboty żeby samemu coś rzeźbić. Ten interfejs który myślałem zaprząc niestety nie ma możliwości ograniczenia dostępu takich jak myślałem. Jak się Wam uda zebrać grupkę kilku(nastu) chętnych na treningi to albo zróbcie zrzutkę na Rack Service albo jak chcecie nas wesprzeć to wyznaczcie admina/lidera który się do mnie zgłosi żeby obgadać szczegóły. Tylko zorganizujcie się najpierw w te kilka osób, bo szkoda pary żeby szła w gwizdek. Robić mamy co ;)

Z ciekawości to jaki to koszt miesięczny na 16 slotów ?

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1424 postów
  • LokalizacjaKatowice

PC

Rig

Zikos4

Zikos4

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Ktoś dałby radę to ogarnąć?

Ilu musiałoby nas być, żeby mogło to zafunkcjonować?

Jestem ZA

bava

bava

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

thx za info, myślałem że to więcej kosztuje. za taką cenę to fakt, samemu nie ma sensu tego stawiać.

Jak ktoś się na tym zna i mógłby to poprowadzić ot się mogę dorzucić do servera ( Rauf może ? ;) ).

sexyciasteczko

sexyciasteczko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198169198419/
  • LokalizacjaCzęstochowa

4.5Euro miesięcznie? :O Tu nie ma co się zastanawiać.

Wpłaciłem na pierwszy miesiąc, czekam tylko na potwierdzenie. Zobaczymy ilu będzie chętnych.  Wszystkie dane przekaże oczywiście adminowi jeżeli będzie chciał mieć rękę na pulsie;)

Edit:

Wieczorem ogarnę ustawienia serwera i podeślę hasło:)

Załączone pliki

Użytkownik sexyciasteczko edytował ten post 28 kwiecień 2020 11:21

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych