Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Liga ACC GT4 na ROS

Najlepsza odpowiedź DrFugazi , wczoraj, 14:49

Jest okres wakacyjny co nie służy ani frekwencji organizatorów ani uczestników, ale nie obawiajcie się, Simrace.pl niedługo zorganizuje jakieś eventy, w których można się będzie mam nadzieję czysto i z przyjemnością pościgać w znajomym gronie. Na początek jakiś mały Fun Race GT4 i mieszany Swap Race GT4/GT3, później wystartujemy z ligą. Terminy i zapisy ogłosimy w ciągu dwóch tygodni. Stay tuned :fanatec:

Przejdź do postu »

26 odpowiedzi w tym temacie

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Jak by ktoś nie śledził tematu (ja się dowiedziałem dopiero wczoraj) to jest jeszcze trochę miejsc.

Zapowiada się "wielkogridowa" jatka bo przewidywane jest wpuszczenie wszystkich 80 zawodników jednocześnie na tor :okok:

Wyścigi bedą w środe

• 20:00 trening 40min
  • 20:40 qual 20min
  • 21:00 race 45min

Wymagany pitstop

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Szczegóły

Po sezonach tcr z kycem przyszedł czas na trochę inne pojazdy a przy okazji inną platformę!

Republic of Simracers ma przyjemność ogłosić prolog do sezonu ACC!

Nie ma co owijać w bawełnę, prolog zaczynamy z najnowszym dodatkiem do platformy kunosów, czyli GT4! Dodatkowo aby podkręcic całą atmosferę na torze będzie mogło znaleźć się aż 80 zawodników na raz! Aby przekręcić jeszcze wskaźnik bardziej, pitstop będzie wymagany.

Dodatkowo nie odbędą się PREQ, zawodnicy muszą tylko się zapisać do eventu i zaznaczyć obecność!

Użytkownik LKRISS edytował ten post 25 lipiec 2020 07:41
MOD EDIT: dodano więcej informacji

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

1zboro1

1zboro1

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

To jest jednorazowy event, przynajmniej z kalendarza tak wynika

PCAMD Ryzen 5 2600; MSI B350 Tomahawk; Patriot Viper 4 2x8GB 3000MHz; Zotac GTX 1060 6GB AMP! Edition; Seasonic Focus Plus Gold 650W; SPC Fortis 3 V2, SPC Regnum RG4T.

RIG: Thrustmaster T300RS GT Edition; Logitech G403; Sharkoon Skiller Mech SGK3 Brown; HyperX Cloud II; BenQ GL2760H; Acer K242HL

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 383 postów

Wg regulaminu ma być to sezon. Event w  SPA to prolog.

1. Sposób ogłoszenia laureatów
  2. Zwycięzcą sezonu zostaje osoba która po podsumowaniu wszystkich rund i odliczeniu wszystkich kar (wliczając też ostatni wyścig) będzie mieć największą sumę punktów.
  3. W przypadku remisu punktowego wygrywa kierowca z wyższą pozycją w ostatnim wyścigu.

Rig

PC

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Super  niemniej ...Nie sadzicie ze to troche za duzo  80 na raz  wypuszczonych aut na torze .?.. Bedzie Kongo ... i to pewnie juz w pierwszym zakrecie ...

Użytkownik Baron edytował ten post 24 lipiec 2020 12:47

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 383 postów

Jeździłem biggridy u MrGita raz nawet na 105  fur i jest baaardzo spoko.

Jeżdziłem online ostatnio w tłoku kilka razy GT4 i jest dużo bezpieczniej niż w GT3. A serwer nie miał jakichś strasznych restrykcji (SA75)

Może to kwestia faktu że te samochody nie są tak ostre w prowadzeniu i dużo łatwiej jest nawet kilkanaście minut bok w bok jechać.

Inna sprawa, że jak się trafi oszołom to nic nie pomoże...

Rig

PC

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Mav nie chodzi juz nawet o oszoloma bo zakladam  ze w lidze chca jechac ludzie ogarnieci i jezdzacy fair ..ale ..grid bedzie przy  80 autach bardzo dlugi ..wystarczy ze 1 czy dwa auta przestrzela i zrobi sie zator gdzie 50 czy na przyklad 60 aut bedzie zablokowanych albo wpadajacych w siebie  nawzajem Byc moze masz dobre doswiadczenia bo trafiles na dobry wyscig ja mam troszke inne jezdze codziennie po kilka wyscigow od wyjscia DLC (akurat nie pracuje i mam czas ;) )i  powiedzialbym ze jest pol na pol a staram sie jezdzic na serwerach z SA powyzej  80 . Mimo to  zdaza sie niestety ze i tam ktos zrobi zator wjedzie  w tylek itd. a aut jest 20 czy  25 tylko.Przy 80 autach  hm ...mam duze obawy ..ale obym sie mylil .. ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

A dopisałem się a co! Kycu fajną robotę robi w ROS więc powinno być wesoło w takim gronie. 8 miejsc wolnych chyba, że będzie jakaś rezerwowa lista? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Tomasz Klejnot

Tomasz Klejnot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów
  • STEAM ID:fansimulator1985
  • Xbox Live:TomaszSkcePL
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
80 aut??? Muszę to obejrzeć bo pierwsze zakręty będą ciekawe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piotrek Blaszczak

Piotrek Blaszczak

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaKochlowitze
Orientuje się ktoś może czy można się zapisać , i nie jechać tego pierwszego eventu ?? Kurde nie mam monitora 😀 i raczej do środy nie dojdzie , a pojeździłbym troszke. Na ROS nie widze żadnej informacji , może ktoś z was wie więcej

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 383 postów
Mysle ze mozesz sie zapisa i nie kliknac 'biore udział' Potwierdzenie startu jest przed kazda eliminacja.

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Dokładnie tak. Aktualnie zapisanych do ligi jest 99 driverów a udział w R1 potwierdziło 78 więc zapowiada się komplet.

Ja jade dla funu. Ostatni raz odpaliłem ACC 31 maja  :D więc jak dojadę do mety to już będzie sukces  :haha:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Dokładnie tak. Aktualnie zapisanych do ligi jest 99 driverów a udział w R1 potwierdziło 78 więc zapowiada się komplet.

Ja jade dla funu. Ostatni raz odpaliłem ACC 31 maja  :D więc jak dojadę do mety to już będzie sukces  :haha:

To nie Dakar, musi być platyna bo inaczej nie ma po co transmisji oglądać bez Hefajstosa defensywy  :good:

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Jak na jazdę po takiej przerwie nie było tak źle. Jakimś fartem w quali swój PB zrobiłem i później jakoś udało się przejechać 1 okr. bezkolizyjnie. Dalej również bez przygód więc solidne 12 miejsce wywalczone  :D

Rig

PC

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 383 postów

To zobacz co się działo za Tobą:

IV8TyDs.png

Efekt, zjeżdżałem do pitu całe okrążenie  z kierą o 180 stopni obróconą - na prostej koło skrzywione jadąc prosto. Trwało to koło 5 minut tak że Charkot mnie zdublował pod koniec 1 okrążenia :D, do tego naprawy na 2 minuty. Potem było szaleństwo bo byłem szybszy od stawki z drugiej połowty i zabawa przednia w wieczne oddublowywanie sie :D

xvWa6JL.png

EDIT: I znowu 78 się zadeklarowało a wystartowało 60. Normalnie kary za zgłaszanie i nie jechanie powinny lecieć.

Po obejrzeniu powtórki - karambol zainicjowało czarno brązowe porsche z numerem 111 (jadące z przodu stawki koło pierwszej 10tki) - nie uwzględniając na podjeździe Eau Rouge czarnego audi 997 jadącego obok - wpadają na siebie a potem drugi raz w okolicach wyjazdu do pitu. To spowodowało korek jak na Zakopiance.

Sam jechałem powolutku przez ten korek ok 100km/h ale mając ustawione wyświetlanie tylko 15 pojazdów nie dało się przewidziec gdzie jest luka w samochodach - wszystko wręcz teleportowało sie tuż przed maską.

Finalnie obróciło mnie tyłem do kierunku jazdy (na pierwszej fotce - czerwona plamka na środku to ja :) ) nie mogąc się nawet ruszyć obserwowałem jak kolejni ze stawki  wpadają na karambol. Śmiałem się kwaśno do samego siebie myśląc że Baron teraz mówi  "A nie mówiłem?" :icon_wysmiewacz:

Jednym słowem wniosek - jak widać to że ktoś jest hotlaperem który wykręca super czasy z pierwszej dziesiątki, nie oznacza że jest dobrym kierowcą, którego nie poniesie i w ferworze walki podejmie każde ryzyko byle być z przodu. Historia powinna być napiętnowana jakimiś podwójnymi punktami karnymi czy co, nie wiem, jakiś przelicznik w stylu kontakt na lap 1 karne punkty x2, kontakt na T1 - karne punkty x4 czy jakoś tak :lol:

Co ciekawe, pomimo udziału w karambolu to po wyścigu SA skoczyło mi z 91 na 93 :happy:

Start na twichu kycu i przejazd przez korek:

Użytkownik Mav309 edytował ten post 30 lipiec 2020 09:16

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa
Jednym słowem wniosek - jak widać to że ktoś jest hotlaperem który wykręca super czasy z pierwszej dziesiątki, nie oznacza że jest dobrym kierowcą, którego nie poniesie i w ferworze walki podejmie każde ryzyko byle być z przodu.

Święte słowa  :okok:  fakt, miałem dużo szczęścia jakoś omijając ten zapoczątkowany karambol. Ale to pewnie za sprawą nie tak złej pozycji w quali a więc opłacało się jechać w środku stawki a nie czekać na końcu stawki. Jak wiadomo są 2 szkoły, falenicka i otwocka ale która lepsza?  :lol:

No i finalnie najlepszy wynik Chevim  :D

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych