Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Witaj na SIMRACE.PL
Fajnie, że do nas trafiłeś. Żeby zobaczyć wszystkie treści musisz posiadać konto.
ZALOGUJ ZAŁÓŻ KONTO
Zdjęcie

Pierwszy zestaw do ścigania

22 odpowiedzi w tym temacie

Gryzu

Gryzu

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Dzieki Panowie za wiele rad! Co do cen wklejonych przeze mnie tam wyżej to było na szybko wklepane w pierwszy sklep który miał wszystko u siebie, gdy pogrzebałem więcej udalo sie bazę znaleźć prawie 300 zł taniej, ale padały i shifter też, więc TS-XW też wygląda na fajną opcje.

Także jeszcze raz wszystkim Wam bardzo dziękuję i gdy kupię wszystko postaram się pochwalić na forum jak to wygląda. ;)

haefen

haefen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

https://www.euro.com...)&utm_content=/

Na euro pedalsy t-lcm po 899, właśnie promkę namierzyłem.

m@rcinpl

m@rcinpl

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Z ceny 1129...skąd oni tą cenę wzięli ... :-)

PC

Rig

haefen

haefen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Spieszę z odpowiedzią!

... z dupy!  :mrgreen:

Sam kupiłem za 1019 albo 1049 na euro rtv pod koniec maja, więc cena, tak czy siak, jest dobra. :)

m@rcinpl

m@rcinpl

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Za 849 kupowałem w kwietniu  :)

Użytkownik m@rcinpl edytował ten post 17 wrzesień 2020 13:01

PC

Rig

battery435

battery435

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • STEAM ID:battery435
  • Origin ID:battery435

W budżecie, który zakładasz możesz sobie pozwolić np. na PC do 4000 złotych i kierownicę Thrustmaster T300 GT (3 pedały)+ obręcz F1 i coś tam dołożysz na skrzynię biegów. Chociaż moim zdaniem skrzynię możesz dokupić w późniejszym czasie jak zobaczysz czy w ogóle jest taka potrzeba (łopatki w obręczy też są OK). Zresztą komplikowanie i utrudnianie sobie (skrzynia biegów) życia na początku zabawy lepiej przeznaczyć na np. doskonalenie techniki jazdy.

Musisz wiedzieć, że to moja subiektywna opinia i zdanie na podstawie podobnych wątpliwości z przeszłości. Ty powinieneś (przede wszystkim) odpowiedzieć sobie na pytanie: na ile chcesz jeździć? PC> jeśli głównie interesuje Ciebie ściganie. Xbox> jeśli chcesz pośmigać tylko czasami, przy okazji- casualow

To zależy w jakie gry zamierza grać. W  pc na łopatkach można grać,nie wiem jak w pc2 ale w dirt rally bez skrzyni biegów i ręcznego lepiej nie podchodzić. To tylko taka moja ocena na podstawie moich  doświadczeń.

Użytkownik battery435 edytował ten post 20 wrzesień 2020 16:01

Plupi

Plupi

Zapaleniec

• Moderatorzy
  • 1069 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Gdy sam kupowałem w czerwcu to w wielu miejscach było po 1050-1100... a to do 1129 już niedaleko. Ale pewnie i tak zrobione dla większego efektu przeceny.

haefen

haefen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Gdy sam kupowałem w czerwcu to w wielu miejscach było po 1050-1100... a to do 1129 już niedaleko. Ale pewnie i tak zrobione dla większego efektu przeceny.

Ta, bo jakieś 1-2 miesiące temu się natknąłem i po 949 gdzieś było, chyba nawet na euro.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych