Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

ACC Endurance Big Grid GT3/GT4 Kyalami - 20.09 godz. 20:00

online LIVE!

86 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: ACC Endurance Big Grid GT3/GT4 (24 użytkowników oddało głos)

Samochodem jakiej klasy chciałbyś pojechać?

1. GT4 (13 głosów [54.17%])

Procent z głosów: 54.17%

2. GT3 (11 głosów [45.83%])

Procent z głosów: 45.83%

Czy weźmiesz udział w wyścigu?

1. Tak (23 głosów [95.83%])

Procent z głosów: 95.83%

2. Nie (1 głosów [4.17%])

Procent z głosów: 4.17%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Dziękuje za uwagi, wszystkie przyjmuje z pokorą, zawsze trzeba się rozkręcić po małej przerwie w relacjonowaniu. 

@rauf, przydało by się, byś podczas komentowania bardziej  podkreślał fakt, że GT3 i GT4 to dwa oddzielne wyścigi. Chodzi o notoryczne podawanie w komentarzu pozycji tylko jako "Overall".

Oczywiście racja, za mało podkreślałem, że to 2 kategorie i trzeba odrębnie oceniać pozycje zawodników. 

Po eventach zawsze omawiamy ważniejsze kwestie w gronie organizatorów, także te dotyczące streama, standardowo zapisuje też wszystkie uwagi, więc jeszcze raz dzięki za opinie i będziemy się poprawiać.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1370 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Co do quali - w singlu mozna dac dwie rundy kwalifikacji. Moze w multi tez mozna wlaczyc taką opcję?

Można, ale: 1. było to mocno zbugowane i do drugiego wyścigu ustawiał losowo, 2. to się stosuje do dwóch wyścigów a nie dwóch klas. Q1 jest do R1, Q2 do R2. My tu mamy jeden wyścig a dwie klasy. Ja myślę, że trzeba po prostu zrobić kwali 20 minut i ustalić, że pierwsze 10 jest dla GT3, a ostatnie dla GT4. Taka gentlemańska umowa zawsze u nas działała.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Dokładnie, tym bardziej, że to już sprawdzony model quali z innych lig. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

M_ill Cut

M_ill Cut

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • STEAM ID:M_ill Cut
  • LokalizacjaLublin
Potem się okazało że w sumie nie mam tempa na P4, więc powoli każdy mnie brał przeplatając to z moimi błędami. Po pół godziny wyścigu byłem na P9, wziąłem się za dublowanie jednej GT4-ki na prowadzeniu i kontakt - zaryłem przodem prosto w bandę.

Pamiętam, pisałem o tym na discordzie ... mój błąd, nie mam niestety trzech monitorów, a spotter dał mi sygnał "clear". Wiedziałem, że byłeś gdzieś po prawej, ale że jednak nie jesteś jeszcze przede mną to już tego nie byłem w stanie zobaczyć i uderzyłem Cię w tył, jeszcze raz sorry.

Mój pierwszy wyścig z wami w aucie GT4 i pierwszy w mieszanym gridzie był dla mnie zaskoczeniem, bo nie sądziłem, że będę w stanie jechać z przodu swojej klasy. Czasy w preq były dość dobre jak na mój poziom i musiałem trochę poćwiczyć, żeby się zbliżyć do czołówki. W kwalifikacjach słabo, patrzę sekundę wolniej niż w preq ... będzie tył, a tu zaskoczenie PP w swojej klasie. Początek wyścigu spoko, na T1 jeszcze byłem blisko GT3, zaraz pod koniec chyba pierwszego okrążenia kontakt z różowym Ferrari z GT3, które gdzieś się zaplątało w nieswojej klasie i spadek pod koniec stawki ... odrobiłem lekcje, jechałem swoje przepuszczając w miarę możliwości szybsze samochody no i "po sznurku..." dojeżdżałem do lidera GT4. Po paru okrążeniach udało mi się w końcu wykorzystać jego błąd no i objąłem prowadzenie. Niefortunnie był tam jeszcze właśnie GTR, który nas dublował i zaraz po objęciu prowadzenia przepuściłem go, zniknął mi gdzieś z prawej strony, a po komunikacie "clear" wcisnąłem gaz w podłogę będąc pewnym, że  już jest z przodu, no i doszło do kontaktu. Fajny wyścig, kolega z drugiej pozycji był ciągle blisko, próbowałem robić jak najmniej błędów, ale zdarzało się np przyciskiem zmapowanym do zmiany wartości ABS komunikowałem się przez discord dziękując dublowanym zawodnikom GT4 za miejsce do wyprzedzania, po czym na dohamowaniu blokowałem koła i wypadałem z toru, nie wiedząc co się stało XD zagapiłem się tez ze dwa razy jak ustawiałem pitstop w trakcie jazdy, ale dojechałem.

Dzięki za wyścig i rywalizację. Jak tylko będę miał czas to chętnie wskoczę na kolejne 90 minut w mieszanym gridzie czy samym GT4 bo GT3 nie ogarniam.

Użytkownik M_ill Cut edytował ten post 22 wrzesień 2020 20:45

Erton Polska

Erton Polska

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Dzień dobry Panowie. Właśnie zarejestrowałem się na forum i jestem totalnym laikiem w tym względzie. Chciałbym się zapytać czy odbędzię się jakaś liga ACC w tym roku? Przesledziłem kilka postów i widziałem, że były już dwie, a ja bym z chęcią spróbował. Co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić? Bardzo proszę o jakąś podpowiedź :)

Mav309

Mav309

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaImmersione Scuderia Corsa

Dla wszystkich którzy do końca nie wiedza jak się zachować w mixie Aris bardzo fajnie omówił większość sytuacji co ma robić GT3 i GT4

When I fall down, don't give me your hand, I will get up stronger.

Rig

PC

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1370 postów
  • LokalizacjaKatowice

Dzień dobry Panowie. Właśnie zarejestrowałem się na forum i jestem totalnym laikiem w tym względzie. Chciałbym się zapytać czy odbędzię się jakaś liga ACC w tym roku? Przesledziłem kilka postów i widziałem, że były już dwie, a ja bym z chęcią spróbował. Co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić?

W planach na ten rok jest liga Mixed Grid GT3/GT4 oraz liga Amateurs Club, gdzie waży się decyzja AC czy ACC. Żeby startować w lidze trzeba się będzie zapisać na stronie, zrobić wymaganą ilość okrążeń w tzw. prekwalifikacjach i potwierdzić obecność przed każdym wyścigiem. Terminy wyścigów i zapisy do ligii Mixed Grid zostaną ogłoszone myślę do końca tygodnia. Jutro już chyba odpalę serwer z kolejnymi PreQ, bo pierwszy wyścig planujemy na 4.10.

PC

Rig

Erton Polska

Erton Polska

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Super bardzo dziękuję za odpowiedź na pewno będe chętny na ACC. Jeszcze szybkie pytanie (może nie wypada o to pytać na takim forum:P) ale kamera obowiązkowa jest z widoku kierowcy czy niekoniecznie?

Tommi

Tommi
  • STEAM ID:tommi__pl
  • Xbox Live:TriedTommi
  • LokalizacjaBydgoszcz

No raczej jak to symulacja. 

PC

Rig

Net

76561198133235158.png

Flickr

Rosomak

Rosomak

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Nie koniecznie, jeździj jak Ci wygodnie

grzybas

grzybas

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:1:34260931
  • LokalizacjaSzczecinek

Dzień dobry Panowie. Właśnie zarejestrowałem się na forum i jestem totalnym laikiem w tym względzie. Chciałbym się zapytać czy odbędzię się jakaś liga ACC w tym roku? Przesledziłem kilka postów i widziałem, że były już dwie, a ja bym z chęcią spróbował. Co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić?

W planach na ten rok jest liga Mixed Grid GT3/GT4 oraz liga Amateurs Club, gdzie waży się decyzja AC czy ACC. Żeby startować w lidze trzeba się będzie zapisać na stronie, zrobić wymaganą ilość okrążeń w tzw. prekwalifikacjach i potwierdzić obecność przed każdym wyścigiem. Terminy wyścigów i zapisy do ligii Mixed Grid zostaną ogłoszone myślę do końca tygodnia. Jutro już chyba odpalę serwer z kolejnymi PreQ, bo pierwszy wyścig planujemy na 4.10.

Hej, gdzie można dostać info na temat serwera haseł itd? :-) pozdrawiam

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1370 postów
  • LokalizacjaKatowice

Zapraszam do wątku ligowego: https://simrace.pl/f...ed-grid-gt3gt4/

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIVE!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych