Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Podłączenie halla

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

stefansajkofan

stefansajkofan

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 124 postów
Zastanawiam się czy można podłączyć halla w taki sposób, że w pozycji zerowej magnes jest przy samym czujniku a w momencie zaciągnięcia ręcznego oddala się od niego? Ma to jakieś znaczenie, ustawiłem tak gdyż nie miałem miejsca, żeby zrobić to na odwrót.
Poradzi ktoś czy może się to wiązać z szybszym zużyciem elektroniki?

Użytkownik stefansajkofan edytował ten post 19 sierpień 2020 21:23

smogf

smogf

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaSlubice

Nic sie nie stanie. Dobrze tylko softem jest ustawić tak, żeby oś sie prawidłowo ruszała. Nie w każdej grze można odwrócić osie.

PC

Rig

m_isza

m_isza

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Zastanawiam się czy można podłączyć halla w taki sposób, że w pozycji zerowej magnes jest przy samym czujniku a w momencie zaciągnięcia ręcznego oddala się od niego? Ma to jakieś znaczenie, ustawiłem tak gdyż nie miałem miejsca, żeby zrobić to na odwrót.

pochwalisz sie swoim patentem, jaki czujnik i elektronike uzyles? korci mnie, zeby zrobic diy...

CorradoSKJ

CorradoSKJ
  • STEAM ID:CorradoSKJ
  • LokalizacjaBydgoszcz

Wystarczy odwrócić magnes ;>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych