Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Monitor 75-144Hz do konsoli PS4

video ZAKUPY

Najlepsza odpowiedź Martion , 18 maj 2020 12:37

Z tego co wiem, to PS4 działa maksymalnie w 60fps. Tak więc ekran który ma więcej niż 60Hz w przypadku PS4 nie ma sensu. Szukaj monitora/telewizora z jak najmniejszym opóźnieniem i wsparciem dla FreeSync (o ile PS4 go wspiera - wiem że na Xbox One działa).

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Morel

Morel

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:more1uz
  • PSN id:SE_Morel
  • Lokalizacjao/KRK

Społeczności!

Jestem posiadaczem PS4 i przesiadam się z TV na monitor - 27" do zestawu simracingowego.

Czy faktycznie więcej niż 60Hz daje odczuwalną różnicę na PS4, zwłaszcza w grach wyścigowych (GTS, AC, ACC niebawem)? Nie zamierzam póki co inwestować w PC (tutaj też gram w 60fps i tylko Assetto Corsa).

Wyczytałem tutaj w poradniku, że aby to miło sens to monitor powinien mieć minimum 100Hz, natomiast w sieci, że nawet przy ograniczeniu konsol (60fps) więcej Hz na monitorze niweluje "rozmywanie się" obrazu.

edit:

No i czy warto brać zakrzywiony jako jedyny monitor?

Moje typy monitorów (budżet 1k PLN):

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Użytkownik Morel edytował ten post 18 maj 2020 07:59

Martion

Martion

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:1:47963338 / Martion
  • Origin ID:Martion15x
  • Xbox Live:Martion94r
  • PSN id:Martion__
  • Social Club:Martion___
  • LokalizacjaPoznań
✓  Najlepsza odpowiedź
Z tego co wiem, to PS4 działa maksymalnie w 60fps. Tak więc ekran który ma więcej niż 60Hz w przypadku PS4 nie ma sensu. Szukaj monitora/telewizora z jak najmniejszym opóźnieniem i wsparciem dla FreeSync (o ile PS4 go wspiera - wiem że na Xbox One działa).

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

PC

Rig

Mój worklog PC
Mój worklog rig/kokpit
Mój (martwy) worklog na forum.benchmark.pl

Morel

Morel

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:more1uz
  • PSN id:SE_Morel
  • Lokalizacjao/KRK

update:

kupiłem poniższy - z uwagi na aktualny sprzęt do jazdy i fakt, że przez najbliższe 2 lata nie będę inwestował w PC/PS5 to wystarczy taki :)

Użytkownik Morel edytował ten post 19 maj 2020 07:36

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: video, ZAKUPY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych