Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Jak się obchodzić z kierownica do grania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Chemical

Chemical

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
Witam wszystkich zgromadzonych mam pytanie posiadam xbox one s i kierownice thrustmaster tx leather edition i mam pytanie czy jak skończę grać trzeba ja z usb odłączyć i z prądu ?? Bo jak zostanie w usb podpięta to słyszę jak ucho przybliżę jak wentylatorek chodzi ale to nie jest wentylator od grania bo on jest głośniejszy. Jak kierownica jest wyłączona i podpięta pod usb słyszę jak chodzi i nie wiem czy mam ja tak zostawić bo jak zostawiam to się nagrzewa z jednej strony dlatego moje pytanie czy po zakończeniu gry odłączyć z usb i prądu czy zostawić w prądzie i usb wielkie dzięki za pomoc 😁

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Myślę, że tu dobrze wyjaśnione

https://simrace.pl/f...ownicę-z-prądu/

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
HubertTech uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Chemical

Chemical

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
No właśnie nie do końca pisze tam czy z usb tez wyciągnąć bo pisze o samym prądzie

stefansajkofan

stefansajkofan

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 60 postów

No właśnie nie do końca pisze tam czy z usb tez wyciągnąć bo pisze o samym prądzie

Ja po graniu wyłączam usb jak wentylator przestaje chodzić i kierownica gaśnie. Po co niby wyłączać z prądu?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych