Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Sprzęt/Wymagania/Problemy Techniczne

26 odpowiedzi w tym temacie

Kris240180

Kris240180

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam wszystkich właśnie zainstalowałem RBR PRO grałem przez parę lat w poprzednią wersję ale do konkretów mam problem z kierownicą Logitech G25 po prostu jakby widziała ale nie do końca . Wchodząc w ustawienia w grze , kontroler to jak skręcam kierownicą to widzę reakcje na paskach w prawo i w lewo i na tym koniec już więcej nic nie działa ani pedał gazu nic nie mogę zmienić tak jak by nie widział kierownicy. Może ktoś pomoże.  

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1903 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Najlepiej sprzedać i kupić T300RS, ewentualnie zrób to: ….try to delete the 2 files called pfehatnameyouhave.acm and pfwhatnameyouhave.rbr
In my case are pfMULLIGATWNY.acm etc.
That 2 files you can find at RBR INSTALATION FOLDER/SAVEDGAMES at the bottom (usually) of the folder.
After delete that 2 files try to assign ALL your equipment and of course your wheel.

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor
PC - still under construction

Kris240180

Kris240180

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Najlepiej sprzedać i kupić T300RS, ewentualnie zrób to: ….try to delete the 2 files called pfehatnameyouhave.acm and pfwhatnameyouhave.rbr
In my case are pfMULLIGATWNY.acm etc.
That 2 files you can find at RBR INSTALATION FOLDER/SAVEDGAMES at the bottom (usually) of the folder.
After delete that 2 files try to assign ALL your equipment and of course your wheel.

Przemyśle zakup . Nie wiem czy będę umiał się przestawić na nowy sprzęt . przez tyle lat się przyzwyczaiłem do tego G25. Dzięki za pomoc nie wiem co zrobiłem ale kierownica zaczęła działać . chyba po instalacji RBR Tournament Plugin 

Kris240180

Kris240180

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

A jeszcze jedno pytanie zainstalowałem polskiego pilota ale nadal mam angielskiego i w pluginie mam  ustawiony język na Auto nie można tego zmienić ale polskie menu w pluginie mam, Tylko Maćka niestety nie słychać.

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1903 postów

Jak stoisz na starcie i jest odliczanie to nie ruszaj z miejsca tylko kliknij lpp myszki dwa razy, tam zmieniasz na polish x 2, potem klikasz file i save, zamykasz i tak robisz dla każdego odcinka.

Rig - SimuCube 1 (OSW) Direct Drive wheelbase with Kollmorgen AKM53G motor with Hengstler AD58 encoder, powered by Mean Well PSU 480/720W and fully shielded servo cables, HE Ultimate pedals with OMP pad kit, SIM-LAB P1-X rig, PRO-SIM/Quaife H pattern shifter with Honda Type R knob, PRO-SIM/Quaife sequential shifter, HE handbrake with LC, RRS carbon steering wheel 35cm, MOMO Prototipo S steering wheel 35cm, Sparco 33cm, Simracing Coach panel of buttons and paddle shifters, Samsung CRG9 49" 32:9 monitor

Mikrut_Piotr

Mikrut_Piotr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Witam

Po przejściu na VRS i Fanatec Elite LC mam problem z detekcją bazy. Pedały wykrywa, ręczny z Simline też wykrywa oraz biegi selespeed również. Pomoże ktoś? Chciałbym pograć w Ryśka na dd i d....

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1903 postów

Firmware musi być aktualny to raz, dwa to ustawiasz kąt skrętu w sofcie VRS na okolice 500 stopni, odpalasz RBR'a i jak bindujesz to musisz bardzo bardzo szybko zakręcić kierownicą w lewo lub prawo bo inaczej jej nie wykryje.

Mikrut_Piotr

Mikrut_Piotr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Firmware mam aktualny,problem w tym że w ogóle jakby jej nie widziało bo ustawienia ffb są na szaro.

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1903 postów
Są na szaro bo jej nie wykrył, jak wykryje to nie będzie na szaro, mocno zakręciłeś nią przy bindowaniu? Spróbuj kilka razy. Ustawiłeś 500 stopni w sofcie VRS?Jak tak to firmware dalej skopany mają. Myślałem że już naprawili, musisz poszukać na forum w takim razie bo było już o tym, trzeba dopisać coś ręcznie i po tym zabiegu wszystko działało. Problem był z RBR i WRC9 z tego co pamiętam ale jest to do naprawy.

Użytkownik KOWAL Mirek edytował ten post 18 sierpień 2021 22:18

Mikrut_Piotr

Mikrut_Piotr

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Ufff ustawiłem kąt skrętu na 90 stopni i szybkie lock to lock pomogło.Tak w rejestrach pozmieniałem wartości już wcześniej bo nie było ffb w DR2 😁 Dzięki za pomoc !

KOWAL Mirek

KOWAL Mirek

ex. me2slow i Kowalski

• Użytkownicy
  • 1903 postów
A widzisz, jednak się udało, to teraz zmień kąt skrętu pod typową rajdówkę czyli okolice 500-540 stopni w sofcie VRS…

Pablo1

Pablo1

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Witam mam problem z pedałami logitech g29 ponieważ raz gdy skręcałem je to rozcieły mi się kable, złączyliśmy je i wszystko działą ale sprzęgło jest do połowy wciśnięte i nie wiem co mam zrobić?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych