Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Kierownica dla początkującego (do 1000zł) - jaką wybrać?

ZAKUPY

33 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

mała uwaga - nie cytujemy postów na które odpowiadamy bezpośrednio w poście bo to bez sensu? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

POL-AK

POL-AK

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Obecnie T300 nie mają żadnych wad :) A co do małej średnicy obręczy GT,zawsze można kupić wersję Alcantara edition,tam jest świetne kółko :D

sh0ddy

sh0ddy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Discord:sh0ddy#8681
  • LokalizacjaBiałystok

Mnie się udało nabyć Thrustmastera T300RS GT w cenie 900 złotych w związku z wadą, mianowicie ma lekko obitą obudowę, poza tym uszkodzeniem jest sprawna i działa elegancko, pewnie kurier myślał że pancerna to sobie rzucał paczuszką ;). Kupiłem jako nową, z 24-miesięczną gwarancją. Polecam w razie czego obserwować ceny na allegro i innych sklepach, może uda ci się trafić perełkę z bardzo korzystną ceną.

haefen

haefen

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów

Obecnie T300 nie mają żadnych wad :) A co do małej średnicy obręczy GT,zawsze można kupić wersję Alcantara edition,tam jest świetne kółko :D

Powiem szczerze, że ma mieszane odczucia co do fajnych, dużych obręczy. :)

Z jednej strony dobrze się niby gra, wygodnie - mam TS-PC z obręczą Ferrari 488 (bodajże 32 cm średnicy) i było super.

Ostatnio kupiłem małego Open Wheel Addona (28cm), bo był w promo, to wziąłem na próbę, jako że jeżdżę w iRacing, głownie open wheel, GT i LMP.

Jestem w szoku, o ile mała średnica, niska waga i zredukowany wieniec poprawiają odczucia z force feedbacku.

Oczywiście wiem jak działa fizyka i czym jest moment obrotowy, itd., ale nie myślałem, że różnica będzie aż tak odczuwalna.

Użytkownik haefen edytował ten post 09 styczeń 2021 02:29

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych