Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Liga ACC GT4 na ROS

Najlepsza odpowiedź DrFugazi , 03 sierpień 2020 14:49

Jest okres wakacyjny co nie służy ani frekwencji organizatorów ani uczestników, ale nie obawiajcie się, Simrace.pl niedługo zorganizuje jakieś eventy, w których można się będzie mam nadzieję czysto i z przyjemnością pościgać w znajomym gronie. Na początek jakiś mały Fun Race GT4 i mieszany Swap Race GT4/GT3, później wystartujemy z ligą. Terminy i zapisy ogłosimy w ciągu dwóch tygodni. Stay tuned :fanatec:

Przejdź do postu »

26 odpowiedzi w tym temacie

Patjx

Patjx

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 146 postów
  • STEAM ID:patjx

Ten niebieski Chevrolet w środku to ja , BIG kanapka której nie da się zjeść.Próbowałem z miejsca ruszyć ale się nie dało a teraz wiem dlaczego.

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Jednym słowem wniosek - jak widać to że ktoś jest hotlaperem który wykręca super czasy z pierwszej dziesiątki, nie oznacza że jest dobrym kierowcą, którego nie poniesie i w ferworze walki podejmie każde ryzyko byle być z przodu. Historia powinna być napiętnowana jakimiś podwójnymi punktami karnymi czy co, nie wiem, jakiś przelicznik w stylu kontakt na lap 1 karne punkty x2, kontakt na T1 - karne punkty x4 czy jakoś tak

i w tym wlasnie problem  duzo osob podchodzi do tego na zasadzie po mnie chocby potop .....albo ja albo nikt i chrzanic ze spieprze wyscig innym ..
Zauwazcie tez prosze ze wiekszosc  kolizji i karamboli prokuruja osoby ktore w qualach i czasowkach sa w czolowce ... To przykre  ze ktos  woli zjebac wyscig sobie i innym niz na moment odpuscic gaz albo przyhamowac ...

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Wieczny problem simracingu. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa
Juz kiedys pisalem. Zrobić pule punktow jak w RLM. Za każde przewinienie zabieramy punkty. Jak się skończą punkty przed końcem sezonu to koniec jezdzenia... Zacznie sie dbanie o jazde bo moze aie okazac ze za jakis cyrk skoncza sie przedwczesnie punkty i nastepnego wyscigu nie pojedziemy...

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

A co to taka cisza zapadla w temacie GT4  .. zadnego wyscigu na horyzoncie ? Z tego co czytalem w informacjach o wyscigu wygladalo to jak zapowiedz jakiegos sezonu  moze testowego ale zawsze a tutaj jeden wyscig i juz ??

deeze

deeze

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • STEAM ID:deeze67
  • Origin ID:deeze67
  • LokalizacjaWarszawa

Na pewno coś będzie, może okres wakacyjno-urlopowy nie służy startowaniu sezonów? Ten pierwszy wyścig był jednorazowcem, więc dla wyjaśnienia - zapisy na sezon w GT4 będą "od nowa".

Rig

PC

Twitch: PB67

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Szkoda tylko ze dyskusja siadla troszke bo warto by pogadac w swietle tych  kraks i totalnej rozpierdolki na pierwszym kolku czy nie warto jednak zrobic na przyklad  dwoch serwerow po 40  zamiast jednego 80 ..i tak samo moze jednak  prequal itd. moze   podzial na platyne i golda , system kar  itd. ..wydaje mi sie  ze jest o czym podyskutowac ...  Tymczasem wyglada to troche tak jak obecnosc na discordzie podczas wyscigu ... czyli zero zainteresowania poza   pewna  wlasciwie stala grupa ... no przykro ... 

Piotrek Blaszczak

Piotrek Blaszczak

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaKochlowitze
Też jestem zdania , że lepiej dwa serwery po 40 , niż jeden 80. Jechałem już kilka wyścigów 2.4h właśnie w 40 chopa i było elegancko , inna sprawa to goście którzy "walczom o miszczostfo siwiata".

mision81

mision81

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • STEAM ID:mision81
  • LokalizacjaGlasgow/Paisley
Witam Panowie
Jestem świeży w gt4 i ogolnie w assetto ale brałem udział w tamtym wyscigu.Jestem za mniejszą ilością aut na torze.Kiedy udało mi się dogonić pare aut zaraz miałem pare niebieskich flag i musiałem odpuszczać.Czekam na ligę gt4 z niecierpliwością

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1340 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice
✓  Najlepsza odpowiedź

Jest okres wakacyjny co nie służy ani frekwencji organizatorów ani uczestników, ale nie obawiajcie się, Simrace.pl niedługo zorganizuje jakieś eventy, w których można się będzie mam nadzieję czysto i z przyjemnością pościgać w znajomym gronie. Na początek jakiś mały Fun Race GT4 i mieszany Swap Race GT4/GT3, później wystartujemy z ligą. Terminy i zapisy ogłosimy w ciągu dwóch tygodni. Stay tuned :fanatec:

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Jak ogłosicie terminy za dwa tygodnie z tygodniowym zapasem to to już będzie końcówka wakacji :P

To już średnio wakacyjne terminy się robią...

Nie da się czegoś wcześniej zorganizować? Ludzie są wygłodniali czegokolwiek na GT4 lub miksie zobaczcie jak się szybko zapełniła lista GT4 na ROS.

Jestem  mega ciekawy jak na dłuższych niż 1h dystansach wypadają lżejsze, szanujące opony auta w konfrontacji z cięższymi krowami - przy 45 minutach już niektórzy postękiwali o końcówce opon.

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1340 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

No niestety, nasz grafik jest zajęty na działce, streamer/komentator jedzie na urlop, ja miałem gorący okres w firmie, który powoli powinien się skończyć, u Stasia chyba podobnie. Moglibyśmy na szybko zorganizować coś bez systemu zapisów, oprawy graficznej i live streama ale nie lubimy półśrodków. Pierwszy sensowny termin to 22-23.08 i myślę, że coś na ten weekend wymyślimy.

Przy okazji: jeśli są osoby z doświadczeniem chętne do: sędziowania, robienia grafik/zdjęć, komentowania, programowania w Python/Flask to proszę o zgłoszenie na PW lub Discord.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych