Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Długo wyczekiwane Gran Turismo 7 - od zapowiedzi po premierę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Może już czas na odświeżenie/założenie nowego wątku z real GT7? ;)

https://www.ppe.pl/n...vel-racing.html

Ja w ten "news" nie wierzę, za długo i za dobrze znam dotychczasową działalność PD. Wrzucenie samego logo do social media (inna sprawa czy jest oficjalne czy tylko fantazją "grafika") jeszcze o niczym nie świadczy. Najpewniej, jak w wypadku 99,9% takich przypadków, chodziło o wywołanie zamieszania i klikalności źródła, co oczywiście się udało :P

Dołączona grafika

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1005 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Herugrim123 uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków
Rauf jak to rauf pomarudził na technikalia, na które prawie nikt z graczy konsolowych nie zwraca uwagi, natomiast ja widzę w tym trailerze granie na nostalgii. Układ menu, opcje tuningowe i powrót do starych oryginalnych torów z pierwszych części GT (Trial Mountain!:) to ewidentny ukłon w stronę starszych fanów serii, którzy od dłuższego czasu narzekali na brak tego i owego w nowych odsłonach. Jako że do nich należę, no naturalnie jaram się tym trailerem :D

Tutaj trochę bardziej rozbudowana wersja trailera

Może już czas na odświeżenie/założenie nowego wątku z real GT7? ;)

Pany adminy to co zakładamy nowy dział GT7? :)

Użytkownik siniak edytował ten post 12 czerwiec 2020 09:03

Dołączona grafika

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Pany adminy to co zakładamy nowy dział GT7?

No jasne, jest i nowy dział! 

@siniak, fakt, z wyrachowaniem patrzę, mamy naprawdę mocne konsole a zapowiedź GT7 wypadła imo na poziomie 2017 roku i teasera Forza 7 - czyli tak 3 lata wstecz. Powrót do źródeł cieszy starych graczy i to na pewno jest dobra decyzja, ja nie jestem starym graczem i patrzę jak na każdą nową grę, oczekuje postępu i jako że to tytuł "startowy" także jakiegoś wow. Ta gra powinna wołać KUP KONSOLĘ, jestem najlepszą grą wyścigową (czy też symulatorem jak ma w podtytule). A tak nie niestety wygląda.

Patrząc jak MS dopracował streaming textur w Flight Simie, spodziewam się, że oczekiwana w tym roku Forza 8 po wydawniczej przerwie mocno popchnie gatunek do przodu i czymś zaskoczy. Zapowiedzi GT7 właśnie tego brakło, elementu zaskoczenia.

A jak będzie? Wiadomo, że w tytuł w powijakach, nie podali nawet daty więc można się spodziewać debiutu w 2021. Do tego czasu może się sporo zmienić. Trzymam kciuki, bo to jednak klasyk i wiele dobrego z Playa jak i franczyzy GT wynikło dla simracingu. Niech zamiata i wytycza nowe horyzonty  :okok:

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Herugrim123 uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych