Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

DTM z Kubica w Raceroom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Offside

Offside

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Część,
Pisze bo nic o tym nie widzę a ciekawość.
Raceroom zapowiedział parę dni temu że dodają dtm 2020 z wszystkimi samochodami co będą w stawce, więc jak Kubica będzie startować, Orlen team art też powinien tam się znaleźć.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Rosomak

Rosomak

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Fajnie by było, na pewno bym sobie kupił, szkoda że tutaj tak mało popularny jest RR

Offside

Offside

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów
Raceroom wydaje się być mało popularny w Polsce. Na competition 3k graczy jest 13 Polaków. Pewnie po raceroom sięga tylko cebula i odbija się od tych kiepskich f2p samochodów a ci co mogą/chcą wydać kasę, sięgają po AC. Ale over all trafiłem tutaj przez kogoś kto w teamname miał simrace.pl może potrzeba więcej takich reprezentacji to i by bardziej forum ożyło.

Martinus

Martinus

Bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
Nie ma co ukrywać,że Raceroom tak jak pozostałe simy ma bardzo słabe online i dopóki twórcy simów nie zaczna sie skupiać na rozgrywce online i dbac o to aby ludzie chcieli grac w ten tytuł poprzez dopracowanie tego aspektu to niestety bedzie słabo.
Osobiscie mam bardzo obszerny kontent,ale bardzo mało jezdze w ten tytuł poniewaz majac do wyboru znakomita rozgrywke online w iracing poswiecam swoj czas na treningi i wyscigi własnie w iracing a takie tytuły jak RR, rFactor,AC czy ACC leżą sobie na dysku ze wzgledu na słabe online.
RR ma swietny FF ,sporo unikalnych torów jak chociazby Macau,DTM z lat kiedy startował Merc,Audi i BMW i wiele innych klas samochodów.Niestety słabe online odrzuca.

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Dla mnie pozycja obowiązkowa, mimo że w R3E gram tylko okazyjnie, to fajnie będzie mieć ostatni sezon DTM w grze  :tak:  

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Arcson

Arcson

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
Mnie Raceroom urzekł na tyle, że stronię od jakichkolwiek innych simów. Podoba mi się fakt, że jest wciąż aktywnie rozwijany. Mniej, że w ślimaczym tempie...
Polacy z jakiegoś powodu omijają go szerokim łukiem, a szkoda, bo byłoby ciekawie uczestniczyć w jakiejś regularnej lidze ze stałymi uczestnikami.

Raczej się szarpnę, coby pojeździć bolidem Kubicy :)

Martinus

Martinus

Bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Mnie Raceroom urzekł na tyle, że stronię od jakichkolwiek innych simów. Podoba mi się fakt, że jest wciąż aktywnie rozwijany. Mniej, że w ślimaczym tempie...
Polacy z jakiegoś powodu omijają go szerokim łukiem, a szkoda, bo byłoby ciekawie uczestniczyć w jakiejś regularnej lidze ze stałymi uczestnikami.

Raczej się szarpnę, coby pojeździć bolidem Kubicy :)

Ludzie omijaja bo multi tam praktycznie nie istnieje.

Arcson

Arcson

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Nie do końca się z tym zgadzam. Multi praktycznie nie istnieje w takich tytułach jak Automobilista albo rFactor 2, natomiast siadając wieczorem do R3E spokojnie można znaleźć w lobby jakiś wyścig, bo serwery nie stoją puste. Są też zagraniczne kluby takie jak RWB czy AUSNZ, które organizują regularne ściganie. Daleko temu wszystkiemu do poziomu iRacing, ale o braku multi też nie można mówić :)

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Użytkownik Arcson edytował ten post 10 czerwiec 2020 20:13

Rosomak

Rosomak

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Sa jeszcze serwery rankingowe , osobiście bardzo lubię się tam ścigać kultura jazdy na przyzwoitym poziomie, teraz może troche opustoszały, ale twórcy cały czas pracują nad tym aby stworzyć jakis dobry system rankingowy.

Offside

Offside

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów
Ich głównym problemem jest to że
1) wrzucają gracza w najgorsze auta jakie mają na f2p w trudne tory, przez co się odbijają
2) multi jest zasilany głównie przez ruch f2p więc po co kupować auto i tor skoro 90% wyścigów to ffa lub SSeries na sepangu.

Jakby np dawali możliwość kupna pojazdu jakiegoś najsłabszego w stawce jak np Aston Martin dtm czy williamsa w f1 poprzez grind ingame waluty. Ozywiliby multi.
Lub jakby nie dawali żadnego samochodu i toru za free tylko udostępniali rotacje jak w jakimś LoLu. Ludzie by kupowali bo im się spodobał pojazd lub aby móc nim trenować a i mniej negatywów mieliby na steam od cebuli że f2p ale trzeba płacić.

Użytkownik Offside edytował ten post 12 czerwiec 2020 11:57

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych