Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Rally 2.0 a wsparcie VR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Czołem :)

Gra ktoś tutaj w DR 2.0 na VR? Bo generalnie mam taki problem że gra wygląda fatalnie i nawet Google nie przychodzi z pomocą. Generalnie rozdzielczość jest tak kiepska jakby supersampling był ustawiony na 0.5, a gra jest tak jasna że na RX aż wypala oczy - mimo najniżej ustawionej gammy, asfalt i niebo to białe plamy.

Niestety przegrałem już ponad dwie godziny i nie mogę tego zwrócić, więc szukam jakiejś możliwości żeby dało się w to grać...

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

MariuszB35PL

MariuszB35PL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 723 postów
  • STEAM ID:mariusz33pl
  • LokalizacjaOlsztyn

@MaXyM ma Vr i gra w Dirta 2.0 to podbij do niego na PW 

I5 10600KF@4,8Ghz, RTX 2080Super Msi X Trio, Gigabyte Z490 UD0, 2x8GB Ram 3733 mhz CL16 Patriot Viper Steel, AOC 32" C32G1 144Hz , Thrustmaster TX, + T-LCM, Obręcze Alcantara i F1 add-on, 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych